Jump to content


Photo

Večji volumen las


  • Please log in to reply
271 replies to this topic

#101 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 19 June 2007 - 10:42 AM

mislim, da Taft
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#102 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 19 June 2007 - 11:58 AM

jaz ce si dam na glavo kej za volumen ratam prav smesna
  • 0

#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 June 2007 - 12:30 PM



Mislim, da je Taft, ja. Jaz jo bom najverjetneje v bližnji prihodnosti kupila. Me zanima, kako je primerljiva z Tigijevo Root Boost. Sicer se pa zaj ful vrti tale reklama po tvju, jaz jo na dan vsaj enkrat vidim.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 19 June 2007 - 12:44 PM

Kolikšna je pa cena?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#105 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2007 - 12:52 PM

Taft nima ravno zasoljenih cen, pomoje se giblje cena za tole peno nekje med bivših 1000 in 1500 tolarjev, v grobem ene 5€ - ne vem pa zagotovo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#106 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 19 June 2007 - 01:08 PM

a nima taft vedno enakih reklami ze par let? samo zdej so pac zamenjali zensko... drgac je pa vedno isto... obstojen ob vsakem vremenu... trivremenski taft bla bla bla ... mogoce ga pac vedno samo izboljsajo?
  • 0

#107 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 June 2007 - 01:22 PM



Ja, ampak tukaj se ne gre za lak, ampak peno za volumen.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#108 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 19 June 2007 - 02:01 PM

ah ja oops.gif
  • 0

#109 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 19 June 2007 - 02:59 PM

Zame pa pena sploh ni: mam potem take čudne lase, še bol slamnate... Pa še nek čudn volumen mi nardi-ob lasišču skor nč, konice mi pa naprči na vse strani evil.gif Tko da, jst rabm volumen sam ob lasišču, konice pa čimbol padajoče... In učasih sm si to nardila tko, da sem lase sušila z glavo obrnjeno navzdol, zj pa tut to več ne pomaga ker mam predolge lase in mi jih enostavno "tko obteži" da so bol k ne polizani.. rolleyes.gif

Očitn mi volumen ni usojen rolleyes.gif Kdaj pa kdaj se še posreči... ampk.. res redko...
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#110 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2007 - 05:21 PM

QUOTE(Baby @ 19. 6. 2007 - 12:58) View Post

jaz ce si dam na glavo kej za volumen ratam prav smesna


Ja jst tud, mi ful ne paše.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#111 _vrtnca_

_vrtnca_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1372 posts
  • Gender:Female

Posted 22 June 2007 - 12:51 PM

QUOTE(crna @ 19. 6. 2007 - 13:44) View Post

Kolikšna je pa cena?


V Müllerju je cena pene 1,29€ (150ml).
  • 0
Earth provides enough to satisfy every man's need, but not every man's greed.

Mahatma Gandhi

#112 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 22 June 2007 - 04:02 PM

Jenna, mene je mikal nakup. Ampak je ziher spet isto sranje, pa drugo pakovanje. mad.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#113 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 June 2007 - 04:42 PM



Misliš? Ja saj... prej je verjetno to, ko kaj drugega. No, jaz bom najbrž kupla - 1,29 eur ipak ni neki dnar. Ampak sumim, da Tigija ne bo niti približno prekosila... no ja, bomo vidli.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#114 sonadora

sonadora

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 29 July 2007 - 04:27 PM

QUOTE(*simoncy* @ 19. 6. 2007 - 15:59) View Post

Očitn mi volumen ni usojen rolleyes.gif Kdaj pa kdaj se še posreči... ampk.. res redko...


Jaz sem upanje na volumen že zdavnaj opustila wink.gif
  • 0

#115 phairy

phairy

    sramežljivec

  • Člani
  • 33 posts

Posted 08 August 2007 - 12:27 PM

Jz mam pa že tko ful goste lase in me res prov moti. cry.gif
A kdo priporoča kko peno, šampon alpa kaj da ne bom mela takega volumna?
  • 0

#116 stella*

stella*

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts

Posted 10 August 2007 - 09:43 AM

Jaz imam za volumen Nivea peno in Tigijevo kremo za volumen. Potem pa malo izmenično uporabljam.
Pa imela sem tudi Pantenov šampon za volumen, ampak ga zdaj ne uporabljam več, je bil pa kar učinkovit.
  • 0

#117 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 10 August 2007 - 10:15 AM

QUOTE(Jenna @ 19. 6. 2007 - 13:30) View Post

Mislim, da je Taft, ja. Jaz jo bom najverjetneje v bližnji prihodnosti kupila. Me zanima, kako je primerljiva z Tigijevo Root Boost. Sicer se pa zaj ful vrti tale reklama po tvju, jaz jo na dan vsaj enkrat vidim.


Jenna, a si že kupila ? Jaz si jo grem vrjetno danes iskat. Če jo bom v Mercatorju sploh dobila. smile.gif

A to si nanesem na mokre laske pa je to to ? Ker z fenom sredi poletja ne mislim telovadit.
  • 0

#118 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 10 August 2007 - 10:17 AM

TUKAJ , imaš oceno
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#119 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 14 August 2007 - 06:28 AM

Ali katera uporablja fen, ki ima nastavek za večji volumen? Kako ste zadovoljne?
  • 0

#120 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 February 2008 - 08:44 PM





Jaz pa moram oznanit, da sem našla boljši izdelek, kot je Tigijeva Root Boost pena. Že pred časom sem kupla Schwarzkopf Taft Volume Power Mousse in sicer se mi je sprva zdela totalno neuporabna (imela sem številko 3). Potem pa sem kupila številko 4 in sem nad rezultati impresionirana (ne vem glih, če k temu botrujejo te številke, morda splet kakšnih okoliščin ob prvih preizkušanjih =) ). Nanesem je dobršno mero (2 polni pesti) po celotnih laseh, posušim s fenom in lasje so resnično bolj polni, volumen pa se ne poleže vse do naslednjega pranja, zmasti minimalno (in s tem ne odvzame volumna). Jaz sem navdušena. Da ne omenjam, da stane pena okoli 3eur, kar je kar za okoli 12eur manj, kot Tigijeva, ki je slabša. Jupijej, od zdaj naprej bo ta izdelek "must have" pri meni!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users