Jump to content


Photo

MATURA


  • Please log in to reply
4072 replies to this topic

#1 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 01 June 2005 - 11:54 AM

zdj je zelo aktualna matura zato vsem ki jo opravljate zelim veeeeliko srece!!! jst sem jo hvala bogu opravila uspesno in za nic na svetu je ne bi sla se enkrat pisat rolleyes.gif sicer pa kaksne imate kaj izkusnje,obuctke,so se vam dogajale krivice....
  • 0

#2

  • Guests

Posted 01 June 2005 - 12:12 PM

Joj, jaz je tudi ne bi šla še enkrat pisat ... Ne, ne, je bilo enkrat kar dovolj. biggrin.gif Za krivice ne vem, ker nisem dala ponovno prevertiti izpitnih pol. Se pa spomnim, da je bilo res zoprno, ker so bili pisni in ustni izpiti vsi naenkat, ni bilo nič ločeno tako kot je zdaj (če je še?). Pa sto let smo čakali na rezultate ... Sem pa mislila, da bo težje, kot je bilo v resnici.
  • 0

#3 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 01 June 2005 - 12:14 PM

en predmet sem že dala čez in sm prov vesela. med ustnimi izpiti mam pa tud ful dost časa da se za vse lepo prpravim, tsk da sm prov vesela
  • 0
lp, Martina

#4 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 June 2005 - 12:46 PM

1/9 je že za nami. Men iskreno povedano je bla ta slovnica kr neki. Poskusna matura se mi zdi, da je bla full bol splošna, medtem ko je zdej blo full slovnice. Kokr sm poslušala komentarje drugih četrtih letnikov na šoli, so se vsi pritoževali, da jim je časa zmanjkal in da ni blo glih lahko. Ah, ne vem...
  • 0

#5 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 01 June 2005 - 12:56 PM

a ves prtozevala se bo pa itak vsaka generacija....mi smo se tud pa ceprav smo res skoraj vsi izdelali....je pa tko odvisno je kok znas razmisljat jst priznam slovenscino sem samo preletela ampak gredo vse zasluge profesorju ki sem mu se danes zahvaljujem za vse tezenje....strokovni je bil kokr tok uizi....seminarska itak...matematika je sla sele v tretje oops.gif ....nardila sem pa letos februarja in veselje je bilo neizmerno tongue.gif ...tko da ko naredis maturo obrnes nov list v zivljenju:)
  • 0

#6 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 June 2005 - 12:59 PM

Ah, sej naredila jo sigurno bom. Čeprav nimam omejitve, bi jo rada naredila z dobro oceno, sam trenutno mal drugač kaže oops.gif
  • 0

#7 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 01 June 2005 - 01:03 PM

O, matura...Hvalabogu da sem že šla čez to! Imela sem jo lani, in je bil zame kar velik stres, čeprav ni tko težka, kakor so nas vsi strašil. Na pisnih delih ni blo problemov, je bil pa večji priblem na ustnem delu pri angleščini, ker se s prfokso nisva ravno razumeli. Pri zaključevanju ocen sva se skregali, zato je blo na ustnem delu malce neprijetno. rolleyes.gif Ampak nardila pa sm. tongue.gif
  • 0
IPB Image

#8 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 01 June 2005 - 01:28 PM

No mi smo tut dons slovo pisal... blo je kr neki!!!! mad.gif Čeprov men ni časa zmankal, sam problem je bil na začetku, ko smo mel okn odprt, pa so se zuni froci drl in se nism mogla skoncentrirat!!! No tko d bojo že zarad tega slabši rezultati!
Upam pa d bom dobr pisala, ker mam omejitev! ermm.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 June 2005 - 01:45 PM

men je bla matura piece of cake, hehe. sm šele na faksu vidla, kaj to pomen, da se morš dobesebno piflat in učit, da maš kak izpit narjen. jah, bi šla z veseljem kakšno sociologijo, angleščino in slovenščino še dvakrat pisat v zameno recimo za dva ta najbolj zajebana izpita na faksu, ki me še čakata. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#10 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 01 June 2005 - 02:18 PM

men je bla tud slovenščina zdej nekoliko težja od poizkusne,sam sej je bilo za pričakovati,...cajta pa itaq premal.drgač pa ni to ne vem kak baubau k so me vsi strašil
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#11 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 01 June 2005 - 02:20 PM

