Jump to content


Photo

Gel za tuširanje - PALMOLIVE Naturals


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 August 2006 - 03:18 PM

O teh gelih lahko napišem same pohvale. Vonji so več kot prečudoviti, moj najboljubši je z shea maslom, pakunga je primerna, sicer nič posebnega ampak vseeno priročna. Geli se z pomočjo vode super spenijo, torej se jih posledično ne porabi dosti. Na koži pustijo mehki in gladki občutek. Vonj na koži ostane kar dolgo. Včasih se še zjutraj voham, da dišim.

5/5

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 August 2006 - 03:20 PM

To so tudi meni eni ljubših gelov za tuširanje. Vonji se mi ne zdijo nič posebnega - se mi zdijo, da vsi dišijo enako, po milu. Sicer pa sami plusi. Ne izsušijo kože, se dobro penijo, tudi embalaža ni napak. Trenutno so okoli 210 SIT v Mullerju, tudi sicer cena ni pretirana.
5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 30 August 2006 - 05:13 PM

ravno tega mam zdej na probi in tako lepo diši blink.gif . pa tut lepo se penijo. pa še pocen so. zanekrat bom kar pr temu ostala.
ocena 5/5
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#4 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 30 August 2006 - 05:42 PM

meni tudi eni boljših gelov za telo. zdele imam doma unega z maslom. in diši res prelepooooo biggrin.gif lepo se peni in nanaša. koža je po prhnju zelo mehka in dišeča.

ocena 5/5
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 05:46 PM

.
V splošnem dobri geli, ne ravno med najbolj nežnimi, vse do pred kratkim, ko je ven prišel ta novi z oljčni, z oljčnim mlekom, nad katerim sem, poleg tistega z mlekom & medom, navdušena. Je vlažilen in nežen - sicer ne pretirano, ampak meni kože ne izsuši. Je rahlo zelenkaste barve, majhna količina se že zelo zapeni (kar je značilno za Palmolive), diši prijetno (žal ne obstojno). Sicer bi še jaz rada bolj mamljiv oljčni vonj, ampak tega pač ni za pričakovati pri Palmolive. Embalaža klasična, meni je všeč.


Ocena: 4 (odvzem zvezdice zaradi ipak boljše konkurence za sorodno ceno)



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6

  • Guests

Posted 30 August 2006 - 06:07 PM

Js sm kot zahtevno/nezahtevna uporabnica s temi geli zadovoljna. Fajn mi je, da ti precej navlazijo kozo, da se mi ni treba pol vedno se z mlekom mazat, ker se mi ne da smile.gif disijo fajn, cena nizka, svoje delo opravijo, pomeni da si cist in disis itd itd.. Vredu mi je tudi, da vonj ni pretirano obstojen, ker uporabljam parfum in mi ni vsec, ce se vonji tepejo med sabo. Ni mi fajn, da jih je treba malo bolj dolgo izpirat, ker se pogosto tusiram v naglici (zjutraj 5 minut pred sihtom). Ampak je izpiranje proti Dove izdelkom se vedno ok. V istem rangu cen se mi zdi da so med boljsimi. Jenna je zgoraj napisala, da niso nezni, ampak prav vceraj sm kupla v mullerju dva, s shea maslom in oljcnim mlekom, pa noben od njiju ne vsebuje sodium laureth sulfata..

sooo: 5/5
  • 0

#7 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 09:52 PM

Omamno že dišijo in lepo se penijo,mehko in kremasto-potrebna je majhna količina vendar meni izsušijo kožo.
Zdaj sem se spomnila zato dodajam-gel z oljčnim oljem je edini ki mi ne izsuši kože in je super penljiv, mehka penica se ustvari, vonj je pa tak svež čist nič ni po olivah-hvala bogu.
Ocena gre samo na olivnega: 5
  • 0

#8 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 09:56 PM

Super dišijo, izbira vonjev je obsežna (shea maslo še vedno vse premaga), poceni, malo se jih porabi, ne izsušujejo. Skratka, nič novega nisem povedala smile.gif

5/5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#9 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 31 August 2006 - 09:51 AM

Glede na kvaliteto so geli zelo dobri. Čeprav imam dokaj občutljivo kožo, mi je ti geli (za razliko od podobnih) ne izsušijo kože. Cena je primerna, motijo me le osladni vonji. Če že, imam raje Thermal Spa in aromatherapy linijo.

