Jump to content


Photo

življenje po smrti


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#21 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 December 2004 - 11:33 PM

Se popolnoma strinjam...
Včasih, ko tako poglobljeno razmišljaš res dobis tak neprijetn občutek Naenkrat ti kr nč več ni jasn...
  • 0

#22 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 04 April 2005 - 11:26 AM

Definitivno verjamem v posmrtno življenje in reinkarnacijo.
Mislila sem, da v to verjame večina ljudi in sploh tisti ki jih dobro poznam. Ostala sem presenečena, ko mi je bodoča tašča rekla, da ona v to ne verjame in pika. Da ko umreš umreš! Ostala sem z odprtimi usti, saj meni se zdi logično, da duša ne umre. In ker je dokaj dobro razgledana ženska in se z njo razumem, me je njena izjava zelo presenetila, lahko bi rekla celo iztirila.
Danes obstaja ogromno dokumentacije ki o tem govori. Npr. obstaja celo dokaz: slikanje avre, da ima človek še kakšno telo, poleg fizičnega.
Jaz ne razumem, da ne verjameš v to….
  • 0

#23 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 April 2005 - 04:29 PM

[quote=\"*simoncy*\"][quote=Katastrofa S.S. Any]Se vam je že kdej zgodilo da ste srečal nekoga ali pa videl kako stvar in se vam je zazdelo da ste to nekoč že videli potem pa je ta občutek izginil.[/quote]

ma ne vem, meni se to kar dogaja pa si glih ne delam skrbi. preprosto rečem: 'ajej, še en deja-vu!' in življenje teče dalje. folk me včasih sicer mal čudno gleda, ko blebečem, da se je to že zgodilo in ko se mi recimo zgodi, da vem, kaj bo kdo rekel, se zgodi pač ...
  • 0

#24 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 04 April 2005 - 04:35 PM

mogoče pa je kaj na tem...
  • 0

#25 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 18 April 2005 - 02:51 PM

Mene zanima, če je možno, da si v prejšnjem življenju naredil nekaj hudega in se ti maščuje zdaj? Ker jaz imam v življenju ogromno nesreče, pa resno razmišljam, da nekaj ne štima. Ali so me obkrožile izredno negativne energije ali kaj...?
  • 0

#26 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 18 April 2005 - 03:31 PM

Jst sm pa zihr bla u prejšnjem življenju neki veličastnega, zihr sm kej lepzga nardila, k zdej tko zlooo uživam svoj life.. tongue.gif
Ampk jst moram res nuuujno k nekomu, da mi pove kaj sm bla, k me reees zanima! Mi lahk to že vedeževalka pove?
Sam k ne vem kje v moji okolci sploh je kaka vedeževalka!! blink.gif
  • 0

#27 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 18 April 2005 - 05:53 PM

Ma jaz bom itak mogla nekaj ukrenit, ker sploh več ne živim, še samo vegetiram. V enem letu sem doživela taki pekel, da ziher nekaj mora biti narobe. Včasih prabv razmišljam, da mi nekdo škoduje na daleč... Je možno, da če te nekdo sovraži, da ti lahko s tem telepatsko škoduje? Jaz imam včasih tak občutek.
  • 0

#28 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 April 2005 - 11:23 PM

QUOTE(Vilma)
Ena zelo dobra knjiga mi je priletela v roke..Jean Ritchie NA DRUGI STRANI Nova doživetja na pragu smrti. Avtorica opisuje o ljudeh, ki so se znašli na Oni strani in kakakšne posledice so doživetja pustila na ljudeh, ki so to doživeli. Daje nam upanje, da Smrt ni nič strašnega in da je lepo na Oni strani.

Definitivno verjamem, da je po smrti še vedno življenje

LP

Vilma


jz sm tud to prletela,sm prebrala tist čist na koncu ,ko so različni ljudje opisovali kako so vstajali iz telesa...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#29 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 April 2005 - 11:25 PM

[quote=\"Špela\"][quote=*simoncy*][quote=Katastrofa S.S. Any]Se vam je že kdej zgodilo da ste srečal nekoga ali pa videl kako stvar in se vam je zazdelo da ste to nekoč že videli potem pa je ta občutek izginil.[/quote]

ma ne vem, meni se to kar dogaja pa si glih ne delam skrbi. preprosto rečem: 'ajej, še en deja-vu!' in življenje teče dalje. folk me včasih sicer mal čudno gleda, ko blebečem, da se je to že zgodilo in ko se mi recimo zgodi, da vem, kaj bo kdo rekel, se zgodi pač ...


jz isto reagiram,vem pač, da ljudje to občutimo in da se še marsikej druzga čudnga mi zgodi in mi je zato sam še bl d best ne ubadam se stem kot neki ''uau kaj pa zdj''
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#30 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 24 April 2005 - 11:52 AM

Jaz pa imam zdaj knjigo Magija uma doma. Betty Shine jo je napisala. Piše, da je ona medij, ki prenaša sporočila umrlih njihovim svojcem. en kup primerov zgodb je notri in človek kar začne verjeti v to.
Je še kdo drug brat to knjigo?
  • 0

#31 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 25 April 2005 - 10:33 PM

