Jump to content


Photo

Empties - kaj ste porabile do konca?

makeup kozmetika ličila

  • Please log in to reply
88 replies to this topic

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2012 - 09:19 PM

Tole temo sem našla na enem tujem forumu in se mi zdi zelo posrečena. :)

Kateri kozmetični proizvod ali ličilo ste v teh dneh porabile do konca?
Zaželjene so slike izdelka, zraven pa lahko dopišete še, kako ste bile zadovoljne in če boste ta izdelek ponovno kupile.


Torej: prilepimo tisto, kar smo pravkar porabile - danes ali pred nekaj dnevi. :)
Ne glede na to, ali to pogosto kupujemo ali ne.
Ta tema je nekaterim tudi motivacija, da tisto, kar jim že dolgo skoraj porabljeno nekje stoji, porabijo do konca. ;)

Edit: mogoče ta tema spada v kak drug konec foruma - prosim, če jo lahko ustrezno prestavite. Hvala! :)
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2012 - 09:22 PM

Posted Image

To šminko sem imela kar precej časa, potem mi je dolgo ležala nekje na dnu kozmetične torbice, skoraj do konca porabljena. Danes sem jo končno porabila do konca. Mi je bila všeč, čeprav je ne bi več kupila (mislim, da se je tako ne dobi več v tem odtenku), ker so mi zdaj bolj všeč malo manj bleščičaste šminke.

Posted Image

Moja stalnica, do sedaj sem porabila že tri, v ponedeljek grem po novega.

Posted Image

Verjetno bom še kupila, ker sem bila res zelo zadovoljna. Ampak imam zdaj še eno drugo, pa bi jo rada porabila do konca.

Posted Image
(Velika pakunga) - moja stalnica, sem že kupila nove.

Posted Image
Imam že naročene nove, super pasta! :)

Posted Image
Verjetno ne bom več kupila, ker bi rada preizkusila še kaj drugega.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#3 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 November 2012 - 07:46 AM

Posted Image

Posted Image
Lavera labela za ustnice in Kneipp losijon za telo. Oboje moja stalnica in zagotovo še kupim - Lavera je edina labela, ki mi popravi suhe ustnice (boljša od Nuxe medenega balzama), losijon pa pač božansko diši, kožo srednje nahrani, se pa dobro vpije.

Zanimiva tema! Sem pa najprej šla lepit vse izdelke (5 + zobna pasta ;D), ki jih stalno uporabljam in nikoli ne menjam - sem najprej (po površnem pregledu opisa) razumela, da se napopa sem tisto kozmetiko, ki jo zmeraj uporabljamo in porabimo do konca. Ker veliko stvari stoji na policah neporabljenih.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 November 2012 - 09:07 AM

Tole sem ravno vrgla stran (porabljeno) - puder v prahu Essence Translucent, drugače pa sem dokaj skromen porabnik dekorative:

Posted Image
  • 0

#5 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2012 - 10:06 AM

Zanimiva tema! Sem pa najprej šla lepit vse izdelke (5 + zobna pasta ;D), ki jih stalno uporabljam in nikoli ne menjam - sem najprej (po površnem pregledu opisa) razumela, da se napopa sem tisto kozmetiko, ki jo zmeraj uporabljamo in porabimo do konca. Ker veliko stvari stoji na policah neporabljenih.


V bistvu je bolj mišljeno, da nalepimo tisto, kar smo pravkar porabile - v zadnjem dnevu ali pred nekaj dnevi. :)
Ne glede na to, ali to pogosto kupujemo ali ne. Ta tema je nekaterim tudi motivacija, da tisto, kar jim že dolgo skoraj porabljeno nekje stoji, porabijo do konca. ;)
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#6 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2012 - 10:10 AM

Posted Image

Pravkar porabila do konca. Novega že imam na zalogi. Moja stalnica. :)
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#7 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2012 - 10:45 AM

Posted Image

Tale BB mi je bil všeč, sicer pa gre za bolj gosto kremo in ni prav tipično mastno maslo. Kupila bom še, ampak kakavovega, ki sem ga imela že prej.

