Jump to content


Photo

Tamponi


  • Please log in to reply
298 replies to this topic

#41 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 July 2006 - 06:38 PM

Valda da se napije. biggrin.gif Ampak ni panike. Vsaj pri meni je blo tak. Jaz sem ga pustila notri dokler ga nisem čutla .. ( pa ne mislim zdaj 10 ur biggrin.gif). Približno 2 do 3 ure sem ga pustila notri. Pa ni panike če se z vodo napije .. potem si ga pač menjaš bolj pogosto. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#42 Lolika**

Lolika**

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 24 July 2006 - 06:44 PM

Jst si ga nemorm dovol globok nor ustavt rolleyes.gif
  • 0
[size=18]*Lolika*

#43 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 July 2006 - 06:47 PM

Ej jaz nimam pojma o tamponih, ker jih komaj nekaj časa uporabljam pa še to ne redno .. ampak jaz ti svetujem ( ker sem mela tut sama s tem težave ), da se sprostiš pa samo počasi potiskaš .. vem, da se čuje enostavno pa v resnici sploh ni. Če pa res ne gre pa rahlo spremeni smer potiska pa ni hudič da ne-bo šlo ! wink.gif wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#44 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 24 July 2006 - 06:55 PM

Lolika** a si probala z mini tamponi, al si kar z vlkimi?
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#45 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 24 July 2006 - 08:33 PM

Punce, ne na silo, da se ne poškodujete. biggrin.gif Vidim, da je nekatere tako strah, kot da bi se morale zaklat. To vstavljanje...sprostit se je potrebno in bit pripravljen na to, pa bo šlo. Rinjenje na silo je itak neprijetno.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#46 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 24 July 2006 - 09:23 PM

Jaz bom izlila svoje navdušenje nad aplikatorskimi tamponi. Torej lažje ga vstavim in tudi globje, brez kakršnih koli bolečin oz. suhe nožnice. In še najlepše: potem nimam krvavega prsta biggrin.gif Da ne omenjam bajne razlike v ceni - med aplikatorskimi in neaplikatorskimi je razlika 5 sit v Muellerju.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 July 2006 - 10:03 PM

.
Mene so pa tudi po kvaliteti tile aplikatorski Tampax popolnoma razočarali na celi črti. Celi neki scufani..... kot neka neugledna gmota vate. Nein, danke. IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 24 July 2006 - 10:12 PM

brez tampaxa praktično ne živim! compak imajo boljši aplikator od navadnih ampak je pa kvaliteta samega tampona slabša. ob in razni sorodniki pridejo pri meni v poštev res v skrajni sili (do nedavnega tampax tamponov sploh niso uvažali kolkr je meni znano)
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#49 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2006 - 10:17 PM

QUOTE(URŠKA)
QUOTE(Princeska)
probaj tampon malce namazat z navadno kremo, tisto ta mastno

ok, zdej očitno jest ne vem zakva se tu gre, sam krema je pa mal weird blink.gif tole nikakor ne bi priporočala, kaj šele sprobala. Zakaj si potemtakem ne namažeš lule kar z žajfo za posodo prat? Krema res ni pravi odgovor... si mogoče mislila kak lubrikant? IPB Image


jst sm na začetku vedno to nardila. pa je blo vse kul. itak je solea čist nežna krema, je tud zdravnica to potrdila. dobila sm ta nasvet od družinske prjatlce, mi pa to ni čudn- velik bejb to prakticira, vsaj kokr jih jst poznam.
sicer pa potem sčasoma ni več blemov... se navadiš.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#50 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 July 2006 - 06:41 AM

Tole s kremo mi je pa mimo. Tega pa ne bi počela, ker Solea, če ne drugega vsebuje parfume in tega ne bi mazala tam dol. Nikoli ne veš, kdaj se ti pojavi kakšno vnetje. Bom raje ostala pri aplikatorskih tamponih.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#51 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2006 - 10:15 AM

ne vem no, nam je tko zdravnica na sistematskem rekla. Pa ne poznam nobene da bi vnetja dobila.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#52 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 26 July 2006 - 04:51 PM

Jst sm vnetje dobila, ker sem se z navadnim gelom umivala in ne s tistim prav za intimno nego...tko da si ne upam pomislit kaj bi nastalo, če bi se še z navadno Soleo mazala - še če si Soleo na obraz namažem, mi naredi celo katastrofo, kaj šele tam doli blink.gif

Pa še eno vprašanje... ko uporabite tampon takrat, ko se kopate npr. na morju, uporabite tampon iste velikosti kot ponavadi za "nekopanje" al kakega večjega? Jst uporabljam mini, a bi mogla, če ne za v vodo met mogoče normal, al to čist nima povezave?
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#53 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 July 2006 - 05:21 PM

Ne nima povezave. Mini uporabi.
  • 0
Viens, reste ici!

