Jump to content


Photo

Mozolji


  • Please log in to reply
1813 replies to this topic

#61 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 18 January 2006 - 10:17 PM

jana tisti ki pravijo da moras uporabljati vse samo iz ene kolekcije se kratko malo lazejo.
Kozi moras zagotoviti tisto, kar najbolj potrebuje. Kozmeticni proizvodi se med sabo ne dopolnjujejo (v smislu da bi npr. moral uporabljati mleko, tonik in kremo iz iste kolekcije zato ker bo samo tako ucinkovito- to je zgolj marketinska poteza prodajalcev, ker s tem ko to napisejo na embalazo je zelo verjetno da bo nekdo, ki je hotel kupiti samo 1 njihov izdelek kupil celotno kolekcijo), vsak more kar se da dobro opraviti svojo nalogo, zato lahko kombinacijo poljubno izberes
  • 0

#62 *lana*

*lana*

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts
  • Location:vseposod malo :)

Posted 18 January 2006 - 10:20 PM

Najlepša vam hvala, da ste mi pomagali ! Upam, da bo delovalo! smile.gif
  • 0
Če ljubiš bogatstvo, ne ljubi mene,ker so drugi bogatejši.Če ljubiš lepoto ne ljubi mene,ker so drugi lepši.Če ljubiš ljubezen ljubi mene,ker jaz ljubim tebe!

#63 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 January 2006 - 03:08 PM

DiLeMa,(zopet jaz smile.gif ) se bom kar nate še enkrat obrnila smile.gif
Kje lahko kupim izdelke ki si mi jih naštela
- Apotheker Scheller Mineral Balance gel
- Clinians krema z jabolčno vodo
-Garnier Pure toplotno čistilno masko

Za Differin gel pa si mi že povedala da se dobi na recept wink.gif
Pa še neki...ali ti izdelki pomagajo tudi proti ogrcem ali moraš za njih imeti kaj drugega?
  • 0
Memento mori.

#64 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 January 2006 - 03:17 PM

Claudija, moram te razočarat ... proti ogrcem ne pomaga NIČ ... ogrci so pač umazanija (loj in podobno) ujeta notr v porah in znebiš se je lahko samo z iztiskanjem in ničemer drugim. Lahko pa z uporabo dobrih preparatov preprečuješ potem nastanek novih.

Aja, krema izgleda takole ... da ne boš kej narobe kupila ...

IPB Image

On Apotheker Scheller gel pa je tak ...

IPB Image

Aja pa proti ogrcem so meni res zakom nekakšni obliži, ki jih nalepiš na nos, potem pa počakaš 15 minut in odlepiš in zadeva ti v bistvu ven potegne ogrce, se jih pol prav vidi na tistem papirčku. Te zadeve ima Nivea in se imenujejo Kao Biore.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#65 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 January 2006 - 03:27 PM

Kolko približno pa stanejo?
  • 0
Memento mori.

#66 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 January 2006 - 03:30 PM

Pa še nekaj sem pozabla dodat... smile.gif ...a so ti obliži samo za nos ali jih lahko dam naprimer na lica ker v bistu na nosu nimam ne ogercev in ne mozoljev...imam pa težave z ličkami sploh veliko ogercev...in kakšen je tvoj komentar po uporabi?
  • 0
Memento mori.

#67 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 January 2006 - 03:31 PM

Raje tiste na licih iztisni in potem uporabljaj nekomedogene kreme, tonike in podobno. Te kreme, ki jih namaja Dilema so super.
Če imaš pa mozolje in teh veliko, potem si pa omisli Differin.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#68 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 January 2006 - 03:38 PM

QUOTE(sonchika)
Raje tiste na licih iztisni in potem uporabljaj nekomedogene kreme, tonike in podobno. Te kreme, ki jih namaja Dilema so super.
Če imaš pa mozolje in teh veliko, potem si pa omisli Differin.


Ali misliš da te obliži ne bi tako pomagali? ermm.gif misliš da ne bi bilo nič narobe če bi si jih sama izstisnila..sicer pa včasih tako ali tako obiščem kozmetičarko...sam da tam ni lih fajn oops.gif

DiLeMa mi je predlagala
Apotheker Scheller Mineral Balance gel
Clinians kremo z jabolčno vodo
Garnier Pure toplotno čistilno masko
Differin gel

in mislim da je vredno s temi izdelki poskusit če mi že drugo ne pomaga tudi Differin bom poskusila laugh.gif
  • 0
Memento mori.

#69 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 January 2006 - 03:45 PM

Oni obliži so primerni za T predel, torej za čelo, nos in brado in meni ful spucajo vse. Lahko si ogrce stiskaš sama, ampak NEŽNO IN NE NA SILO!! Pa prej je fino če si narediš parno kopel, da se pore odprejo.

Aja pa brez uporabe Differina se mozoljev ne boš znebila ... Clinians krema in Schellerjev gel za umivanje, sta osnovna nega, ki ti ne bo mašila por in bo lepo navlažila tvojo kožo, mozoljev pa ti te stvari ne bodo odstranile. V tam namen potrebuješ Differin gel, ki je zdravilo in učinkovito deluje na mozolje ter sčisti kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#70 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 19 January 2006 - 03:52 PM

trakci pa stanejo 1200
  • 0

#71 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 January 2006 - 04:00 PM

QUOTE(DiLeMa)
Oni obliži so primerni za T predel, torej za čelo, nos in brado in meni ful spucajo vse. Lahko si ogrce stiskaš sama, ampak NEŽNO IN NE NA SILO!! Pa prej je fino če si narediš parno kopel, da se pore odprejo.

