Jump to content


Photo

Krema / serum za obraz


  • Please log in to reply
3448 replies to this topic

#3041 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2016 - 06:16 PM

Verjetno je to neka promocija, ja. Sem pa že 2x ali 3x naročila, v daljšem obdobju, in sem dobila zraven še en lonček gratis. Ni pa full size, 30 ml je. 


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3042 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2016 - 03:34 PM

Kar v redu zadeva kajne?

 

6806110_320x385.jpg

 

Water, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Hydroxystearate, Dimethicone, Camellia Oleifera Extract, Retinol, Panthenol, Disodium EDTA, Tocopherol, Cetearyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Polysorbate 20, Triethanolamine, Methylparaben, Propylparaben, Butylene Glycol, Diazolidinyl Urea, BHT, Carbomer.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3043 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 November 2016 - 12:12 PM

Rabila bi malo pomoči - te dni imam zelo zelo suho kožo, prav vleče mi jo skupaj.

Dobila sem testerje Decleor kozmetike in sem zadnji teden uporabljala Decleor Aromessence Neroli Hydrating Night Balm.

 

Meni se zdi, da mi kar ustreza, ampak bi bila hvaležna, če lahko katera malo ošvrkne sestavine:

 

  • Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Beeswax (Cera Alba), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax , Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Neroli Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Dipteryx Odorata Seed Extract, Tocopherol, Coumarin, Farnesol, Geraniol, D-Limonene, Linalool


  • 0
Viens, reste ici!

#3044 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2016 - 12:34 PM

Jaz imam tudi te dni precej suho povrhnjico, se mi lušči in se vidi čez puder. Verjetno je to zaradi Belakne. Sem se začela zvečer mazati s šipkovim oljem, ki ga imam ravno doma. Jojobinega mi je zmanjkalo. Upam, da bo pomagalo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3045 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 16 November 2016 - 12:49 PM

Decleor je znan po eteričnih oljih. Če ti ne draži, potem je v redu. 

 

Zdaj bo celo zimo problem suha koža. Pri meni se je že začelo. Težko je to sanirati.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3046 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 November 2016 - 01:13 PM

Ja, to glede Decleorja in eteričnih olj mi je znano. Mi ne draži, zjutraj se zbudim s svileno kožo.

 

Je pa ta krema najbrž en koktejl olj ne?


  • 0
Viens, reste ici!

#3047 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 16 November 2016 - 01:21 PM

Ja. Samo če ti ne maši, ni problema.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3048 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 November 2016 - 02:04 PM

Kul, hvala!


  • 0
Viens, reste ici!

#3049 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 November 2016 - 02:08 PM

Jaz problem suhe povrhnjice v tem obdobju uspesno resujem z redno uporabo Braunove krtace. Si bom pa verjetno za pod kremo nabavila hialuronsko ali kaksen serum, sicer nege ne bom spreminjala.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3050 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2016 - 04:40 PM

Js tud rabim nekaj bolj hranilnega, doma imam same lahke losjone bolj za poleti... Hjoj, kar glava me začne bolet, če pomislim, da moram to zdej iskat :D

Mogoče tista krema, ki jo ti uporabljaš, Jina... ampak se bojim, da se mi bojo mašile pore, glede tega imam ful občutljivo kožo. Kolk si pa dala za Braunovo krtačo?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3051 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2016 - 04:51 PM

Jaz imam tudi Braunovo krtačo. Jo bom probala zdaj malo bolj redno uporabljati. 

Saj res, hialuronska bi tudi znala pomagati. Sem itak pred časom že gledala tisto Hada Labo, pa je potem nisem naročila.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3052 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 November 2016 - 07:11 PM

Mogoče tista krema, ki jo ti uporabljaš, Jina... ampak se bojim, da se mi bojo mašile pore, glede tega imam ful občutljivo kožo. Kolk si pa dala za Braunovo krtačo?