[quote=Špela]men je bla matura piece of cake, hehe. sm šele na faksu vidla, kaj to pomen, da se morš dobesebno piflat in učit, da maš kak izpit narjen. jah, bi šla z veseljem kakšno sociologijo, angleščino in slovenščino še dvakrat pisat v zameno recimo za dva ta najbolj zajebana izpita na faksu, ki me še čakata. biggrin.gif

Ja sej to ti čist vrjamem, d najhujš še pride... Sam če tko gledaš, kak vreme je zuni, pa vsi smo neki ''v rožcah'', zalubljeni... Tko da se nobenmu ne da učit. In bi blo bolš, če bi bla matura sred zime, k nimaš kej druzga počet, kot se učit. Ane? biggrin.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#12 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 01 June 2005 - 02:26 PM

QUOTE(Lumpyka)

Tko da se nobenmu ne da učit. In bi blo bolš, če bi bla matura sred zime, k nimaš kej druzga počet, kot se učit. Ane? biggrin.gif


Ja sej pol na faxu bo isto. Junija je kriza, ker so sami izpiti...Tko da se kr navadi na učenje ob lepih sončnih dneh. tongue.gif
  • 0
IPB Image

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 June 2005 - 04:38 PM

QUOTE(callista)
QUOTE(Lumpyka)

Tko da se nobenmu ne da učit. In bi blo bolš, če bi bla matura sred zime, k nimaš kej druzga počet, kot se učit. Ane? biggrin.gif


Ja sej pol na faxu bo isto. Junija je kriza, ker so sami izpiti...Tko da se kr navadi na učenje ob lepih sončnih dneh. tongue.gif


se strinjam s callisto ... sam tut to ni nek blazen bavbav, ko ti preide v kri, se že lažje spraviš k temu, da se pač ob periodah izpitnih rokov tok bolj učiš. vse se da, sam če se hoče! bomo že, mene predvsem misel na dolgo vroče poletje pa kak odmorček s čofotanjem pokonc drži! 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 June 2005 - 09:31 AM

Meni matura ni bila težka, niti sem bila takrat pod stresom. Huje je čakati rezultate. Je pa ful lahko, če si se vsaj malo pripravljal.
Drugače pa ... držim pesti za vse, ki ste letos pisali maturo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 07 June 2005 - 11:49 AM

držim pesti za vse ki opravljate maturo... mene čaka drugo leto :rambo:
  • 0

#16 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 10 June 2005 - 02:13 PM

No punce, ste že zaklučle s pisnimi al še kej pišete?
Jst sm učir pisala gefo, v sredo pa zgodlo. Tko da sm konc!!! No ja, čakajo me še ustni. ermm.gif
Ampak sej bo, ane! Čeprov morm rečt, d je bla kr težka... Še posebi gefa učir je bla kr neki. Vprašanja so bla taka, d sm dobila feeling da se norca iz ns delajo! Se mi zdi da je bla edin mata bl lahka (pa še to vrjetn zato k jo obvladam smile.gif)
Aja, pa še to, ste slišal, da se jesen ne da več izbolšvat mature! Kao nov zakon! Bedn uglavnm... rolleyes.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#17 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 10 June 2005 - 05:57 PM

js sm tud učer geografijo pisala-pa mi je bla ful lahka;prou znala sm v primerjavi z dones k sm mela biologijozdej sm pa free laugh.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#18 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 10 June 2005 - 07:42 PM

zakaj naj se pa ne bi dal izbolševat?jz sm pa hotla it prakso izboljšat cry.gif
  • 0
lp, Martina

#19 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 10 June 2005 - 09:36 PM

martina, letos je to na novo,ne da se izboljševat-na žalost rolleyes.gif mad.gif
sicer je pa letošnja matura itaq ful novosti prnesla-sicer bol malenkosti,razn tale izboljševanje ni malenkost
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 June 2005 - 12:01 AM

Matura je itak največji debilizem sploh. Celoten sistem glede tega.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users