Jump to content


Photo

Težave z mehurjem


  • Please log in to reply
211 replies to this topic

#21 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2007 - 05:07 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 8. 2. 2007 - 16:49) View Post

Sem probala s čajem iz kopriv (kupila sem ga v TUŠu)

Kupi raje posušene koprive na trgu ali pa od babice, če se je kaj po travnikih pasla. Iz vrečke sploh ni primerjave. Drugače je pa okus tak... po špinači biggrin.gif zanimivo, no. Več kot 2 deci na dan ga itaq ni priporočljivo pit.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#22 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 08 February 2007 - 05:14 PM

To je pa res: iz vrečke ali pa naravno - ni primerjave.

Zdj nosim navadne gate, pa še boksarce povrh. biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#23 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 February 2007 - 05:30 PM

Jst že celo zimo nosim boxarce pa spodnjo majco pa me isto doleti to sranje. Čaj mi pa ni tolk ogaben, piše pa gor čaj za mehur in ledvice (gorenjske lekarne). Čist fajn je za spit.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#24 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2007 - 05:59 PM

Nihrida welcome smile.gif upam, da ti bo kmalu kaj bolje!
Hehe ja Ursi caj res ni ravno spica kar se okusa tice, ampak jaz spijem marsikaj, ce pomaga. smile.gif Sem pa slisala ja, da caj iz kopriv tudi pomaga in ni tako zelo zanic. smile.gif Pinga ja pri obseznih infekcijah na zalost ponavadi ne gre brez antibiotika. Imam pa sama zanimivo reakcijo na domaca zdravila - mi hitro in ucinkovito pomagajo.
Pomarancka - seveda imeti vse ude in organe na toplem je primarni pogoj za vse ostalo. ;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#25 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 12 February 2007 - 10:46 PM

To pa moram napisat! Tisti dan, ko sem imela težave z mehurjem: zjutraj sem se zbudila z vnetjem, cel čas hodila na WC in spila več kot 3 litre čaja. Proti večeru je bilo malo bolje, tako da sem šla k fantu...naslednje jutro ni bilo ne duha ne sluha o netju. hmm.gif Čudno, ampak fino, da je hitro minilo.

Pila sm pa kr navadne čaje - vse po vrsti.

  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#26 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 February 2007 - 11:21 PM

Jst pa imam zdej velik manj problemov, ko uporabljam Lactacyd Femina intimno milo. Sem kar malo presenečena, upam da bo zdej res bolj.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#27 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2007 - 11:32 PM

Odlicno Nihrida, da te je tako hitro zapustilo tole vnetje! Vcasih znajo biti prav zoprna in dolgotrajna. sad.gif Glede L. Femina intimnega mila imam pa tudi sama podobno izkusnjo kot Miss 69 ... ga uporabljam ze veliko let in, ce mi ga slucajno zmanjka in se umijem z obicajnim gelom za tusiranje je cel problem...sicer ne staknem ravno vnetja, me pa intimni predeli veselo pecejo... :|

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#28 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 February 2007 - 12:42 AM

Večina tuš gelov je v nesorazmerju s PH nožnice, zato zanjo ne smemo uporabljat navadnih tuš gelov in ostalih maž za telo; preprosto, ker se PH kože in PH sluznice razlikujeta.
Sicer odvisno od pogostosti tuširanja, a tudi Fem emulzije lahko izsušijo nožnično sluznico, tak da je treba bit previden v vsakem primeru. Sama se dostkrat umijem tudi samo z vodo, pa nimam problemov.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#29 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 February 2007 - 08:44 AM

Hvala, Planet! biggrin.gif Sm se tud sama zelo čudila, ker je prvo vnetje trajalo več kot teden. blink.gif

Ste me prepričale, bom kupila posebno intimno milo, ker ga dosedaj še nisem. Se mi ni zdelo potrebno. oops.gif

Samo še odločit se moram katerega bom kupila: Lactacyd, Sebamed ali Hygieio Intimo. Kakšne izkušnje imate s temi?
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#30 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2007 - 10:26 AM

crna se strinjam! pravijo, da bi se bilo tam spodaj najbolje umivati z vodo, ki ji dodas malo kisa, da pac ohranjas ustrezen pH...ampak tale kombinacija mi cisto nic prevec lepo ne disi.. smile.gif

nihrida jaz sem imela samo enkrat vnetje mehurja pa se mi je kar vleklo....sicer je bilo najhusje mimo v dnevu, dveh, sem pa imela obcutljiv mehur se kar kaksen mesec ali dva...sicer kot sem brala na forumu imam se sreco, da se mi zadeva ne ponavlja vsakic, ko malo zapiha veter... :|
Kar se pa tice intimnih mil imam izkusnje samo z Lactacydom in sem zadovoljna...kolikor sem prebirala forum tudi ostale soforumasice kar precej uporabljajo to znamko. No, saj bo se kaksna napisala svojo izkusnjo. ;)


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#31 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 February 2007 - 03:16 PM

Meni Sebamed ni nekaj poseben, boljši mi je Lactacyd, ne vem pa točno zakaj, ker sem tistega Seba kupila samo enkrat fuuuul dolgo nazaj.