Simoncy. obstaja način... no vsaj jaz ga treniram 8) Ali preko meditacije, lahko pa greš tudi v regresijo. Regresija je zapleten pogled v pretekla življenja in mora biti zato nekdo, ki se res spozna na te stvari. Kajti v regresijo tudi ni vedno pametno hoditi, razen v primeru, če se ti vedno dogajajo iste stvari. Je pa res, da sem že tudi gledala v karte kaj je bil kdo v prejšnjem življenju in tudi zadela 8). ( men se sicer ni zdelo fer, da me je preiskušal, ampak nobene stvari ne vzamem za slabo ) tongue.gif

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#32 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 26 April 2005 - 07:06 AM

Kaj pa MAGIJA UMA od Betty Shine si brala? Res me zanima, če je res možno, da je nekdo medij in prenaša sporočila mrtvih živim??? V tej knjigi ogromno piše o tem in bi bilo res čudno, če bi bile izmišljotine, a ne? A obstaja v sloveniji kakšna takšna oseba, ki mi znala povedati, kaj mi sporoča mrtev prednik?
  • 0

#33 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 27 April 2005 - 12:46 PM

QUOTE(Vilma)
Simoncy. obstaja način... no vsaj jaz ga treniram 8) Ali preko meditacije, lahko pa greš tudi v regresijo. Regresija je zapleten pogled v pretekla življenja in mora biti zato nekdo, ki se res spozna na te stvari. Kajti v regresijo tudi ni vedno pametno hoditi, razen v primeru, če se ti vedno dogajajo iste stvari. Je pa res, da sem že tudi gledala v karte kaj je bil kdo v prejšnjem življenju in tudi zadela 8). ( men se sicer ni zdelo fer, da me je preiskušal, ampak nobene stvari ne vzamem za slabo ) tongue.gif

LP

Vilma


Hvala Vilma! Pred kakim mesecem še vedla nisem, kaj je regresija (nekak me je to spominjalo k mamo v šoli regresirano malico, sm misla da je kej v povezavi s tem oops.gif ), ampk sm pa do sedaj zloo velik o tem zvedla, tut po netu sm iskala informacije o tem.. Tko da, sm mal razmišljala in se odločila da zaenkrat še ne bom poskušala izvedeti kaj sem res bila v prejšnjem življenju.. Nekak me je strah oops.gif Pa ne vem zakaj.. U glavnem, mogoče čez par let, k bom bolj pripravljena..
wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#34 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 27 April 2005 - 05:24 PM

Simoncy, jaz verjamem v en rek; "KO JE UČENEC PRIPRAVLJEN, SE NAJDE TUDI UČITELJ" Zato, Ti bo tisti trenutek, ko boš pripravjena še največ prinesel wink.gif

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#35 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 27 April 2005 - 05:27 PM

Hvala! tongue.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#36 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 27 April 2005 - 10:16 PM

Ne razumem, zakaj bi bilo koga strah kaj takega? Kaj se lahko zgodi v najslabšem primeru?
  • 0

#37 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 27 April 2005 - 11:40 PM

Gabrielle, najprej se strah pokaže kot pred neznanim področjem. Čeprav je radovednost tista, ki te delno osvobodi, vendar en čuden občutek, še vedno ostane. Ko se podaš v regresijo, naj bo to zavestno in želja, da stvari doumeš in potem poskušaš poraviti tisto, kar si pač kakor zgrešil v prejšnjih življenjih. Še bolj pa je važno, da je regresoterapevt usposobljen in da mu zaupaš. Kajti tukaj morata delovati kot eno. Ko te vodi skozi Astral, te čakajo mnoge nevarnosti. Zato je potreben izščrpen pogovor z terapevtom, da ti zna pomagat v danem trenutku... In dokler nisi pripravljena v to, je boljše, da se ne podajaš na to pot. Zato so regresije dobrodošle samo v skrajnem primeru, ko je treba pozdraviti določen strah v tem življenju... Recimo strah pred smrtjo... wink.gif ali pa določene nejasne bolečine, ki jih imaš v tem življenju, brez vzroka in medicinskega dokaza... In še bi lahko naštevala 8)

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#38 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 28 April 2005 - 11:11 AM

ja ne vem... meni se je še kakšno leto nazaj (pred depresijo) vedno dogajalo, da me je bilo strah preden sem zaspala. prav strah me je bilo v sobi luč ugasnit. potem sem se zamotala v odejo in se včasih tudi premakniti nisem upala. ves čas je bil v meni strah... in to velik strah. pa nisem več otrok. sem si dopovedovala, da me nima česa biti strah, da nisem sama v hiši, da je vhod zaklenjen... ampak vseeno me je bilo tako prekleto strah. niti oči nisem upala odpreti, ker sem se bala, kaj bom zagledala. sicer ikoli nisem imela privida, ampak vseeno mi ni jasno, zakaj se mi je to dogajalo. in ne razumem, zakaj od depresije dalje tega več ni. pravzaprav me od takrat dalje sploh ni ničesar prav strah. še preveč si upam...
  • 0

#39 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 28 April 2005 - 11:49 AM

Vilma, to mi je rekla tudi moja bioenergetičarka...da se je odločit za regresijo prav v skrajnem primeru in da je sicer boljše stvari rešit na drugi način...Ni mi bilo prav jasno zakaj...ampak mogoče pa počasi razumem.
  • 0

#40 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 28 April 2005 - 01:16 PM

verjetno zato, ker tam izveš nekaj čisto novega, kar ti ostane za celo življenje. ne vem, tako si jaz razlagam.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users