Jump to content


Photo

Spodnje perilo


  • Please log in to reply
1706 replies to this topic

#1521 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25812 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2020 - 10:18 AM

Samo čakaš in upaš, da ne ostanejo na selotejpu. :ph34r:


:lol: 🙈
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1522 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16109 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 September 2020 - 01:28 PM

Kje kaj kupujete modrce? Jaz bi nujno rabila kakšnega, ponavadi sem jih kupovala v H&M, ampak zdaj tako ne mores nic probat. :wacko: načeloma nisem pripravljena dati celo premoženje, nekje do max 30e, če bi me res vrgel na rit.
Najboljsi mi je bil en triangl model od Women's secret, ki pa ga na žalost ni več v MB.
Nekaj sem gledala, da ima Lisca trenutno neke triangl modele znižane, ampak nimajo v prodajalnah da bi probala. Tako da nimam pojma katero številko naročit. Kakšne so izkušnje z njihovo spletno trgovino?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1523 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82314 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 September 2020 - 01:53 PM

Jaz skoraj vse kupim v Lisci, se mi zdi najboljše razmerje med kvaliteto in ceno pa tudi najlepše se mi prilegajo. Ponavadi naročim v spletni trgovini, ker je boljša izbira in vem, da ne bom zgrešila št. Dostikrat imajo zastonj poštnino, dobim pa v 2-3 dneh.

Včasih me premami kakšnen komplet od Intimissimi, ampak je kvaliteta (vedno) slabša, cene pa višje.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1524 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 24 September 2020 - 03:25 PM

Na spletni strani bi moralo biti navodilo, da se izmeris. :) Jaz imam tudi Liscine triangle, meni so super.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1525 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22324 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2020 - 04:38 PM

Jaz sem si jih nazadnje tudi v Lisci kupovala, so mi všeč. Imajo večkrat kakšne popuste, jaz sem ponavadi takrat kupila. Pred tem sem kupovala Intimissimi, ampak mi niso tako všeč, ker so mi joške na vrhu ležale iz košaric in sem ji morala popravljat. Ali pa sem samo take smotane modele imela, ne vem.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1526 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25812 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2020 - 08:19 PM

Intimissimi, čeprav se strinjam z Jino (kvaliteta se slabša) in tudi meni pri nekaterih modelih bradavici občasno zlezeta iz modrčka.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1527 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3115 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 24 September 2020 - 08:36 PM

Jaz imam večino iz Lisce zadnja dva sta Etam in nujno rabim še kakšnega ker so mi prejšnji vsi preveliki :(

Intimissimi so se tudi meni hitro raztegnili
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1528 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82314 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 September 2020 - 08:42 PM

Liscini tudi meni najboljse fiksirajo, pri drugih mi hitro kaj ven pogleda. Edino opazam, da mi je po koncu dojenja 75C malenkost prevelika, 70C pa premajhna. 😖
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1529 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 24 September 2020 - 08:45 PM

Kaj pa ce s tistim majhnim nastavkom 70C zreguliras?


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1530 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16897 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2020 - 06:29 AM

Ker smo že pri spodnjem perilu: je normalno, da so se mi brezšivne Intimissimi gate natrgale pri robovih po ene 3 pranjih?? Sem se spraševala, če bi lahko bil stroj kriv, ker se mi počasi izteka življ.doba, ampak so se strgale samo gate. So pa sam še za v smeti.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1531 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 September 2020 - 06:43 AM

Kako zelo natrgane pa so?


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1532 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82314 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 September 2020 - 07:56 AM

Kaj pa ce s tistim majhnim nastavkom 70C zreguliras?


Bom probala, ampak je problem tudi v tem, da je pri 70 manjsa kosarica.
Meni so se zadnje Intimissimi (natural) gate tudi ekspresno strgale. Ze na pogled se vidi, da je kvaliteta slabsa, kot je bila vcasih. Tudi kroj je zdaj malo drugacen. Skoda, jih ne bom vec kupila.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1533 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17774 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 25 September 2020 - 08:34 AM

Lisca ima meni noro lepe kolekcije, ampak mi žal res nič ne paše. :(


  • 0

#1534 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 September 2020 - 08:44 AM

Niti triangli? V čem je pa problem?


