Jump to content


Photo

Highlighter


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#1 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 10 September 2006 - 06:48 PM

Znašla sem se pred dilemo. Pa ne to našo DiLeMo, ampak tisto: kateri proizvod kupit, da bo stvar uporabna in ne bo že prvi dan končala v smeteh.

Torej...odločila sem se, da bom poskusila highlighter. Imam sicer mešano kožo, a bi rada, da se mi svetijo lička (in ne nos, brada ali čelo).
Kateri highlighter bi bil primeren zame, po možnosti bi bilo dobro, da ima tudi sestavine kolikor toliko dobre, pa cene ne tam, nekje v oblakih. Sem zahtevna, a? biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#2 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2006 - 07:01 PM

Jaz sem kupila pred nekaj časa na sosednjem forumu opevane meteoritke, ki pa so se kmalu izkazali za nekoristne lepo dišeče kroglice. Sedaj jih uporabljam namesto kamna v prahu, saj lepo matirajo in dišijo.
Zelo zadovolnja pa sem z essencevim "hajlajterjem", pri katerem res nimam pripomb. Cena je 700 sit, ima lep shimer in lepo osvetli.
Drugače pa obstaja še od Revlona, ki je obliki kreme in baje da ga ima tudi manhatten, vendar ga jaz še nisem zasledila.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 September 2006 - 07:13 PM

.
Punce nasploh ful hvalijo Meteorites Powder od Guerlaina. Ampak so pregrešno dragi, zatorej najbrž ne pridejo v poštev. Cena je namreč malo pod 10k.

IPB Image


Od Revlona - Skinlights highliter (malo pod 3k)

IPB Image


Chanel - Blanc Universelle (okoli 8k)

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 pepelka

pepelka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 10 September 2006 - 07:19 PM

Probi od Manhattna senčke za body - so v taki mejhni okrogli embalažci, zgleda podobn kot da je senčka notr, ampak je za 'hajlatat' laugh.gif. Js sm si kupla v roza in v zlati barvi, pa si tega roza nanesem na lička in ful dobr pride. Lička so taka rožnata.

Drgač sm pa probala tud že essence highlighter in je tud ok. Probat ni greh, itak je okol 700 sit.
  • 0

#5 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 10 September 2006 - 07:26 PM

Uf, hvala vsem. Sem že gledala in od Essence in te, ki jih je prilepila Jenna. Ampak, kot sem že rekla. Glede na to, da še sploh ne vem, kako točno se bo to obneslo na moji koži in ali mi bo sploh všeč učinek, ne želim zapraviti celega premoženja za to.

Revlon me je pritegnil, ker je tekoč, kar Essence ni in se mi zdi, da zaradi tega ne bi bilo pravega učinka. Ampak sem slišala, da ni ravno najboljši. sad.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#6 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2006 - 07:31 PM

Meteorites Powder od Guerlaina so meteoritki in kakor sem že rekla nimajo učinka. Če se ne motim jih imata tudi pikica in sonchika in nobena ni zadovolnja.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 September 2006 - 07:33 PM

.
Jaz, če bi si kupovala highliter, se bi odločila za Chanel. Nekak imam najbolj filing, da me ne bi razočaral.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 10 September 2006 - 07:53 PM

Ja, men se tud Chanel nekam najbolj dopade. Taka kremca, gosta, po mojem tud verjetno obstojna.

Za kremo (negovalno) bi še dala 8 k, za poskus pa ne. biggrin.gif Bom še mal po trgovinah pobrskala.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 07:58 PM

jaz včasih uporabim za highlighter navadno senčilo za veke, ga imam v shimmrastem belkastem odtenku ... krasno pride, čist isto kot highlighter, pa še obstojno je.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 10 September 2006 - 08:21 PM

Katerega pa, če ni skrivnost? S čim si ga nanašaš, da izgleda naravno na ličkah?
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 08:30 PM

Jaz kar s prsti nežno nanesem in zabrišem, izgleda 100% naravno ... senčka je pa ena totalno no-name, enkrat dobljena v eni reviji.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 10 September 2006 - 08:39 PM

eeem plis ne me kregat zdele, ampak v čem je razlika med bronzerjem, blusherjem in highliterjem? oops.gif oziroma tkole: v čem je razlika med bronzerjem in blusherjem in kaj highlither sploh je?
oops.gif
  • 0

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2006 - 08:52 PM

Bronzer da zagorel videz, blusher ustvari videz zdrave rdečice na ličkih (to blush = zardeti), highlighter naredi pa takšno dewy polt, rahel svetleč učinek oziroma tako zdravi radient polt.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 10 September 2006 - 08:54 PM

ok blusher pride na lica. kaj pa ostala dva? neki sm nekoč nekje brala o kotičkih ust pa ne vem čem še.
  • 0

#15 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 10 September 2006 - 09:02 PM

Ok, tkole.

Bronzer prou pride za tiste, ki imajo zagorelo polt. Tako kot ti, ko prideš z morja.

Blusher na lička za rdečico.

Highlighter pa za popravljanje nepravilnosti: kolobarje pod očmi, kotičke ustnic, za sence no... Poleg tega pa daje tak lep svetleč videz, k da se svetiš (ampak ne tko k da bi se s špehom prej mastil).
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#16 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 10 September 2006 - 09:18 PM

aaa ok, hvala obema smile.gif
  • 0

#17 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 01 October 2006 - 09:14 AM




Sonchika a imas tega Highlighterja?IPB Image
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#18 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2006 - 09:26 AM

Jst mam od Essence highlighter pa je čist kul.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 October 2006 - 09:40 AM

Luminelle, tvoje slike ni videti.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 01 October 2006 - 10:03 AM



Oh jizs ermm.gif tretji post te teme (od jenne).Revlona sem mislila.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users