Jump to content


Photo

Britje


  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#61 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 February 2006 - 10:50 AM

[quote=Špela][quote=pearl*bath]Špela, pa te nič ne moti tisti ježek na bikini predelu?smile.gif
[/quote]

ne.

Kaj pa druge twisted.gif
Hehe tongue.gif biggrin.gif
  • 0

#62 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 February 2006 - 10:53 AM

[quote=mishka][quote=Špela][quote=pearl*bath]Špela, pa te nič ne moti tisti ježek na bikini predelu?smile.gif
[/quote]

ne.

Kaj pa druge twisted.gif
Hehe tongue.gif biggrin.gif[/quote]

noben še ni reku, da me ne bi, čeprav se včasih zgodi, da mam grmiček. ne pravjo zastonj, da je vse v galvi ... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#63 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 February 2006 - 11:48 AM

Itak.
Tipi pa lih porajtajo, kolk dni se nismo obrile! Vsaj moj nikol ne..včasih se prav s tem namenom zanj uredim, pa niti ne opazi, ker me vedno obdeluje z enakim navušenjem, ne glede na to, ali imam na frišno obrito alpa 10 dni stare dlakce.
  • 0

#64 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 12:03 PM

Brijem se 2x na teden.
  • 0

#65 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 February 2006 - 05:47 PM

QUOTE(_M_)
Itak.
Tipi pa lih porajtajo, kolk dni se nismo obrile! Vsaj moj nikol ne..včasih se prav s tem namenom zanj uredim, pa niti ne opazi, ker me vedno obdeluje z enakim navušenjem, ne glede na to, ali imam na frišno obrito alpa 10 dni stare dlakce.

To je sicer načeloma res, čeprav mi moj skos govori, kako je neverjetna razlika, če je koža pobrita ali pa zdepilirana. Pri meni je aktualno kajpak slednje.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#66 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 February 2006 - 06:02 PM

Ja, sej jest si tud s kremo odstranjujem dlake, tako da mene tud nič ne pika in ne srbi.
Pa ful bolj intenzivno se mi zdi, da občutim vse, ko seksam na frišno zrihtana dol.
Ko sem bila še z bivšim, me je dol vedno on bril (takrat sem še britvico uporabljala) in je ratal pravi mojster. Na začetku sem se ful bala, da me bo porezal, ampak pol ne več..
  • 0

#67 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 February 2006 - 10:01 PM

se sicer načeloma strinjam z obema. sam men se res ne da za vsak fuk brit. biggrin.gif mogoče bom pa jutri sam žiletke s sabo vzela ... verjetno se ne bo branil kakšne kopalnične predigre ... twisted.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#68 _P_I_K_A_

_P_I_K_A_

    sramežljivec

  • Člani
  • 97 posts
  • Location:kranj

Posted 03 March 2006 - 06:29 PM

JEST TUD UČAS NISM MELA PROBLEMA Z BRITJEM.ZDEJ SE PA KR NAENKRAT NE MORM ZNEBIT PIKIC PO BRITJU NOG, ZMERI K SE POBRIJEM PA POJ NAMAŽEM S KREMO DOBIM RDEČE PIKICE, K FUL PEČEJO. PA SM ŽE USE KREME PROBALA PA NČ NE POMAGA. ČE SI JIH PA NE NAMAŽM MAM PA FUL SUHO KOŽO. oops.gif cry.gif
  • 0
im not lazy...... im just happy doing nothing ;)

#69 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 03 March 2006 - 06:37 PM

jz sm pa neki casa uporablala svasta stvari za britje, depilator, pol tiste trakove, peno, vse, vse, vse....in potem je bla 1x kriza, p ce sm se hota obrit, sm se lahko samo! pod tekoco vodo z navadno britvico...ja slisi se cudno, ampak od takrat naprej je moja koza po britju v vecini ok....
seveda pa je po britju potrebna zelo vlazlina krema, priporocam: Gillette, Satin Care(for woman - seveda) biggrin.gif
  • 0

#70 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 03 March 2006 - 06:41 PM

QUOTE(cedevita)
Vsako ned pa vsak čet je na sceni britje. Če pa ni potrebe pa spustim kdaj pa kdaj kak dan od teh dveh zgoraj naštetih. Drugače pa se po britju namažem s kremo, ki zavira rast dlačic in full pomaga.


katera krema pa je to? mogoce neka johnsons varianta?
  • 0

#71 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 March 2006 - 07:34 PM

Aghrrrr, jst sm pa čist sita tega britja, mislm da bom kr voskanje začela prakticirat biggrin.gif blink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#72 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 March 2006 - 10:02 AM

QUOTE(_P_I_K_A_)
JEST TUD UČAS NISM MELA PROBLEMA Z BRITJEM.ZDEJ SE PA KR NAENKRAT NE MORM ZNEBIT PIKIC PO BRITJU NOG, ZMERI K SE POBRIJEM PA POJ NAMAŽEM S KREMO DOBIM RDEČE PIKICE, K FUL PEČEJO. PA SM ŽE USE KREME PROBALA PA NČ NE POMAGA. ČE SI JIH PA NE NAMAŽM MAM PA FUL SUHO KOŽO. oops.gif cry.gif


o tem je že blo govora: raztopi aspirin v malo vode in se s tem namaži po nogah. ali pa bepanten.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#73 _P_I_K_A_

_P_I_K_A_

    sramežljivec

  • Člani
  • 97 posts
  • Location:kranj

Posted 04 March 2006 - 10:43 AM

js use sm že probala pa nepomaga sad.gif sad.gif
  • 0
im not lazy...... im just happy doing nothing ;)

#74 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 March 2006 - 10:47 AM

S čim se briješ? Z brivnikom teh težav ni oziroma so zelo omiljene.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#75 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 04 March 2006 - 10:52 AM

Meni pa aspirin raztopljen v vodi čisto nič ne pomaga. ermm.gif Tak da bom počas obupala glede teh rdečih pikic... ker jih mam izključno samo na bikini predelu. wink.gif
  • 0

#76 _P_I_K_A_

_P_I_K_A_

    sramežljivec

  • Člani
  • 97 posts
  • Location:kranj

Posted 04 March 2006 - 10:58 AM

ja jest se brijem z britvico
  • 0
im not lazy...... im just happy doing nothing ;)

#77 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 04 March 2006 - 11:19 AM

QUOTE(smetanca)
QUOTE(cedevita)
Vsako ned pa vsak čet je na sceni britje. Če pa ni potrebe pa spustim kdaj pa kdaj kak dan od teh dveh zgoraj naštetih. Drugače pa se po britju namažem s kremo, ki zavira rast dlačic in full pomaga.


katera krema pa je to? mogoce neka johnsons varianta?


Jap.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#78 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 04 March 2006 - 11:29 AM

QUOTE(_P_I_K_A_)
ja jest se brijem z britvico


a si prbala s kkšno hladilno kremo ermm.gif:

men sej tut to nekj časa pojavlal, poj sm se pa po britju namazala s kremo dove pa sm si tko zravn še mal mazirala smile.gif pa mij ful pomagal tko da nimam zanx s tem problemou
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#79 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 04 March 2006 - 11:34 AM

Jao, pa zaaaakaj mormo bit babe kosmate???Zakaaaaaaaaaaaaaaaaaaj?IPB Image
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#80 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 04 March 2006 - 11:42 AM

ja hudič je to biggrin.gif

jst mam tut en losjon za počasnejšo rast dlačic po britju od Avona.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users