Posted Image
Kupila ne bom več, ker imam zdaj že drugi balzam, je pa bila ok za poleti.
  • 0

#8 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 November 2012 - 12:47 PM

Na enem tujem forumu sem parkrat preletela podobno temo (pan project) in punce ena drugi čestitajo, ko končno porabijo neko stvar (fora je ,da ne kupiš nič novega, preden tega ne porabiš), pa pišejo neke trike, kako spraviti iz stekleničke laka še zadnje kapljice, ipd.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#9 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2012 - 01:12 PM

Na enem tujem forumu sem parkrat preletela podobno temo (pan project) in punce ena drugi čestitajo, ko končno porabijo neko stvar (fora je ,da ne kupiš nič novega, preden tega ne porabiš), pa pišejo neke trike, kako spraviti iz stekleničke laka še zadnje kapljice, ipd.


Ja, sem tudi jaz to zasledila, pa se mi zdi super! :D
Zase vem, da imam 101 stvar, ki me še čaka in je skorajda porabljena, pa vedno raje kaj novega kupim in začarani krog se začne.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#10 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 November 2012 - 01:22 PM

Posted ImagePosted Image Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#11 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 November 2012 - 01:50 PM

Aja, drugače pa ima tako temo že kar nekaj časa tudi eden od sorodnih forumov pri nas - PL. :wink1:
  • 0

#12 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2012 - 03:16 PM

Aja, drugače pa ima tako temo že kar nekaj časa tudi eden od sorodnih forumov pri nas - PL. :wink1:


Aja? Nisem vedela. :D
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#13 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 November 2012 - 04:51 PM

Posted Image

Solidno nahrani kožo, ful lepo se razmaže, hitro vpije in lepo diši, verjetno še kupim.

Jaz vso negovalno kozmetiko porabim do konca, dekorativno isto, razen če čemu poteče rok (pa še to ne gledam pri vseh stvareh, uporabljam naprej).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#14 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2012 - 01:54 PM

^Tudi jaz si ne kopičim stvari in porabim vse do konca. Res zelo redko vržem stran ali pa kupim kaj, preden prejšnji izdelek porabim do konca. Stran sem vrgla do sedaj le kak lak za nihte, ker se je že preveč zgostil in pa Garnier Pure Active in staro Avene Cleanance K kremi, ki sta bili napol porabljeni, ampak sta mi preveč izsuševali kožo, potem pa sta bili že krepko čez rok. Aja, pa redno vržem stran neporabljene sončne kreme in sončni balzam za ustnice od prejšnjega leta.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#15 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 November 2012 - 06:23 PM

^Enako, ampak se mi je zadnje čase nakopičil kup nekih body butterjev, losjonov za telo in podobno, ker me teta na veliko zalaga s tem in ne pomaga, da ji dopovedujem, naj se malo umiri. Imam svoj izbor najboljših izdelkov in vztrajam pri njih, ker vem, da mi odgovarjajo, nisem ena od tistih, ki bi pa imela cel Miler doma. In imam kar malo slabo vest, ker bi šla kupit svoje najljubše mleko za telo, a na polici 4 neporabljeni TBS losjoni, ki mi niso kul.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#16 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2012 - 07:30 AM

Posted Image
Posted Image
Posted Image

Tole so moje stalnice, ki jih vedno porabim do konca in jih imam vedno na zalogi. Druge stvari pa veliko menjavam in vedno kaj novega preizkušam in imam kar težave, da kaj porabim do konca...
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#17 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 November 2012 - 02:22 PM

Cranberry Joy Hand Cream
Posted Image
Je že tretja tubica, ki sem jo porabila, kupila pa je več ne bom iz enega preprostega razloga: ker je bila LE in je ni več mogoče dobiti. Če bi bila na rednem repertoarju, pa bi jo še kupila.
  • 0

#18 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2012 - 03:45 PM

Posted Image
Bom še kupila, mi je zelo všeč.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#19 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2012 - 06:59 PM

Ta tema bi pomoje sicer bolj spadala kam drugam, kot pa v Ličenje. V bistvu je tako splošna, da ne spada nikamor, kvečjemu bi morala biti posebej v vsakem podforumu - nega telesa, obraza, ličenje, lasje. :D No pa saj nima veze. :)
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#20 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2012 - 09:57 AM

^ ja vem. :wink:
Posted Image

Končno porabila do konca! Mogoče bom kupila novega spet pred poletjem - za zimo mi je tole premalo.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users