Meni se je po parih dneh popravil mehur - ne pijem več mrzlega, spim z gatami (navadno pod spalno srajco nimam ničesar) in štumfi, en teden sem pila čaj iz gornikovih listov. Sem pa dobila crveno takoj za tem in so me nenormalno boleli jajčniki, kljub Saridonu.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#32 Jeanna

Jeanna

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 18 March 2007 - 04:22 PM

Pomembno je, da takoj ko opaziš te težave ukrepaš. Drugače lahko to postane nevarno. Sama sem tudi imela tak primer, ko me je "peklo" ko sem šla na stranišče in hkrati bolečine v križu ( čeprav nosim redno spodnje majce ). Zdravniki so mi seveda dali antibiotike vendar se to lahko prepreči tud na bolj "naraven" način. Glede Ursi čaja pa čeprav ni tako dober okus se da za zdrauje vseen potrpet! ;) cool.gif
  • 0

#33 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 18 March 2007 - 07:23 PM

Ufff kasne kolobocije sm pa jst mela. Bolet me je zacel tocn 26. aprila...pa se mi je zdel d mam isto vnetje nožnice (glivično vnetje) kukr sm ga mela par mescov nazaj in sm si pac mazala in dajala tiste tablete v nožnico, nvem kako se jim ze rece. Po parih dneh, točno treh dneh se mi ni nc popravl. Ampak pol je blo pa tko d npr. me je zutri bolelm pol popoudne spet ne, zvecer spet in ko sm sla ponoč na wc, sploh od bolečin nism mogla nazaj zaspat. Pol sm se koncn spravla k ginekologinji, ki me je napizdila, ces d bi mogla k svoji zdravnici d z nožnico ni nc narobe, d je verjetn mehur kriv in da nj pijem Ursi caj. Pa se za urin me je poslala dt. No pol sm poačakala une izvide, kjer so rekl, d mam povečano število levkocitov...da drgac ni nc hujsga. Pa sm spet cakala k sm nekak misnla d bo kj bols k sm pila un caj. Pa ni blo! cry.gif no...in pol sm se koncn prejsn petek, 16.3. spravla k dohtarci k mi je dala antibiotike. Dons je nedela pa morm rect d prov velik ni boljs. Mau me kr skrbi.... hmm.gif cry.gif
  • 0

#34 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 March 2007 - 07:28 PM

Kakšna cista morda?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#35 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 18 March 2007 - 08:26 PM

cista?kaj je to?prvič slism za to? cry.gif
  • 0

#36 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 25 April 2007 - 05:53 PM

Oj! Hmm ne vem ali me boli mehur, jajčniki ali kaj za boga oops.gif Na vodo grem normalno, sem pa danes komaj prišla od šole do katice-cca 10 minut hoje. Zdej je mal bolš, ampak spet čutim, da me bolj boli. Ne znam ravno opisat mesta. Me je pa po "pohodu" iz šole vedno bolj bolela desna stran.

Zdej me pa zanima kk prepoznaš kdaj imaš vnetje mehurja in kdaj vnetje jajčnikov? huh.gif
  • 0
IPB Image

#37 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 25 April 2007 - 05:55 PM

QUOTE(URŠKA @ 8. 2. 2007 - 18:07) View Post

. Več kot 2 deci na dan ga itaq ni priporočljivo pit.


A to koprivinega?


  • 0

#38 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 25 April 2007 - 05:57 PM

QUOTE(Rafinesse @ 18. 3. 2007 - 21:26) View Post

cista?kaj je to?prvič slism za to? cry.gif


Tvorba. Ni nujno nevarna. Lahko je "mehur" noter pa sluz. Ven to mora it v vsakem primeru, če ne, se pa lahko potem kaj razvije-neprijetnega.
  • 0
IPB Image

#39 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 25 April 2007 - 07:03 PM

QUOTE(besweety_inside @ 25. 4. 2007 - 18:55) View Post

A to koprivinega?

ja, koprivinega.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#40 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 25 April 2007 - 07:16 PM

Zanimivo, ker men je ena svetovala, ki se kao spozna na to, sem jo vprašala s čim si naj , oz z katerim čajem si lah pomagam pri nečisti koži. In je rekla, da je koprivin full ok za kri, čisti kri itd...no in da ga naj spijem liter na dan biggrin.gif Je pa res močnega okusa, in mi ni nevemkako pasalo cel liter spit. Tko da ne vem .
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users