Jump to content


Photo

Krema za roke - SCHELLER Calendula Handbalsam


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka (7 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (7 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 15 December 2006 - 02:01 PM

Ognjič je že znan po tem, da deluje protibakterijsko, protiglivično in pospešuje celjenje ran. Zato niti nism preveč premišljeval, ko sm kupila tole zadevo. Ko je zunaj malo hladneje mam res rdeče roke in kr mal suhe, tale krema pa odprav res vso rdečico, fina je tud za razpokane roke. Tud kakšno mejhno opeklino bi tud dobr odpravla (vsaj pr meni jo je, k nism mela nč druzga pr roki). Zlo hitr se vpije in to je pr men dodatni plus, ker se mi ne da čakat de se vsa krema vpije. Diši zlo lepo, tud embalaža mi je fajn, ker sam mal stisneš pa je ;). Tud barvica in dizajn pakunge se mi ful dopade, tko kt vse schellerjeve. Cene trenutno iz glave ne vem, sam mislim da ni draga. Skratka je vredna svojga dnarja in trenutno mam že drugo pakungo in je ne mislm zamenjat
IPB Image
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#2 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2007 - 10:14 PM

Mmm... super krema za roke!
Čudovito diši, hitro se vpije, kožo naredi neverjetno mehko in dišečo!

Ena mojih ljubših krem za roke.

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#3 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 September 2007 - 06:44 PM

Po 3h dneh mazanja z Eucerinovo kremo se moja katastrofalno razpokana obnohtna kožica (po vsej dolžini) ni spravila nazaj v normalno stanje, zato sem kupila tole kremo. Danes sem jo nanesla že sigurno 5x. oops.gif Je malo bolj goste teksture, krasno razmazljiva, vonj nežen (sicer nič posebnega), embalaža zelo priročna. Po peti uporabi še ne morem napisat neke tehtne ocene bom pa sigurno dodala kako se je obnesla v celjenju obnohtne kožice. smile.gif Po uporabi so roke mehke, gladle, edin minus je to, da mi pusti 5min nek lepljiv film (kot, da se ne bi vpila). K sreči to kmalu izgine in ostane le še svilnato mehka koža. Čudi me, da daje takšne rezultate, ker so moje roke v res groozljivem stanju (posledica ne rednega mazanja s kremo oops.gif )

5
  • 0

#4 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 06 October 2007 - 11:11 AM

Tale krema za roke je res dobra. Jst jo uporabljam občasno, ker jo imam pri fantu.
Krema naredi res lepe, mehke in pozdravi razpokano kožo. Sama sicer nimam problemoc z razpokano kožo, ampak pozimi še kak prav pride, ko je mraz.
Všeč mi je vonj, čeprav ni nič posebnega, lepo se razmaže, vendar imaš po nanosu nekaj minut malce bolj mastne roke-dokler se popolnoma ne vpije.
Embalaža ni nič posebnega, cene se pa ne spomnim, je pa okoli 3 €, ali celo manj. Vredna svojega denarja.

5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 October 2007 - 12:04 PM

Tole je pa najljubša krema mojega fanta in pravi, da je edina, ki mu res pomaga. On namreč ogromno dela z rokami in mu rade strašljivo razpokajo ter so na dotik zelo grobe. Odkar pa redno uporablja to kremo, so njegove roke izredno mehke, voljne in navlažene, res učinek je prav neverjeten, jaz sem bila dobesedno blink.gif . Krema je živo rumene barve, zelo gosta in takšna vazelinasta, torej ful mastna, vendar se krasno razmazuje in presenetljivo hitro vpije, pod predpostavko, da jo nanašate skromno, saj jo je lahko hitro preveč. Uporabljam jo tudi jaz, sploh pozimi, ko so moje roke bolj nagnjene k izsuševanju. Roke so po uporabi dojenčkasto mehke, prav svilene, krema super zmehča trdo in suho kožo, globinsko nahrani in navlaži. Vonj je meni prav srčkan, asociira me na bombone. Cena je pod 3€, za tako kvaliteto ugodno, poleg tega krema traja zelo dolgo.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2007 - 01:25 PM





