Jump to content


Photo

Senčila


  • Please log in to reply
652 replies to this topic

#61 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 March 2006 - 07:26 PM

QUOTE(Irena*)
V Oni je bil.


Kateri?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#62 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2006 - 07:46 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(Irena*)
V Oni je bil.


Kateri?

V tisti ki je izšla 14.
  • 0

#63 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30679 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 March 2006 - 07:48 PM

Do kdaj se jih pa lahko vnovči? Pol jst to imam, ker smo naročniki, sploh opazila nisem
  • 0

#64 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 March 2006 - 08:00 PM

QUOTE(Lindsay)
QUOTE(Verja)
QUOTE(Irena*)
V Oni je bil.


Kateri?

V tisti ki je izšla 14.


A hvala.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#65 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2006 - 09:10 PM

QUOTE(_M_)
Do kdaj se jih pa lahko vnovči? Pol jst to imam, ker smo naročniki, sploh opazila nisem

Sam še do 25.ega. Če ga katera rabi ji ga lahko odstopim ker sem svoje nakupe že opravila.
  • 0

#66 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 March 2006 - 09:19 PM

QUOTE(Lindsay)
Sam še do 25.ega. Če ga katera rabi ji ga lahko odstopim ker sem svoje nakupe že opravila.


s tem v zvezi sem ti poslala zs. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#67 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 18 March 2006 - 11:33 PM

Špela, kar zagrabi ta kupon, pa idi v Mullerja, ker sem danes zvedela, je šla Tanjči v Limonija in niso imeli več teh shadow base(sem očitno zadnjo vzela), nova pošiljka pa bo kar za jurja dražja blink.gif , torej 2500 sit. Očitno sem jaz srečnica naletela še na kako staro zalogo 8) biggrin.gif Tako da se bojim da v Lj bo višja cena... Samo če tak pogledam bi tudi tolk dala zanj, ker se splača!
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#68 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 March 2006 - 11:36 PM

hvala lepa, chandra. wink.gif obstaja sicer še plan b: da se pač ne začnem s seničli ubadat. verjetno bo tako najbolje. v ponedeljek grem še enkrat v muellerja - če dobim, dobim, če ne pa se ne bo svet podrl. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#69 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2006 - 05:25 PM

A eyeshadow base pomaga pri obstojnosti, če se ti mastijo veke? ker meni se mastijo in se mi potem senčilo nabere v gubo in nasploh izgleda grdo evil.gif

Pa še to me zanima. Kateri čopiči za nanašanje senčil so v redu? A je bolje kupit od kake firme al nima veze kaj vzamem?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#70 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 March 2006 - 06:36 PM

QUOTE(Marmelada)
A eyeshadow base pomaga pri obstojnosti, če se ti mastijo veke? ker meni se mastijo in se mi potem senčilo nabere v gubo in nasploh izgleda grdo evil.gif


tako je.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#71 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 March 2006 - 06:54 PM

sam špela a se teb mastrijo veke sploh ,da rabš ta shadow base?men se nikol ne,sam a veste kaj me pa zanima?a se ta shadow base lah da gor če pol nad to daš uno kremno senčilo?ker če pa dam kremno senčilo na veke se pa takoj nabere v gubice
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#72 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 March 2006 - 07:16 PM

QUOTE(rea)
sam špela a se teb mastrijo veke sploh ,da rabš ta shadow base?men se nikol ne,sam a veste kaj me pa zanima?a se ta shadow base lah da gor če pol nad to daš uno kremno senčilo?ker če pa dam kremno senčilo na veke se pa takoj nabere v gubice


lej, rea, men se je še sleherno senčilo/barvica slejkoprej nabralo v gubo, zato si mislim tale eyeshadow base kupit. pa ne vme, če se mi glih masti veka, predvsem mi švica in od tega je pol feeling, da je mastna. men se zdi, da je tale eyeshadow base primerna podlaga za kakršnokoli senčilo/barvico/tuš.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#73 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2006 - 07:21 PM

QUOTE(Marmelada)
A eyeshadow base pomaga pri obstojnosti, če se ti mastijo veke? ker meni se mastijo in se mi potem senčilo nabere v gubo in nasploh izgleda grdo evil.gif  

Pa še to me zanima. Kateri čopiči za nanašanje senčil so v redu? A je bolje kupit od kake firme al nima veze kaj vzamem?

