Jump to content


Photo

Parfumi, ki ste jih nazadnje preizkusili


  • Please log in to reply
992 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2006 - 03:09 PM

QUOTE(Jenna @ 8. 12. 2006 - 15:03) View Post

DiLeMa,
sem ti rekla. ;p
Meni tale reč na prvi voh sploh ni bla všeč, se prav spomnim, kak sem bla razočarana, ko sem šla prvič zadevo čekirat. Potem na drugi, tretji voh sem se pa zaljubila. In zaj mi ga že počasi zmanjkuje. =(



Meni je pa mami danes končno šla kupit Clinique Simply in mi je kr malo hudo - bi mogoče raje tega vanilijevega. Imam filing, da ga bom kupila v kratkem, itak se mi bo za rojstni dan nabralo nekaj keša. Samo pol je tle še tolk drugih stvari, ki bi jih mela. rolleyes.gif laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 December 2006 - 04:56 PM



Mah, na koncu boš imela oba. Če ni to najboljši razplet, pol pa tudi ne vem. =)





  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 December 2006 - 02:52 PM

Tako me je fascinirala reklama za Dolce Gabbana - The One, da sem ga danes morala it probat laugh.gif
Parfum me je pa razočaral, ni mi všeč. Nek čuden vonj ima, niti ne znam opisat, se mi pa zdi da sem identičen vonj že nekje vohala prej hmm.gif
Zdi se še kar obstojen, pošpricala sem ga zjutraj pa se še vedno voha isto kot na začetku.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#24 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30609 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 December 2006 - 02:57 PM

Men ga je prodajalka zadnč noro hvalila, tega D&G, sej res lepo diši, ampak šele potem, ko sem domov prišla, prej mi niti ni bil ful všeč, tam v drogeriji...
sam ga potem zarad cene nism kupla, sm si za zdaj raje privoščila cenejši Pure Purple od HBoss, mogoče si onega kupim, ko dobimo 13. plačo thumbup.gif


  • 0

#25 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 09 December 2006 - 05:06 PM

jz že dva tedna laufam po raznih parfumerijah in sprobavam vse možno,ker si nameravam kupit nov parfum(al pa hinavsko komu namignit katerga si želim kr bo kmalu čas daril biggrin.gif ) ampak sm čist zmešana sploh se ne morem odločit.....prevelika izbira......mi je pa ful všeč ta najnovejši od Nine Ricci,sam ne vem kok točno se mu že reče....
  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#26 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82169 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 December 2006 - 07:17 PM

^^Nina. smile.gif
Meni je iz flaške ful dišal, ko sem ga pošpricala najprej na listek in potem na kožo, mi je pa smrdel za bruhat.
Jaz sem se zdaj končno odločila z<a nov parfum, kupila sem Carolina Herrera 212 Sexy wub.gif , drug teden grem še po novega Calvin Klein Electric w00t2.gif , ker sem se čist zaljubila vanj. Najprej se mi je zdel čist preveč poleten, svet, na koži je pa fantastičen. Pa 100ml za samo 11,5k. smile.gif Unisex baje. ermm.gif laugh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 December 2006 - 12:34 PM

D&G - the one. Ful je fajn. :=)
  • 0
Viens, reste ici!

#28 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 10 December 2006 - 12:50 PM

^ja tega bi jaz za božička wub.gif . pa tut mleko za telo The One lepo diši thumbup.gif . drgač bi pa se rada dokopala do testerčka da vidim kok je obstojen.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#29 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 December 2006 - 04:06 PM

D&G - The One
Givenchy - Mariage
Calvin Klein - Euphoria

Ne morem se odločit, ampak eden mora bit moj! happy.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#30 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 December 2006 - 04:12 PM



TASH D&G ker ga Gisele promovira. biggrin.gif hehe wub.gif

@Brokoli, meni se zdi fuuul obstojen. Sem se našpricala po roki z njim, potem pa sem ga mela celi dan in je še dišala roka. Tak da meni se zdi kr ok. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#31 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 10 December 2006 - 04:19 PM

thumbup.gif
sej verjetno ga bom sla iskat za bozicka wub.gif
TASH Givenchy - Mariage smrdi huh.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#32 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82169 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 December 2006 - 04:24 PM

D&G - The One
Givenchy - Mariage

Meni pa oba smrdita. ermm.gif

CK je pa itak zakon. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2006 - 08:14 PM

Danes sem povonjala tri parfume od Lolite Lempicke in so mi vsi čisto preveč močni in zadušljivi. Imam raje malo bolj sveže zadeve, ali pa močne orientalske in prefinjene, zato sem se ob dotičnih parfumih skoraj dušila, ker mi delujejo precej cheap in nadležno močni, brez tiste sexy sophisticated komponente. Eden vijolični ima ful vonj po osladnih vijolicah, tisti novi svetlo modri, pa je tak umetno osladen, meni v osprednej bode predvsem izrazita vanilijeva komponenta, ki se ne more niti slučajno primerjat s kakšno L'Occitane vanilijo, čeprav na koncu po nekaj urah pri tem Lempicka parfumu ostane izredno prijeten, nežen piškotkasto vanilijast vonj, kot po domačih keksih. Za tretjega se pa ne spomnim več točno, ampak mi je tudi smrdel.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 December 2006 - 09:33 PM

D%G The One - ni mi všeč, preprosto neatraktiven vonj.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#35 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 17 December 2006 - 06:54 PM

nazadnje se mi je najbol vtisnil v spomin od Nine Richi, sam nwem točn kako se imenuje parfum- je pa v taki rdeči steklenički. diši pa fenomenalno biggrin.gif mmmm... smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#36 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 23 December 2006 - 11:14 AM

Par dni nazaj sm bla pri teti in me je našpricala s Kenzo - Amour. Kar znorim od ugodja, pri takih lepih vonjavah. biggrin.gif Tko polno, zimsko diši, pa zelo je obstojen....Ah, ja, saj vem da lohko samo sanjam..... huh.gif
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#37 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 December 2006 - 06:33 PM

V četrtek prešnjofala Milerja - všeč mi je parfum Noa (pa čepraav sem ga sprobala nekaj tednov nazaj in mi sploh ni bil všeč?!), ni sicer nekaj ful vav, ampak je vseeno všečen.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#38 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82169 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 December 2006 - 11:32 PM

Jil Sander, Style. wub.gif
Pa took huda flaškaˇˇ
IPB Image
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 December 2006 - 12:32 AM

Tale Style je pa meni totalno zanič, ampak ok - jaz sem slaba ocenjevalka ker mi res skor vsi smrdijo. Mi ga je dala zadnč v drogeriji za povohat in moram rečt, da gre za en tak bedast, prežvečen in zelo nezanimiv vonj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2006 - 08:12 AM

Dobila sem tester Lacoste Inspiration. In mi je precej ljub. Edino to moti, da je skrajno neobstojen.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users