4/5 (zaradi osladnosti vonjev)
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 August 2006 - 10:03 AM

Ti geli so meni izredno ljubi, ker se na moji koži izkažejo kot zelo negovalni, koža je po tuširanju mehka, navlažena in nežna. Najraje imam tista dva z olivnim oljem in shea maslom, oba mi dišita zelo prijetno in nista osladna. Embalaže so mi zelo simpatične in fajn za uporabljat.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 31 August 2006 - 11:23 AM

Meni najljubši geli za tuširanje, neverjetno lepo dišijo, se dobro penijo in kožo dobro nahranijo, pa še vonj se obdrži kar nekaj časa po tuširanju.
Meni je najljubši med&mleko in vonj vrtnice

5/5
  • 0
Posted Image

#12 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 31 August 2006 - 11:27 AM

no, saj ste že vse povedale wink.gif
so super geli za tuširanje. meni je najbolj všeč to, da je to kvaliteten in všečen gel za zelo nizko ceno biggrin.gif
dam pa mu 4, ker so mi nekateri še boljši. aja, pa vonjev sem se že malo naveličala.


4/5
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#13 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 31 August 2006 - 02:55 PM

Ja, doma več ali manj kupuje mami samo ta šampon in mu res izrekam vse pohvale. Kože mi nikoli ne izsuši. Vonji so pa itak the best. biggrin.gif

5/5
  • 0
IPB Image

#14 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30610 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 September 2006 - 08:08 PM

Ti geli so mi všeč, pa vendar spet ne tako zelo, da bi jih stalno imela na zalogi.
Najlepše mi diši tisti z mlečnimi proteini
IPB Image

in karitejevim maslom, imam tudi onega z medom.
Morda ob priliki poskusim še tistega z olivnim oljem.

Jaz jih ocenjujem kot povprečne, vendar prijetne za uporabo. smile.gif
  • 0

#15 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 September 2006 - 10:02 AM

Ti geli so tudi pri meni stalnica. Moj najljubši pa je Shea Butter. Dišijo vsi prijetno in naredijo lepo mehko kožo. Ampak za mojo suho kožo še vseeno ni dovolj, rabi še kak losjonček čez.

Ocena: 5
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#16 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 October 2006 - 09:11 AM

Pri nas doma so ti geli za tuširanje že lep čas stalnica. Imajo lep vonj, kože ne sušijo, se lepo penijo in so cenovno ugodni.

ocena: 5
  • 0

#17 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2007 - 07:08 PM

Nisem zahtevna, kar se tiče gelov za tuširanje (seveda imam raje kakšne z bolj naravnimi sestavinami), zato so mi geli Palmolive naturals čisto dovolj. Sestavinsko niso sicer nič posebnega. Lepo se spenijo, z izpiranjem tudi nimam težav, ne izsušijo mi kože. Embalaža ja lepa, tudi dragi niso. Najbolj so mi všeč zaradi vonja. Probala sem že različne: z olivami, z mandljem, shea butter, z mlečnimi proteini - vsi vonji so mi všeč.

5/5
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#18 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 26 June 2007 - 08:44 PM

že dalj časa uporabljam različico z olivami. poceni, ne izsušuje, nevsiljivo diši, ne porabi se ga veliko, v glavnem, brez pripomb.

5/5
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#19 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 04 July 2007 - 10:03 PM

Jaz sem tudi zadovoljna s temi geli - lepa pakunga, všečni vonji, mehka koža, nizka cena - kar je še posebej kul, ker se ponavadi tuširam na vsake dva dni z drugim biggrin.gif Pri meni so stalnica.

Ocena torej nič novega: 5/5
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#20 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 08 August 2007 - 09:19 AM

Se strinjam s predhonimi posti. Dobro se peni, super dišijo...kar intenzivno, cena je ugodna, embalaža je še kar v redu, ne izsušujejo kože...tudi pri meni so kar stalni nakup.

Ocena: 5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users