Jump to content


Photo

Peeling obraza


  • Please log in to reply
446 replies to this topic

#21 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 04 June 2005 - 02:47 PM

dejta kej napisat o tem peelingu ... za kok časa ga maste pa a je dobr? cena pa to ;)

hvala smile.gif
  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 June 2005 - 04:47 PM

Peeling kot peeling pač, kože mi nič ne izsuši (to se mi zdi pomembno), imam ga pa res za zelo dolgo... ker se ful peni in to. Koliko je stal, hm... po moje tam ene 3k (res se ne spomnim točno... imam ga že ziher ene pol leta).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 04 June 2005 - 08:32 PM

Jaz uporabljam peeling 1x tedensko. Po tem ponavadi naredim še masko, razen kadar se odločim za čistilno masko raje počakam kak dan. Všeč pa mi je peeling od Colistarja, sicer pa sem imela zelo rada peelin od Christian Bretona, res je bil super.

lpj
  • 0

#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 June 2005 - 07:47 AM

Slišala sem, da je zelo dober ArtDeco encimski piling. Ga ima katera?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 25 September 2005 - 09:29 AM

Ponovno odpiram temo.A ve katera za kak peeling, ki ne bi deloval na principu zrnc?Rabla bi bolj nežno zadevo, ampak vseeno učinkovito.Nimam pojma kaj naj kupim. ermm.gif
  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 September 2005 - 09:43 AM

Hm ... kako to misliš 'na principu zrnc'? A ne delujejo vsi pilingi na tak način?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 25 September 2005 - 03:41 PM

obstaja tri vrste pilingov:
- mehanski (z "zrnci")
- encimski (z encimi ki delujejo keratolitično-razgradijo keratin, primeren za občutljivejše tipe kože)
- kemični (z AHA kislinami)
  • 0
lp, Martina

#28 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 September 2005 - 04:26 PM

Jaz bi rabla kemičnega. Kateri so najboljši?
  • 0
Viens, reste ici!

#29 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 September 2005 - 06:40 PM

Punchka, ti si še zelo mlada, ne? Pod 20 let? Potem kemični nikakor ni zate, ker je precej agresiven. Tega lahko začneš uporabljati šele po 30 letu ali pa čim kasneje. Ne priporočam ti ga.

Obstajajo pa še encimski pilingi. Tak je pa Art Deco piling. Je pa bolj učinkovit (baje) od mehanskih pilingov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#30 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 25 September 2005 - 06:59 PM

Malo butasto vprašanje:ali je tisto encimski peeling, ko ga namažeš, počakaš, da se posuši, nato pa "zradiraš" dol z obraza?
  • 0

#31 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 25 September 2005 - 07:10 PM

jp.

aja, kemični piling se lahko uporablja tudi pred 30-im letom, saj z njim najbolj učinkovito odstranimo akne. sem delala podrobno seminarsko za mednarodno diplomo o kemičnem pilingu zato sem se kar konkretno tudi pri dermatologih pozanimala
  • 0
lp, Martina

#32 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 September 2005 - 07:15 PM

QUOTE(sonchika)
Punchka, ti si še zelo mlada, ne? Pod 20 let? Potem kemični nikakor ni zate, ker je precej agresiven. Tega lahko začneš uporabljati šele po 30 letu ali pa čim kasneje. Ne priporočam ti ga.

Obstajajo pa še encimski pilingi. Tak je pa Art Deco piling. Je pa bolj učinkovit (baje) od mehanskih pilingov.


Ja Sonchika jaz sem krepko pod 20. Tak da bom upoštevala tvoj nasvet. So me zavedle malo tiste AHA kisline.. oops.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 September 2005 - 07:07 AM

MArtina sicer pravi, da lahko uporabljaš AHA kisline kot piling že v mladih letih... zdaj pa ne vm. Odloči se po svoji vesti. Jaz lahko samo rečem, da so kislinski pilingi jako agresivni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 September 2005 - 01:40 PM

Nebom rajši. Ker kisline so le kisline.
  • 0
Viens, reste ici!

#35 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 26 September 2005 - 06:03 PM

agresivnost je odvisna od pH-ja kisline in od koncentracije, ter od časa delovanja
  • 0
lp, Martina

#36 puremix

puremix

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 30 September 2005 - 03:02 PM

oyla!

končno sem se malo ustalila in nehala menajvati izdelke za nego kože na obrazu..
trenutno torej uporabljam:

-Nivea visage nežen odstranjevalec ličil za oči in ustnice
-Balea pena za čiščenje
-Garnier tonik Essential
-Garnier kremo Pure Shine control moisturiser

(-puder Max factor colour adapt + puder v kamnu Creme Puff)

je to uredu kombinacija?

moja kože je normalna do mešana, pojavljajo se tudi mozoljčki in okoli nosa in po bradi tudi ogrci sad.gif
k temu doprinesem s tem ko stiskam mozolje, se pa trudim odvaditi te grde razvade..

rabim pa tudi nov peeling (prej sem uporabljala mehanskega, pa jemkoža samo še bolj razdražena, učasih tam kjer je biu stisnjen mozolj krvavi)
in sicer encimskega..

sem že našla enega od KenzoKi-krepilni kosmi
prodajalka ga je zelo hvalila (zakaj le..), da ga lahko uporabljam dlje kot eno leto? hmm
cena pa je nekaj več kot 7 000 sit

mogoče katera uporablja kak drug encimski peeling pa je zelo zadovoljna z njim in ceno?

hvala za odgovore!

lp smile.gif
  • 0
...i'm just a kid...

#37 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 05 October 2005 - 12:34 PM

Tega Art Decojevega encimskega pilinga nimajo niti v mb, niti v grazu.Bojda držijo od njega samo dekorativno kozmetiko.Torej se ga da kje kupiti sploh?

Pa lepo bi blo če bi kaka prodajalka v drogerijah sploh vedla kaj je to encimski piling, ne da me gleda kot tele v nova vrata, potem pa mi začne kazat kar nekaj.Ponoriš evil.gif
  • 0

#38 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 October 2005 - 12:54 PM

AD encimski piling se da dobiti v Mullerju.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#39 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 05 October 2005 - 03:10 PM

ermm.gif: V mariborskem ga ni.Sem vprašala.Prav tako v mercatorjevi Beuteque.Tudi v Grazu v Mullerju mi je rekla da majo samo dekorativno kozmetiko.Bo treba v lj, očitno.
  • 0

#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 October 2005 - 05:05 PM

QUOTE(sonchika)
AD encimski piling se da dobiti v Mullerju.

To je tisti, ki je cca. 4k, ne? blink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users