Jump to content


Photo

Styling - KEUNE Keratin Volumizer


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 April 2008 - 11:03 AM

Tonik v sprayu, ki poveča volumen.

Keratin volumizer s pomočjo transporterjev - liposomov dovaja lasišču in lasem potreben keratin, proteine in minerale, ki izboljšajo strukturo lasu od korenin do konic. Rezultat tega so gladki, sijoči lasje, ki se lažje prečesavajo in imajo povečan volumen. Zelo je primeren pri tako imenovanih fen frizurah.


Tale sprejček, ki je nekakšna mešanica regeneratorja in styling izdelka za volumen, pošpricam po pranju na vlažne lase - sicer piše, naj bi se našpricalo tudi na lasišče, ampak jaz tega ne prakticiram (sem nagnjena k prhljaju in imam zelo občutljivo lasišče, zato raje ne reskiram). Lasje se potem lepo razčešejo tudi če predhodno ne uporabim klasičnega regeneratorja/maske, je pa res, da za zelo izsušene in zahtevne lase samostojno ne bo dovolj, ker gre v prvi vrsti za tonik v spreju za povečanje volumna. Že med sušenjem so potem lasje pod prsti vidno bolj krepki, niso več tako cotasto mehki in svileni, ampak bolj konkretni in kompaktni, ampak nikakor ne na slab način, ker ob enem ne delujejo grobi ali izsušeni. Jaz imam sicer že itak zelo goste lase, ampak ker so zdravi in že naravno gladki, se zna zgodit, da mi jih kakšen regenerator čisto preveč omehča in so potem enostavno premehki, presvileni. Tale sprej pa jih naredi bolj konkretne in jim da več oblike, poleg tega dobim iz njih prav osupljivo grivo. Posebej moram omenit, da sprej niti malo ne zlepi ali obteži las, tudi mastijo se ne nič hitreje. Vonj ima tak prijeten, nežen in nekako sladko/svež, frizerski. Sestavinsko je izjemno kvaliteten, brez silikonov in slabih alkoholov, vsebuje dejansko skoraj samo proteine, pantenol in biomine.

Porabi se ga izredno malo, tudi na mojih precej dolgih laseh (15cm čez ramena). Sprej prši zelo fino in drobno meglico, ki se čudovito razporedi po laseh, zato razčesavanje niti ni nujno potrebno, a jaz lase vseeno potem še razčešem, iz navade. Točne cene ne vem, je pa verjetno okoli 10€, kar se mi zdi primerno. Priporočam ga vsem, ki želijo odličen izdelek za volumen, ki je ob enem nežen in krasno neguje lase.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 11 May 2008 - 06:19 PM

Tudi jaz sem mogla to zadevščino obvezno kupit, v upanju na večji volumen las. No in tako je: meni se zdi to res ena krasna zadeva. Po vseh penah, ki sem jih do zdaj uporabljala, sem imela malo tistega občutka zlepljenih las, po tem spreju pa so lasje ful mehki. Da zgleden volumen, pa tudi lepšo obliko sami pričeski in to na moje tanke lase, brez vsakršnega volumna. Za razliko od predhodnjega posta pa bi povedala, da se ga na žalost veliko porabi, ker ga je treba našpricat direktno na lasišče in s tem je povezana tudi cena izdelka, ki je glede na hitro porabo tega sprejčka previsoka. Dopuščam pa možnost, da jaz nezavedno pretiravam z nanosom, v upanju na boljši rezultat.

Ocena:3,5/4
(V anketi 4)
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#3 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 31 August 2008 - 05:58 PM

Tole sem kupila pred časom, tak po hitrem pregledu sedtavin-bolj na blef, ker nisem našla enega drugega izdelka in sem pograbla nekaj da nisem odšla praznih rok biggrin.gif

Torej, tale sprej se meni ni zdel negovalen ali karkoli ampak se mi je zdelo da mi je lase malce "okrepil" al kako naj rečem.Vonj ni nič posebnega-meni je tak bolj frizerski.

Je na takšno šprico, ki spreja dovolj velike kapljice.Izdelek lase malce navlaži in kot sem že rekla "okrepi".Ker pa nad izdelkom nisem bila preveč navdušena sem ga dala naprej.Cene se ne spomnim ker sem tole kupila pred enim letom(tam nekje)..predvidevam pa da je tam nekje med 12-14€.

Tole bi blo fajn za normalne, mastne lase.

Dam mu 3/5(zaradi nič pretresljivega učinka in zaradi cene)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users