Ena izmed boljših krem, jaz jo občasno uporabljam že lep cajt, sedaj je sicer prišla v redno uporabo k fantu, kateri je z njo ful zadovoljen (ima tudi suhe roke), le vonj mu ni všeč, saj pravi, da smrdi po gnoju, LOL. No, jaz sem s tem vsekakor ne strinjam, saj mi čudovito diši po ognjiču in pomarančah. Krema je glede hranljivosti zagotovo v nadpovprečju, to jaz lahko s svojimi rokami povem. Kljub svoji hranljivosti se dobro razmaže in sorazmerno hitro vpije, meni nekako ne popolnoma, zato jo uporabljam zgolj pred spanjem (čez dan so mi ljubši kakšni losioni za roke (od L'Occitane), ker so lažji in se hitro vpijajo ter ne puščajo na rokah nobenega filma - ker tega pa ne prenašam). Moje roke dodobra spravi v red, jih nahrani, pomiri. Je pa res, da pri šokantnem stanju odpove. Ampak pohvalno, da "pride tako daleč". Všeč mi je, ker obstaja tudi v mini pakiranjih (20ml), katere lahko nosimo zraven v torbici (v moji je skos ena, bolj za fanta, kot zame, no). Pakunge glih niso za v kakšne dekorativne namene, to me sploh ne moti, ker pri teh rečeh rabimo dobro vsebino, ne pa okrasja. Cena za takšno kvaliteto ugodna.


Ocena: 5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 20 October 2007 - 04:08 PM


Tale krema za roke je moja najljubša. Predvsem mi je več občutek nahranjenosti kože in prečudovit vonj (ga naravnost obožujem biggrin.gif ). Sicer imam ta malo embalažo, pa vseeno dolgo zdrži. Vsekakor jo bom še kupila.

5/5
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#8 syringa

syringa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Venera
  • Interests:Vsak dan kaj novega

Posted 22 October 2007 - 10:16 PM

Edina krema za roke ki se je obdržala pri meni thumbup.gif

Sem namreč zelo neredna mazalka rok in mi edino ta krema omogoča, da če si roke namažem na vsake toliko dni, imam vseeno mehke in ne izsušene roke (pri drugih kremah imam v roku 2 ur, stanje enako kot pred nanosom kreme - torej izsušeno verymad.gif )

OCENA: 10 wink.gif
  • 0
Everyone has a photographic memory, some just don`t have film... IPB Image IPB Image

#9 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2008 - 06:55 PM

Se jaz pohvalim tole kremico! Sem jo kupila po tistem, ko sem v eni temi prebirala, kako je pomagala Jenni na njenih rokah. Imam podobne probleme, ki so se zaceli pojavljati letos pozimi - decembra sem imela obodbje, ko mi je skoraj z vsakega clenka tekla kri, pa se kje vmes... :| Sicer si mazem roke z Garnierjevo rdeco kremo, ki je sicer fajn, ampak bolj negovalna kot zdravilna. Ognjiceva prakticno cez noc spravi moje suhe roke v red. Kot ste ze nekatere napisale - za cez dan je tudi meni premastna, pa ne prenesem obcutka mastnih rok in si jih kar naprej umivam..skratka..zacaran krog podobno kot pri Jenni. Jenna od kod tvojemu fantu ideja, da smrdi po gnoju? smile.gifsmile.gif Meni je pa tako vsec vonj, da komaj cakam, da se bom zvecer namazala z njo. Vcasih si roke zvecer namazem z ribjim mazilom, ki ga dobis v lekarni - tudi odlicna zdravilna krema, vendar se hoce v tem primeru moj dragi kar odseliti na kavc. smile.gif Jenna, povej svoji boljsi polovici, da ga se ni zadelo najhujse, kar se tice vonjev raznih krem LOL. biggrin.gif Sicer pa moram rect, da je ognjiceva krema ze po prvi noci prekosila ribje mazilo in bo kar ostala na moji nocni omarici.

Ocena: 5/5
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#10 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 March 2008 - 10:13 AM

Kremo uporabljam nekje od decembra in sem z njo zadovoljna. Koža na mojih rokah je zelo suha, sploh pozimi in po uporabi te kreme je nahranjena in mehka. Krema se tudi zelo lepo vpije in ne pušča čudnega filma, kar mi je pomembno, ker drugače imam filing, kot da mi roke švicajo. Vonj je zame nevsiljiv in nežen.

5.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users