#54 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 July 2006 - 05:56 PM

QUOTE(inchika)
Pa še eno vprašanje... ko uporabite tampon takrat, ko se kopate npr. na morju, uporabite tampon iste velikosti kot ponavadi za \"nekopanje\" al kakega večjega? Jst uporabljam mini, a bi mogla, če ne za v vodo met mogoče normal, al to čist nima povezave?

Velikost tamponov izbiram na podlagi jakosti menstre. Kjerkoli že sem, tudi za v vodo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#55 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 July 2006 - 06:07 PM

Princeska kukr jst vem obstaja prav ena krema(nekakšen lubikarant ), ki jo kupiš v lekarni. Pomoje bolje kot navadna krema wink.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#56 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 02 August 2006 - 12:27 AM

QUOTE(Jenna)
Mene so pa tudi po kvaliteti tile aplikatorski Tampax popolnoma razočarali na celi črti. Celi neki scufani..... kot neka neugledna gmota vate.


Podpis! rolleyes.gif
  • 0

#57 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 08 August 2006 - 07:46 PM

Če teh aplikatorskih nimajo v "mini velikosti" pol boljše, da ko bom prvič sprobala probam z navadnim a ne (ker ste rekle da aplikatorski lažje "zdrsnejo" noter al kako) ??
Pa vem, da se bo smešno slišal ampak a to si probam noter dat ko mam menstruacijo al si lahka probam takrat ko je nimam da bom (ko jo bom mela) prepričana, da znam to nardit ne pa da v paniki ne bom not tega dobla? oops.gif

Pa še neki ... za v šolo ko sm tam na primer od osmih pa do dveh - če je tampone (vsaj v prvih dneh menstruacije) priporočljivo menjat na 4 ure al nekako tako ... no kako pol ko sm v šoli tok časa to tam zamenjam?? To naj bi mela vse umito pa to ... pa sm brala da je dobr to na školji menjavat biggrin.gif sam tam v šoli pa ni tok čisto. Sam na srečo še nikol nism (do zdej) mela menstruacije ko sm bla v šoli - mela sm čez počitnice al pa čez vikend pol v ponedeljek pa sm mela lahk ščitnik perila in ne vložka ker itak nism skor nič mela takrat ... Pa vložek si je potrebno tud zamenjat ... sam pol se morš umit ... jooj groza js nič več ne vem ermm.gif oops.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#58 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 08 August 2006 - 07:58 PM

jz sm mela dozdej vložke, so mi uredu, pa Naty, ob menjavi vložka se ti ni treba umit et, dej se kot ponavad, najbol enkrat- dvakrat na dan wink.gif
zdej sm pa kupila ob mini, in sm ga probala not dat že ko nism mela menstre, sm si ga sam do tko porinla, da se ga lih ni vidl, naslednič ob menstri ga bom probala dlje not ustavt, ob ustavljanju sm bla u useh mogočih položajih, in je blo use ok k sm si not dajala, sam za vn je biu pa tak čudn filing .. ermm.gif

neki me zanima, a k si bom jz not tampon porinla, a si bo poškodovala deviška kožca ? k u revijah ponavad piše ja, dons u smrkli sm pa brala, da je kožca tok elastična, da jo tampon ne predre ermm.gif
  • 0

#59 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 08 August 2006 - 09:34 PM

ja kokr sm js slišala ti je ne predre nevem pa če je to čist zihr ermm.gif
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#60 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 08 August 2006 - 09:36 PM

Zakaj se pa tko sekirate zaradi te deviške kožice? Pa kaj če ti jo predre?
  • 0
500-krat ti lahko povem....




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users