Torej si bom obliže morda vendarle kupila za čelo saj imam tudi tam ogrce. upam da bodo pri meni tudi delovali biggrin.gif .Nisem zasledila da bi mi odgovorila kje lahko prej naštete izdelke kupim,ali jih lahko dobim v drogeriji ali moram po njih v lekarno? Pa hvala za slikice,pri meni bi se res lahko zgodilo da bi kaj narobe kupila... oops.gif
  • 0
Memento mori.

#72 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 19 January 2006 - 04:04 PM

To laho kupiš v DM.
  • 0

#73 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 January 2006 - 04:06 PM

QUOTE(DiLeMa)

Aja pa brez uporabe Differina se mozoljev ne boš znebila ... Clinians krema in Schellerjev gel za umivanje, sta osnovna nega, ki ti ne bo mašila por in bo lepo navlažila tvojo kožo, mozoljev pa ti te stvari ne bodo odstranile. V tam namen potrebuješ Differin gel, ki je zdravilo in učinkovito deluje na mozolje ter sčisti kožo.


Tudi za Differin bom rekla zdravnici če mi lahko da recept. Pa dvomim da mi ga ne bi dala saj mi je Klimicin T tudi.Močno pa upam da mi bo Differin pomagal bolje kot Klimicin ki mi v bistvu sploh ni nič pomagal.Ali ima Differin mogoče kakšne neprijetne stranske učinke?In kako dolgo naj bi ga uporabljala (cel čas ali samo do takrat ko mi bodo mozolji izginili če mi bodo) ermm.gif: rolleyes.gif
  • 0
Memento mori.

#74 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 19 January 2006 - 04:06 PM

QUOTE(Claudija)

- Apotheker Scheller Mineral Balance gel
Dm ali Miler

- Clinians krema z jabolčno vodo
Citypark, Dm, Miler

-Garnier Pure toplotno čistilno masko

Miler, Dm

  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#75 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 January 2006 - 04:08 PM

QUOTE(URŠKA)
QUOTE(Claudija)

- Apotheker Scheller Mineral Balance gel
Dm ali Miler

- Clinians krema z jabolčno vodo
Citypark, Dm, Miler

-Garnier Pure toplotno čistilno masko

Miler, Dm


Hvala URŠKA! Ali morda veš odgovore ki sem jih zastavila o Differinu? (kdorkoli) smile.gif
  • 0
Memento mori.

#76 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 19 January 2006 - 04:10 PM

QUOTE(Claudija)
Ali morda veš odgovore ki sem jih zastavila o Differinu? (kdorkoli) smile.gif

IPB Image , žal tega pa res ne vem
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#77 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 January 2006 - 04:16 PM

QUOTE(Claudija)
QUOTE(DiLeMa)

Aja pa brez uporabe Differina se mozoljev ne boš znebila ... Clinians krema in Schellerjev gel za umivanje, sta osnovna nega, ki ti ne bo mašila por in bo lepo navlažila tvojo kožo, mozoljev pa ti te stvari ne bodo odstranile. V tam namen potrebuješ Differin gel, ki je zdravilo in učinkovito deluje na mozolje ter sčisti kožo.


Tudi za Differin bom rekla zdravnici če mi lahko da recept. Pa dvomim da mi ga ne bi dala saj mi je Klimicin T tudi.Močno pa upam da mi bo Differin pomagal bolje kot Klimicin ki mi v bistvu sploh ni nič pomagal.Ali ima Differin mogoče kakšne neprijetne stranske učinke?In kako dolgo naj bi ga uporabljala (cel čas ali samo do takrat ko mi bodo mozolji izginili če mi bodo) ermm.gif: rolleyes.gif


Ok, gremo po vrsti! biggrin.gif

1. Če ti Klimicin ni pomagal, ni rečeno, da ti tudi Differin ne bo ... gre za dve različni zadevi in velika verjetnost je, da se bo tvoja koža na Differin odzvala bolje. Jaz držim pesti!

2. Differin ima stranske učinke, ampak niso nič grozni ... možno je tudi, da jih ti sploh ne boš imela. Lahko se pojavi luščenje kože (ko se obnavlja) zna pa zadeva tudi malo izsušiti, ampak te stvari so prehodnega značaja in po navadi hitro minejo. Aja pa zadevo je treba mazat ultra na tanko.

2. Naj bi se ga uporabljalo 3 mesece, ampak ga lahko brez problemov dlje ... nekteri ga uporabljajo celo več let. Se pa vidijo neki res konkretni učinki po nekaj tednih uporabe.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#78 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 January 2006 - 05:29 PM

DiLeMa hvala ti za trud za vse odgovore,nasvete in za vzpodbudne besede! biggrin.gif
Kar s temi izdelki ki si mi jih priporočila bom poskusila
...samo ne bodi presenečena če bom še imela kaj za vprašat smile.gif
Ti pa sporočim kako se je obnesla uporaba!
Tnxy
  • 0
Memento mori.

#79 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 January 2006 - 06:13 PM

Ti kar vprašaj, sej zato pa je forum ... da si pomagamo! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#80 Sweet-baby

Sweet-baby

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts
  • Location:mb
  • Interests:wse

Posted 20 January 2006 - 03:35 PM

ej Dilemala jas mam eno vprašanje...toti obliži za ogrce ne...kaj jih lahko daš na več skupaj ga gor al samo na enga...kr jas nimam tam samo enga ogrca...pa tista krema Diffirin ne...napisala si da ma stranske učinke...kaj veš kake?? oops.gif
  • 0
love is in the air!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users