Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3561 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16118 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 August 2014 - 09:52 PM

Bom. Sem 2,5 meseca Fitoval jedla, pa ni bilo nikakršnega izboljšanja. :s


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3562 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82348 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 August 2014 - 09:55 PM

Se bi morala vztrajati, ker je najboljsi ucinek po 2 mesecih rednega jemanja.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3563 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16118 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 August 2014 - 09:58 PM

Ma sej vem, ampak pri meni sploh ni bilo niti minimalnega izboljšanja in sem pol malo obupala. :/ Zadnje dni me še lasišče na temenu peče/boli, kr neko sranje imam no. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3564 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17789 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 22 August 2014 - 10:27 PM

Meni ni nic pomagalo, razen proso, zdaj so se mi zaceli spet ful kodrat in imam fu vec volumna. Samo se mi tud zdi, da so to bolj hormonske spremembe.
Od nege pa uporabljam samo naravni sampon in po pranju balzam na konice, ki ga ne sperem, kar pustim, da se na zraku posusijo.
  • 0

#3565 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 23 August 2014 - 10:16 AM

Ta Garnier ima sulfate. Razmisli o drugem šamponu, sploh če imaš tudi z lasiščem probleme. In se strinjam z drugimi - manj proizvodov. 


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3566 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16118 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 August 2014 - 11:52 AM

Hmmm, njati šampon ki nima ne sulfatov in ne silikonov in ne stane premoženje. :) Alverde so brez sulfatov če se prav spomnim, sam majo silikone ali?

 

Edit: sem nala vranin post, 3 šamponi od Alverde nimajo silikonov. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3567 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 23 August 2014 - 12:27 PM

Tu poglej. Je kar nekaj teh otroških ugodnih. Alverde noben nima silikonov. Brez sulfatov je pa samo Anti-Schuppen.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3568 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16118 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 August 2014 - 12:53 PM

Hvala. V čem je bila pa potem finta nad navdušenjem nad Alverde šamponi, pa razlog da se manj penijo? Sem živela v prepričanju ker ne vsebujejo sulfatov. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3569 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 August 2014 - 12:55 PM

Jih vsebujejo, ampak meni so vseeno ful v redu ker silikonov nimajo, in se kr pozna razlika.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3570 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2014 - 01:27 PM

Meni do sedaj noben Alverde šampon ni odgovarjal...   :unsure:


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#3571 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17789 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 23 August 2014 - 01:56 PM

Men tud ne, ful me je srbelo lasisce. Od teh drugerijskih samponov mi je odgovarjal samo od Babylove.
  • 0

#3572 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2014 - 03:28 PM

Tudi mene! Babylove mi je bil ok prvih nekaj tednov, potem se mi je pa tudi pri njem podobno zgodilo... po mojem zato, ker je vseeno preblag za odraslo lasišče in ga ne očisti dobro. 

 

Do zdaj mi je najboljši šampon bil tale, ampak se ga pri nas več ne dobi, oz. ga ne najdem nikjer več. 

 

bent_shampoo_tea_tree_lemon_mint_lrg.jpg

 

Tisti za pogosto uporabo (oranžen) od Bentley Organic, mi prav tako ne ustreza. Nimam pojma, zakaj. 

Zdaj bom preizkusila Melisinega od Farfalle in Jasonovega Dandruff Relief, pa upam, da mi bo kateri od njiju ustrezal. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#3573 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 16 September 2014 - 02:32 PM

Frufrujevke! A si ga same doma krajšate? Meni je šlo na k. ker mi je v 1 mesecu tolko že zrastel, da sem ga morala nosit postrani in sem 

prejle kar škarje v roke vzela in akcija. Talent glih nisem, sem pa obdržala ravno linijo :D ampak potem je boljše si kupit kakšne frizerske škarje ali kako? 

K frizerju pač ne morem hodit vsak mesec. 


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3574 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 September 2014 - 02:54 PM

Jaz si ga krajšam sama, ker mi je škoda časa in denarja, da bi hodila samo zato k frizerju. Da ne omenjam tega, da se mi je pogosto dogajalo, da mi niso dovolj postrigli ali pa da so mi frufru postrigli na drug način kot sem želela, tako da sem si ga mogla, ko sem prišla domov popravljat.

Ko strižem, ne kompliciram in uporabljam kar navadne škarje (ostre). Se mi ne zdi vredno, da bi investirala v frizerske škarje, ker se frufru tako redno striže in se nimajo lasje časa uničit.

Večina "operacij fru fru" je dobro uspela, parkrat pa sem ga malce preveč postrigla in po svetu pač tisti dva, tri tedne hodila naokoli z obročem ali sem lase kako drugače spela.


  • 1

#3575 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2014 - 08:33 AM

Jaz sem v času frufruja si ga tudi sama krajšala zaradi dotičnih stvari kot jih je Kalypso opisala...najhujše mi je bilo pa, ko mi ga je enkrat frizerka preveč postrigla in pa res škoda denarja. Jaz sem si takrat v dmu kupila škarje za frufru, mislim da so bile okrog 10€, se bolj splača.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3576 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3117 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 18 September 2014 - 07:00 PM

uf jaz pa to ne upam, se mi zdi da sem čisti antitalent za te stvari, meni ga je frizerka vedno skrajšala zastonj, itak ji je vzelo samo 5 minut


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#3577 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16118 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 28 September 2014 - 05:47 PM

Po jamranju avgusta sem zdaj en mesec uporabljala otroški šampon in sem dobila tak prhljaj da ni res. :cry:  Očitno mi ne ustreza, tako da najprej se moram rešit prhljaja, potem pa poskat drugi šampon. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3578 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2014 - 03:28 PM

Punce, a se je katera znašla v podobni situaciji kot jaz? in sicer... sem šla k frizerki, da mi malo potemni moje belo blond lase. Frizura je bila dobra, a sedaj, ko se vse spira, je barva temno siva. Morda katera ve, katero barvo lahko dam čez, da ne bi bila siva ali zelena? Če je imela katera kako podobno izkušnjo...


  • 0

#3579 elanor

elanor

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 401 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2014 - 07:47 PM

Pomoje bi šlo z kakšno barvo z bolj toplimi odtenki... kakšna bolj ˝zlata˝ blond?
 

20_b.jpg

^ za primer


  • 0

A painting is complete when it has the shadows of a God. - Rembrandt


#3580 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 20 December 2014 - 08:22 PM

Kateri vijolični šamponi so se vam najbolj obnesli tiste, ki jih uporabljate? Keune ali kateri drugi?


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users