 

Saj jaz tudi. Ravno zato sploh ne bi upala eksperimentirati z drugimi kremami, ker mi marsikaj maši pore. Tiste na oljni bazi pa sploh. Kar mi pretirano zmasti kožo, mi praktično povzroča mozolje. Sem pred kratkim dobila en izbruh po vratu, po obrazu pa nič in mi še zdaj ni jasno, od česa.

 

Krtačo sem kupila tisto v akciji za 30 €, ki je v kompletu s krtačo za telo in jo ima še nekaj forumašic. Mislim, da se drugače dobijo tam od 60 € naprej, ampak so dostikrat znižanja na različnih straneh (Mimovrste, EnaA ipd.). Meni je super in ful se pozna razlika ob redni uporabi. Pred poroko, ko sem morala imeti res brezhibno kožo, sem jo uporabljala celo vsak dan in ni bilo nič preveč. Koža je ne samo bolj gladka, ampak tudi bolj čista in tem je poenoten. Zdaj si ne predstavljam več niti brez, ker drugače mehanskih pilingov ne uporabljam.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3053 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 December 2016 - 11:32 PM

A so Cosmerbi kaj v zadnjem času kaj spreminjali sestavine ali sem jaz kupila neko defektno? Prva dva tedna je bila normalna, potem je pa ratala ful tekoča in vodena, wtf. :butl:


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3054 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 08 December 2016 - 10:15 PM

Jaz bi zdaj za čez zimo potrebovala kremo, ki je bolj hranilna kot Derma E in ne sme biti komedogena. Imate kakšne predloge?  :hmm:


  • 0

#3055 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 December 2016 - 10:24 PM

Kaj pa ce das olje cez? Npr. sipkovo ali jojobino.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3056 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 08 December 2016 - 10:28 PM

Uporabljam šipkovo olje vsak večer, a je na nekaterih predelih še vedno suha  :verymad: . Uprabljam tudi HA in maske, ampak očitno zaradi ogrevanja in nizkih temperatur tudi to ne pomaga.


  • 0

#3057 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2016 - 08:13 AM

Jaz zdaj dam v kremo zvečer par kapljic šipkovega olja, zjutraj pa samo kapljico, da se ne svetim preveč. Mi je Andalou krema sicer trenutno kar premalo. Čakam še na dostavo Hada Labo losjona s hialuronsko. Serum z vitaminom C dam najprej na kožo, potem pa Hada labo, nato pa kremo ne? Če pa ne uporabim aktivnih sestavin pa najprej Hada Labo in potem ostalo?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3058 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 09 December 2016 - 10:25 AM

^^ Tako je. :)

 

Jaz imam zadnje dva tedna isto spet težave s suho kožo, predvsem po nosu se mi kar lupi. Zvečer dam na vsak 2/3 dan čez še arganovo olje. Pa itak je cela koža spet v riti, ker sem cela razcvetena po čelu in bradi, ampak tisti konkretni boleči mozolji. Res da pričakujem menzo v naslednjih dneh, ampak že nekaj časa ni bilo takega izbruha. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3059 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 December 2016 - 10:44 AM

Jaz bi pa rabila nekaj lahkega in vlažilnega, so mi spet začeli poganjat mozolji. Par tednov sem uporabljala sivkino kremo od Krasne pa mi je prebogata. Ima katera kakšen nasvet, če je možno nekaj, kar lahko dobim v DM/Mullerju, ne po spletu.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3060 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2016 - 05:39 PM

Špela, morda od Nuxe - Aroma perfection:

Še ena všečna krema za obraz s salicilno - Nuxe Aroma-perfection:
http://sophia.si/p-8...erfections.aspx

Ravno prav mi matira in ravno prav vlaži, minus mi je edino cena, moram malo pobrskati po drugih spletnih trgovinah.

Na zgornjem linku je ni več, kupujem na parfumcek.si, dobiš tudi v lekarni, a je cena dvojna. 💀

http://parfumcek.si/...roma perfection
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users