Jump to content


Photo

Lush zobni pasti


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 24 January 2006 - 06:52 PM

Black Tothgel
Glycerine, Water, Houji Tea Infusion, Fresh Eggplant Extract (Solanum melongena), Carrageenan Extract, Charcoal Powder, Tangerine Oil (Citrus reticulata), Lemon Oil (Citrus limonum), Sandalwood Oil (Santalum album), *Limonene, Perfume, Methylparaben.* Occurs naturally in essential oils


White Toothpaste
Calcium Phosphate, Water (Aqua), Vanilla Pod Infusion (Vanilla planifolia), Glycerine, Carrageenan Extract, Salt (Sodium chloride), Vanilla Absolute (Vanilla planifolia), Parfüm, Methylparaben
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 January 2006 - 07:00 PM

Črna pasta: ne vem, kaj naj si mislim. Črno barvo dobi od oglja, ne vem pa kako naj bi oglje čistilo zobe IPB Image (no ja, je pa univerzalna - če imaš prebavne težave, je nekaj poješ in rešeno. Hecam se.). Sicer vsebuje čaj (čaj zabarva zobe - in mi spet ni vse jasno), ekstrakt melancane (?). V glavnem, po sestavi dobra pasta, samo meni je čudna.

bela mi deluje boljša po sestavi, samo pazi, da je ne goltaš. Calcium phosphate je namreč škodljiv in se lahko zastrupiš z njim. Če ga je malo, ni škodljiv, sicer pa. Beri tukaj:
http://www.nlm.nih.g...icle/002889.htm
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 January 2006 - 07:02 PM

Jaz sem tudi tole pogledala, brala ... in še enkrat brala ... in potem odnehala in nalogo kritika prepustila tebi. biggrin.gif Malo hecno mi je tole vse skupaj, sploh zato, ker ne vem kaj vse je dobro za zobe, pa tisto oglje me je malo zmedlo ... pa melancani ... mislim what? biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 24 January 2006 - 07:08 PM

hehe biggrin.gif Hvala! Pa se kaj razlikujeta od navadnih, povprečnih? (no, prva sigurno biggrin.gif )

Aja, pa ni tak, da ne smeš nobene zobne paste uživat? biggrin.gif
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 January 2006 - 07:10 PM

Navadne paste so itak sama kemija pa tisti fluor al kaj je ... pa še mal mentola zram.

Tle notr je pa premog in melancani ... mislim ... lahk to taprvo pomalcaš, če boš lačna. Pa še zob si ti pol ne bo treba umit ... je all in one zadevšna. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 mecajek

mecajek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 24 January 2006 - 07:42 PM

Sem nekje zasledila, da je oglje dobro čistilno sredstvo. Mislim celo, da je moja stara mama z njim prala perilo.
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 January 2006 - 08:29 AM

Sej to se meni tudi zdi...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 25 January 2006 - 01:33 PM

QUOTE(mecajek)
Sem nekje zasledila, da je oglje dobro čistilno sredstvo. Mislim celo, da je moja stara mama z njim prala perilo.

ok, moje skromno mnenje; pa lahko ti svoje zobke primerjaš s perilom? men to ne gre skp...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#9 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 26 January 2006 - 01:35 PM

kaj niso si kao nekoč s tem ogljem čistli vse živo. tudi zobe. pa perilo itd.? neki v smislu vračanja bele barve.
čeprav mi, po pravici, deluje nekoliko srednjeveško.
če ni strupeno, in očitno ni, očitno deluje kot neko mehansko čistilo.
  • 0

#10 mecajek

mecajek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 27 January 2006 - 10:40 AM

Kje sploh prodajajo Lush izdelke? Naslov trgovine?

pa še nekaj: oglje se uporablja tudi v filtrih za čiščenje vode, ker veže nase nečistoče...ste poskusile kdaj vodo iz britte? no tam je notri oglje.
  • 0

#11 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 27 January 2006 - 10:45 AM

Ljubljana, pri Magistratu.
  • 0

#12 mecajek

mecajek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 27 January 2006 - 12:31 PM

Irena hvala.

sam Ljubljane ne poznam tolk dober in se mi ne sanja kje je magistrat, ulica bi mi bolj pomagala, lahk pol pogledam v atlas...
  • 0

#13 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5775 posts
  • Gender:Female

Posted 27 January 2006 - 12:32 PM

ciril-metodov trg

drugače je pa to v centru ljubljane, zraven magistrata, na začetku stare ljubljane.
  • 0

#14 mecajek

mecajek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 27 January 2006 - 12:39 PM

hvala, zdej bo pa našla!!!
:cheers:
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users