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1535 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 September 2020 - 08:46 AM

Bom probala, ampak je problem tudi v tem, da je pri 70 manjsa kosarica.
Meni so se zadnje Intimissimi (natural) gate tudi ekspresno strgale. Ze na pogled se vidi, da je kvaliteta slabsa, kot je bila vcasih. Tudi kroj je zdaj malo drugacen. Skoda, jih ne bom vec kupila.

Ja, to je res, ja. :/ 

IN JA! Jaz sem bila zadnjič tako jezna, fuuul se vidi razlika v kvaliteti, zadnjič sem kupila nove in sem jih na hitro potegnila gor, ko se mi je mudilo in sem spet s prstom predrla material in je zdaj v njih centimetrska luknja. Nekaj let stare so v boljšem stanju od teh novih. 


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1536 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2020 - 09:03 AM

Skoda. Jaz sem si malo pred vec kot enim letom naredila zalogo pa so se super imam pa zdaj pomisleke jih spet kupit.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1537 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17774 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 25 September 2020 - 09:05 AM

Ja, to je res, ja. :/ 

IN JA! Jaz sem bila zadnjič tako jezna, fuuul se vidi razlika v kvaliteti, zadnjič sem kupila nove in sem jih na hitro potegnila gor, ko se mi je mudilo in sem spet s prstom predrla material in je zdaj v njih centimetrska luknja. Nekaj let stare so v boljšem stanju od teh novih. 

Ker imam širok hrbet in večji obseg, jošk pa nič. V vseh modrcih imam luknje. Ne prenesem pa, da mi je pretesen.


  • 0

#1538 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23434 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 September 2020 - 10:33 AM

Ker imam širok hrbet in večji obseg, jošk pa nič. V vseh modrcih imam luknje. Ne prenesem pa, da mi je pretesen.

imam isti problem.

 

Do sedaj sem kupovala od Intimissimi tistega podloženega brez žičke. Ker sem imela obseg 80, sem tudi kupila toliko - napaka. Takoj se je še dodatno raztegnil (košarica je bila pa itak malo prevelika) . Tako da nazadnje sem vzela 75 in tiste vmesnike za par pranj, potem se pa itak tako raztegne, da sem samo ven vzela in naprej nosila.

 

Po izkušnjah - ali ima Lisca kakšne modrce za majhne prsi, podložene in hkrati udobne?

Kateri model bi to bil? Jaz imam realno 75 a. Intimissimi nosim 75 B, ker A sploh nimajo :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1539 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 September 2020 - 10:39 AM

Barbarina, ziher nimaš več kot 85 obsega, največji obseg, ki ga imajo v Lisci pri trianglu, je 85. 

 

Kami, haha, jaz sem včasih tudi kdaj vzela Intimissimi B, ker A-ja ni bilo, pa imam zdaj, ko sem shujšala, skoraj prazno košaro in razen Liscinih balkonejev in trianglov sploh ne nosim nič več. Pri meni je standard - lahko se zredim 10kg, v joške bo šlo 2g, shujšam 2kg, iz jošk bo šlo 5kg. Triangli niso podloženi, imajo pa samo triangl košarico iz tiste mehke pene. Januarja pridejo eni fuuul lepi triangli, komaj čakam, da kupim. Drugače pa push, če bi rada podloženo, ziher se kaj najde. 


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1540 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16109 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 September 2020 - 11:15 AM

Kje si videla napovednik trianglov, ki pridejo ven januarja? Zdaj si me ful nakurila z njimi, delujejo zelo podobno kot tisti moj omiljeni triangl od Women's secret. Bom se popoldan premerila in naročila, ko so znižani. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users