Jump to content


Photo

pomen dobrega sexa....


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 07:04 PM

Odpiram se jaz eno temo ker vidm,da smo danes dobro razpolozene... biggrin.gif
Kaj za vas pomeni dober sex?Ali sam,da dozivite orgazem ali tudi kaj vec?Ali pa obojestranska strast,ki se je ne moremo upreti...?
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 07:10 PM

Dober seks je posplošeno zame tisti, ko je prisotna nenormalna živalska privlačnost. Ko se enostavno drug drugemu ne moreta upreti. Ko počneta vse, kar jima paše. Ko je v zraku neka magija in iskrena ljubezen... pa tisti švic, dihanje. Ko ni tabujev. In ko obema pride. Tako nekako. Površinsko.

p.s. in ko vsaj enkrat to čez ene 15 minut ponovita.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 07:43 PM

khe.... dober sex?....eeee....khe... oops.gif
hehehe
zame je dober sex ko se začne zjutraj s kavo nadaljuje s predigro in konča z orgazmom....vse skup zna trajat kr neki ur IPB Image

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#4 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 03 April 2005 - 09:28 PM

pomen dobrga sexy...to, da takrt k je uzivas in das vse od sebe biggrin.gif
  • 0
user posted image

#5 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 04 April 2005 - 07:44 AM

predvsem da se neustavljivo privlacis in da je prisotna huda strast in seveda obojestranska zadovoljitev laugh.gif
  • 0

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29192 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 April 2005 - 10:06 AM

ko že pred predigro mislim samo na to, kako me bo dečko položil ... in se počasi, a neustavljivo temu bližam ... in dava oba vse od sebe (in ne fejkam orgazma, hehe) ... in ga po končani odisejadi zvlečem še pod tuš, da mi vse to nardi še enkrat ... oops.gif
  • 0

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29192 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 April 2005 - 10:06 AM

popravek: vsaj še enkrat .... laugh.gif
  • 0

#8 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 04 April 2005 - 11:27 AM

haha spela dobro to wink.gif
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 April 2005 - 12:14 PM

[quote=Špela]ko že pred predigro mislim samo na to, kako me bo dečko položil ...
Ja. oops.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users