Jst ga mam od essence pa lahko rečm da sm kar zadovolna. Dlačice ne izpadajo, je lepo pristrižen u ovalno obliko in stane sam 300 sit.
  • 0

#74 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 March 2006 - 07:24 PM

[quote=Lindsay]Pa še to me zanima. Kateri čopiči za nanašanje senčil so v redu? A je bolje kupit od kake firme al nima veze kaj vzamem?[/quote]

Jst ga mam od essence pa lahko rečm da sm kar zadovolna. Dlačice ne izpadajo, je lepo pristrižen u ovalno obliko in stane sam 300 sit.[/quote]

mislim, da je tle marmelada mislila aplikatorje za nanos senčila, ne prou čopičev (pa puder v prahu, bronzer). js mam ene od muellerja, so bli tut čist pocen pa so v redu, jim nič ne manjka in lepo opravijo svojo nalogo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#75 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2006 - 07:40 PM

Če je pa misnla aplikatorje ji jih ne priporočam saj čopič definitivno lepše nanese senčilo. Tudi če so aplikatorji cenejši pa jih je več, se dosti hitreje uničijo.
  • 0

#76 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2006 - 09:06 PM

A aplikator je tista gobica na palčki? To imam, ampak bi rada čopič za nanos senčila, ker bi si rada naredila tisti mehek prehod, lepo zamazano, z gobico pa se tega ne da tako lepo narest. Si pa mislim nabavt enga, k ima dlake ovalno postrižene in enga ploščatega, poševno odrezanega, za ostrejše linije itd.
Me je sam zanimalo, al je kaka razlika, če kupim kak cheap čopič, npr od Mullerja, Essence, al pa od kake dražje znamke.

Eyeshadow base si pa mislim tudi jaz nabavit v kratkem, ker mi gre že na živce, da se mi vsako senčilo zmasti in nabere v gubo že po eni uri, al pa mogoče celo prej evil.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#77 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 March 2006 - 11:20 PM

[quote=Špela][quote=rea]sam špela a se teb mastrijo veke sploh ,da rabš ta shadow base?men se nikol ne,sam a veste kaj me pa zanima?a se ta shadow base lah da gor če pol nad to daš uno kremno senčilo?ker če pa dam kremno senčilo na veke se pa takoj nabere v gubice[/quote]

lej, rea, men se je še sleherno senčilo/barvica slejkoprej nabralo v gubo, zato si mislim tale eyeshadow base kupit. pa ne vme, če se mi glih masti veka, predvsem mi švica in od tega je pol feeling, da je mastna. men se zdi, da je tale eyeshadow base primerna podlaga za kakršnokoli senčilo/barvico/tuš.
:thumleft:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#78 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2006 - 03:10 AM

.
Eyeshadow base je zakon. IPB Image

Bi pa pohvalila ArtDeco 'Eye Shadow' senčke, meni so res všeč (sicer je tudi res, da nimam nekih jakih izkušenj s senčkami.... gonim bolj ali manj samo to Sisley črno) - sem si zadnjič kupila odtenek 272 (ga prilepljam spodaj), ki mi je izredno všeč (čeprav sem se ga nadejala bolj temnejšega na vekah) - senčke so obstojne (sicer s pomočjo es base), pa bolj mehke (kot recimo od Sisley - z drugim itak nimam za primerjat, hehe) - je manj trosenja pri nanašanju.

IPB Image


Mikajo me pa še naslednji odtenki:

IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image




.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#79 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2006 - 07:16 AM

QUOTE(Marmelada)

Pa še to me zanima. Kateri čopiči za nanašanje senčil so v redu? A je bolje kupit od kake firme al nima veze kaj vzamem?

The Body Shop. Zdaj ko grem v NE si moram omisliti še kakšnega.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#80 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 20 March 2006 - 11:25 AM

AD senčke so obstojne tudi brez MU base, čisto tako za info. So zelo kvalitetne, meni zdržijo tudi po 12 ur ali več.
  • 0




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users