Jump to content


Photo

Na kaj največkrat mislite med seksom?


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 September 2005 - 01:36 PM

.

No? biggrin.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 September 2005 - 01:42 PM

prav nič ne mislim biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 September 2005 - 01:55 PM

Jaz tudi ne. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 16 September 2005 - 01:56 PM

na kej ful perverznga k mi ne bi blo cist nc usec ce bi se v real dogajal biggrin.gif
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 September 2005 - 02:05 PM

QUOTE(lejck)
na kej ful perverznga k mi ne bi blo cist nc usec ce bi se v real dogajal biggrin.gif

.

Hm, zanimivo! Npr.?
Jaz npr. skos na kaj mislim..... tudi na razne packarije, ki jih sicer trenutno ne počneva, pa me rajcajo..... si velikokrat domišljam, da je zraven še kakšna opasna blonda kalibra Jenne Jameson..... da je zraven kakšen fukabilen tip in se imamo vsi radi..... sem osredotočena na svoj (no ja, pa tudi njegov - čeprav sem glede tega egoistka in nujno hočem poskrbet zase) orgazem - kako bi bil čimbolj dolg in močan..... pa nasploh sem rada packa.
Tako, da res ne vem, kako mislite na nič.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 16 September 2005 - 02:15 PM

js ponavad mislim na svojo drugo dejanje..kk ga bom presenetla oops.gif oops.gif oops.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#7 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 16 September 2005 - 02:17 PM

jah js pa na kej tazga...da gledam ksno drugo z mojim tipom ... alpa jst pa se ena...pa moj tip. Sam z enim bivsim ane...sm mu pa to tut povedala kaj me rajca in sm hotla da on govori to..in mi je blo pa pol po sexu vedno fuul bedno in sm bla zalostna itd.

Nasploh me pa ful rajca ce tip kej govori med sexom biggrin.gif
  • 0

#8 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 16 September 2005 - 02:18 PM

men pa brezpotrebno besedicnje gre na zivce...
  • 0
it's not pms, it's you..

#9 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 September 2005 - 04:52 PM

ma ne vem kako,da mislim na 'nč' ampak sj ni čist tko,pač sexava in razmišljam o tem pa najbrž o orgazmu
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 September 2005 - 05:00 PM

spet odvisno s kom in od kvalitete seksa ... mislna sm tut že na šoping listo ali na to, da bi blo res fajn, če bi se vsa šarada čimprej končala. verjetno pa je cilj tega vprašanja, na kaj mislimo med dobrim seksom. s prijateljem sva se nedavno tega (po dobrem seksu, kakopak) strinjala, da med res dobrim seksom niti nimava časa mislit .... ponavad meditiram, resnično ne mislim na nič, razen v primeru, ko se med seksom pogovarjava. potem mislim pač na debato. 8) sicer pa sem, egoistka, seveda povsem (ne, ne predvsem, pač pa povsem biggrin.gif ) osredotočena na lastni orgazem ....
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#11 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 September 2005 - 05:02 PM

[quote=Špela] razen v primeru, ko se med seksom pogovarjava. potem mislim pač na debato. 8) sicer pa sem, egoistka, seveda povsem (ne, ne predvsem, pač pa povsem biggrin.gif ) osredotočena na lastni orgazem ....
no,tudi to,ko pade debata,logično. wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#12 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 17 September 2005 - 03:47 AM

Med seksom pa se res nisem nikdar pogovarjala........potem mi sigurno ne pride.

Sicer pa imam v glavi kar nekaj scenarijev, perverznih se razume. Tako, da enkrat sem v enem "filmu", drugič pa v drugem.........z ženskami oops.gif
  • 0

#13 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 17 September 2005 - 08:34 AM

Prepustim se in sprostim totalno zato pa na nic ne mislim.In potem se 'stvari' same od sebe razvijajo... biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#14 *¤TaJdY¤*

*¤TaJdY¤*

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:okolica Domžal
  • Interests:vse!

Posted 17 September 2005 - 10:54 AM

jezt mislm na to kar delam! wink.gif mejte se ga!
  • 0

#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 September 2005 - 11:34 AM

.

Jaz tudi ne maram govorjenja, ampak če tu pa tam kaj packastega, v navalu strasti, pripomni, nimam nič proti. IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 September 2005 - 03:10 PM

Hm...Odvisno...Če traja že preveč časa (pri meni je "preveč" hitro laugh.gif ) Si začnem misliti v smislu "no nej ti že pride" al pa "evo, če mu ne pride čez minuto, pol neham in ga spravim dol z mene" laugh.gif )
Drugače pa nič posebnega...
  • 0

#17 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 18 September 2005 - 03:11 PM

hahaha laugh.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#18 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 18 September 2005 - 03:21 PM

QUOTE(bambi)
Hm...Odvisno...Če traja že preveč časa (pri meni je \"preveč\" hitro laugh.gif ) Si začnem misliti v smislu \"no nej ti že pride\" al pa \"evo, če mu ne pride čez minuto, pol neham in ga spravim dol z mene\" laugh.gif )
Drugače pa nič posebnega...


js sm se pa ze zalotla, da sm si misla: no, zdj pa ce men ne bo prsl, pol bols da kr neha....obema al pa nobenmu smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#19 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 04 October 2005 - 01:01 PM

[quote=Jenna].

Jaz tudi ne maram govorjenja, ampak če tu pa tam kaj packastega, v navalu strasti, pripomni, nimam nič proti. IPB Image


.

a s tem packastim mislis kao:"ej,nism se ze tri tedne umil!" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Zivi tako,da ti ni treba skrivati svojih dejanj,ampak tudi tako,da ti jih ni treba nikoli razkriti... :laughing3:

#20 KurbishGirl

KurbishGirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 05 October 2005 - 12:04 AM

[quote=Jenna][quote=lejck]na kej ful perverznga k mi ne bi blo cist nc usec ce bi se v real dogajal biggrin.gif[/quote]
.

Hm, zanimivo! Npr.?
Jaz npr. skos na kaj mislim..... tudi na razne packarije, ki jih sicer trenutno ne počneva, pa me rajcajo..... si velikokrat domišljam, da je zraven še kakšna opasna blonda kalibra Jenne Jameson..... da je zraven kakšen fukabilen tip in se imamo vsi radi..... sem osredotočena na svoj (no ja, pa tudi njegov - čeprav sem glede tega egoistka in nujno hočem poskrbet zase) orgazem - kako bi bil čimbolj dolg in močan..... pa nasploh sem rada packa.
Tako, da res ne vem, kako mislite na nič.



.

sounds like you need me... twisted.gif
  • 0
Im a bitch, wether you like it or not!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users