Jump to content


Photo

Gel / pena za umivanje obraza


  • Please log in to reply
922 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 April 2005 - 07:08 PM

Živjo

kater gel ali peno mi priporočate za umivanje obraza? Imam mešan tip kože?

Tak, da mi ne izsuši preveč kože...

Hvala
  • 0

#2 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 25 April 2005 - 07:13 PM

Nadi jaz imam babydream peno kupljeno v Mullerju,priporocam!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#3 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 April 2005 - 07:35 PM

A pa izsuši kej kožo?
  • 0

#4 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 25 April 2005 - 07:41 PM

meni cisto nic,cene probas pa lahko tud babylove od Dm sam meni lepsi disi babydream.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 April 2005 - 08:06 PM

bebe young care od johnsona mi je bil fajn, zdej mam pa od l'occitane z olivno vodo. nimam občutka, da bi mi katerikoli od teh dveh izsušil kožo.
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 April 2005 - 08:26 PM

QUOTE(Marjetka)
Nadi jaz imam babydream peno kupljeno v Mullerju,priporocam!

Ja pa kje to imajo? Kako izgleda? Jaz sem bla danes v Mullerju (res bolj površno ga preletela, ker sem imela sitnega fanta zraven twisted.gif ) in iskala prav to in nikjer našla... Nekje poleg plenic najbrž... twisted.gif U, nemara je spodaj?

Drugače pa sem si danes kupila od Sheller gel za umivanje s kompleksom alg in mineralov iz morskih alg. Kao za občutljivo kožo. Poznam nekaj punc, ki ga ne morejo prehvalit, tako da tudi sama moram probat.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 April 2005 - 10:24 PM

QUOTE(Nikita007)
QUOTE(Marjetka)
Nadi jaz imam babydream peno kupljeno v Mullerju,priporocam!

Ja pa kje to imajo? Kako izgleda? Jaz sem bla danes v Mullerju (res bolj površno ga preletela, ker sem imela sitnega fanta zraven twisted.gif ) in iskala prav to in nikjer našla... Nekje poleg plenic najbrž... twisted.gif U, nemara je spodaj?

Drugače pa sem si danes kupila od Sheller gel za umivanje s kompleksom alg in mineralov iz morskih alg. Kao za občutljivo kožo. Poznam nekaj punc, ki ga ne morejo prehvalit, tako da tudi sama moram probat.


No,jz mam tud od Scheller gel za obraz sam mam ta drugo varjanto-VLAŽILNI ČISTILNI GEL IZ KUTINE IN ALOE VERO,ZA KOŽO,KI JI PRIMANJKUJE VLAGE.
Sm pa mela dgač jz prej skoz tega k si ga je Nikita kupla,in je čist d best,tko kot ta k ga mam zdj-sam sm si tega kupla čez zimo (zarad vlage)
Oba sta dobra!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#8 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 26 April 2005 - 12:17 AM

Jaz uporabljam NIVEA, za mastno kožo. Ima še ena taka drobna zrnca in mi prav fajn očiti kožo in odmrle delce povrhnjice. Uporabljam ga kar ko se tuširam. Po njem imam lepo gladko kožo in tudi manj ogrcev.
  • 0

#9 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 26 April 2005 - 09:25 AM

Jaz ze ful casa uporabljam Nivea Young in je ne zamenjam za nic na svetu. Je ful nezna ,ne izsusi koze(mam mesano kozo)-res sem zadovoljna pa se draga ni.
LP,Pika
  • 0

#10 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 26 April 2005 - 12:05 PM

QUOTE(tinca)
Jaz uporabljam NIVEA, za mastno kožo. Ima še ena taka drobna zrnca in mi prav fajn očiti kožo in odmrle delce povrhnjice. Uporabljam ga kar ko se tuširam. Po njem imam lepo gladko kožo in tudi manj ogrcev.

Tud jst mam tega! :)Je kr dobr, samo si bom hmal kupla od Collistar, sam da mi tega zmanka - sm se odločla da bom začela mal dražje stvari kupovat, kr bo mal poletje pa ne mislm pudra nost in hočm da mi vsi mozoljčki zginejo ;)
  • 0

#11 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 26 April 2005 - 11:53 PM

Jaz ne mislim nič menjat, ker z mozolji nimam problemov. Še vedno imam doma piling Nivea Young, ma mi ne paše, me peče koža po njem. Sicer pa je za mlajšo kožo - do 19 let, jaz pa jih imam krepko več.
  • 0

#12 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 April 2005 - 10:34 AM

js sm mela nivea young kolekcijo, ko je vn prišla, pa je blo neki časa v redu, potem sm pa mozole dobila pa sem nehala to uporabljat.
  • 0

#13 cool_girl

cool_girl

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:tu pa tam;P
  • Interests:vse po malem=)

Posted 28 April 2005 - 09:22 PM

ja kok pa pride prbližn ta nivea young ermm.gif: a to v dm nabavte biggrin.gif
  • 0

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 April 2005 - 07:38 AM

Tam okoli jurja. Odvisno kaj kupuješ, ker je cela kolekcija.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 April 2005 - 03:45 PM

iskala sem gel za umivanje obraza od babylove (v dm) in babydream (v muellerju) in ga nisem našla. ermm.gif: mogoče ga sam ni na zalogi, ker police sem orng prebrskala .... sicer pa moj favorit ostaja bebe young care, tko, da bo verjetno ta naslednji. l'occitane pa lahko še mal počaka. smile.gif
  • 0

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 April 2005 - 08:48 PM

[quote=Špela]iskala sem gel za umivanje obraza od babylove (v dm) in babydream (v muellerju) in ga nisem našla. ermm.gif: mogoče ga sam ni na zalogi, ker police sem orng prebrskala ....
Skratka... da bi bil gel prav za obraz... tega mislim da ni. Je pa obstajala ena penca za umivanje kao obraza (no, vsaj od punc sem slišala, da je so si umivale predvsem obraz z njim... zdaj, če je prav bil namenjen samo kao za obraz, ne bi vedla) od Babydream (je baje boljši od Babylove), ampak ga baje že lep čas nikjer nimajo. Jaz sem si kupila Babydream gel za umivanje od glave do pet :=) in bi naj bi takorekoč identičen tej penci. Zaenkrat nimam pripomb. Deluje nežno, nima pretirano močnega vonja in to je to. Aja, pa po ugodni ceni je trenutno v Mullerju. 500ml, na pumpico.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 April 2005 - 07:38 AM

Babylove je pena. Sigurno se dobil v DM. Mogoče je samo niso imeli na zalogi. Povprašaj trgovko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 April 2005 - 09:22 AM

hvala obema ... bom še mal brskala. smile.gif drugače me pa ponovno mami pena/gel za obraz od bebe young care (johnson's), verjetno bo kar to padlo, ker ne stane dost (gel mal pod 900, pena mal čez jurja). pa enga od nivee sm vidla, v plavi pakungi, bom še mal prečekirala.
  • 0

#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 April 2005 - 11:01 AM

Johnson pena je tudi odlična. Ne boš v temo brcnila. Je pa Babylove še malo cenejša (500 SIT).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 April 2005 - 01:34 PM

QUOTE(sonchika)
Babylove je pena. Sigurno se dobil v DM. Mogoče je samo niso imeli na zalogi. Povprašaj trgovko.

Ja, saj je Babydream tudi. Samo trgovka pojma ni imela.... vem pa, da obstaja, a je že lep čas ni nikjer za dobit. Gel mi je pa celo boljši.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users