Jump to content


Photo

Krema/Body Butter - LUSH Symphaty For The Skin


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (11 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (8 votes [72.73%])

    Percentage of vote: 72.73%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [18.18%])

    Percentage of vote: 18.18%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [9.09%])

    Percentage of vote: 9.09%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 01:22 PM

.
Ta slastna bananina in vanilijeva krema je prava poslastica za vašo kožo. Se hitro vpije, s svojo bajno sestavo pa je namenjena suhi in žejni koži. Vsebuje sladko vanilijo, hranljivo banano, mehčalno kakavovo maslo in osvežilno limono. Dišali boste kot bananin sladoled, zato pazite, da si vas kdo ne privošči za posladek.

Moja koža in ta krema za telo sta zagotovo vzpostavili simpatijo na prvi pogled. Kožo mi neverjetno nahrani, je izredno mazljiva. Le vonj mi najprej ni bil všeč, ko sem pomolila nos v skodelico. Kasneje, na koži, se pa razvije v super mamljiv bananast/kakavni vonj, ki traja in traja. Se tudi zelo hitro vpije. V kremi so vidne tudi črne pikice - od banan, sweet. :=) Primerna je predvsem za hladnejše mesece. Cena se mi zdi glede na kvaliteto in količino (sploh, ker je krema zelo mazljiva, se je posledično malo porabi) kar primerna, posodica je pa prava mora za odpiranje, ker se zatika in nasploh je navoj skrajno čuden. Sicer pa kvaliteten izdelek za razvajanje!

Ocena: 4 (odvzemam eno zvezdico zaradi štoraste embalaže)

IPB Image

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 September 2006 - 10:19 AM

Obožujem jo, ker se v trenutku vpije in razmaže. Koža po njej v trenutku vidno nahranjena in nič mastna. Vonj je nevsiljiv in prijeten, značilen za Lush, meni sicer ni neki full omamno dišeč. Pakunga je navadna plastična s pokrovčkom na navoj kar me niti ne moti. Moti me samo to, ker mi deluje preveč čip in ker je tako mehka in upogljiva.

Ocena: 4 (zaradi embalaže in vonja, ki mi ni lih uau)
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#3 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 07 September 2006 - 07:58 AM

Meni je tole super zadevca. Dišeča (vsaj zame) in lahko mazljiva. Vpije se zelo hitro, na koži pa še lepše diši. Embalaža je pač tipična Lusheva, samo mene to prej veseli kot pa moti, saj je zaradi tega izdelek cenejši. Če hočete estetiko si kupite kipce ali pa slike.

Edino en problem je bil pri meni: zaradi poletne vročine se mi je zadeva sesirila. Prodajalka mi je zadnjič rekla, da je lonček poleti (če nimate klime) pametno držati v hladilniku. Presenetilo me je, da mi je rekla tudi (čeprav sem ga porabil že več kot pol) naj prinesem lonček in dobim novega. To je lepa poteza!

Ocena: 4 (zaradi sesiritve)
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 October 2006 - 09:13 AM

od sobotnega dopoldnega sem ponosna lastnica te kreme za telo, ki se mi zdi na drugo poizkušanje in drugi voh zadetek v polno. lahka, krasno mazljiva krema za telo, ki prekrasno diši (enkrat potegne na bananae, enkrat na kakav, vedno pa v kombinaciji z vanilijo, kar ji daje prijetno toplino in imam občutek, da bi se bodisi nonstop mazala z njo, namakala nos v lonček ali pa si vohala kožo). mojo k suhosti (sploh zdaj v mrzlejših dneh) nagnjeno kožo super navlaži in nanos kreme rezultira v mehki, volji, omamno dišeči koži - vse, kar hočem od losjona za telo. nek poseben feeling dajo tudi drobne črne pikice, ki znjo ostati na koži po mazanju - sumim na zmlete delce vanilijinega stroka. s tipičnimi lushevskimi embalažami nimam problemov, so mi celo prirasle k srcu.

vsekakor vredna vseh nadaljnih nakupov, kajti postala je moja stalnica. če samo pomislim, kako sem se je v začetku branila, ko sem jo prvič videla pri fantu - ko je bila sesirjena.

nikakor ne zasluži manj od petice - naj živi lush! wink.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13689 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 12:29 AM

Krema je res super, naredi lepo dišečo-a ne vsiljivo- žametno kožo. Lepe teksture, se lepo nanaša in vpija. Malo me motijo le črne pikice, a jim oprostim. cena ni nizka, a ni za vsak dan in jo imam zaradi mazljivosti za dolgo časa.
Ocena: 5
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 July 2007 - 03:47 PM

Moj novi najnaj proizvod za nego kože po telesu smile.gif.

Namreč, za poletni čas sem potrebovala nek losjon/mleko za telo, ki naj bi bil prvenstveno vlažilen, poleti moja koža ni pretirano suha in neke jake hranljivosti od izdelkov ne pričakujem. Symphathy For The Skin sem med mnogimi drugimi proizvodi izbrala zaradi odličnih sestavin, saj se pri Lushu nagibajo k čimbolj naravni kozmetiki.
Symphathy naj bi poleg kakavovega masla, mandljevega, sandalovega in limoninega olja in vlažilcev, vseboval sveže banane (jaz ga zategadelj držim v hladilniku, da se slučajno ne bi pokvaril, a je brez težav "preživel" tudi mini štop-potovanjce, ko so divjale visoke temperature), katerih vonj je jasno začutiti, poleg tega pa se njhua tudi vanilijasto komponento, ki pa ni premočna in tako izdelku daje neko posebno noto. Krema je na otip nekoliko maslena, krasno mazljiva, kožo lepo navlaži in nahrani nekoliko občutljivejše/suhe dele (komolci, kolena, goleni). Vpije se sorazmerno hitro, za seboj ne pušča madežev.
Pakunga je priročen lonček na navor, bojda jih v Lushu izdelujejo iz recikliranih materialov (dodaten plus).

Cena: 12.30€ (skoraj 3.000sit).

5/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#7 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 25 September 2007 - 09:35 PM

Trenutno uporabljam že drugi lonček te fenomenalne kreme. Krasno oskrbi še tako zelo suho kožo in jo spravi v red. Se hitro vpije in pusti tak zdrav občutek. Diši mi zelo lepo: sladkobno - vanilijasto - bananasto (vonjam jo še ure in ure po nanosu), ampak sumim, da bi se vonja zlahka naveličala ob prepogosti uporabi, zato jo kombiniram še z ostalimi kremami za telo in jo uporabljam predvsem ko vidim, da je koža potrebna intenzivnejše nege. Te črne bananine nitke me niti ne motijo, kvečjemu mi dajejo občutek, da je krema kanček naravnejša od ostalih. Krema se odlično obnese tudi po sončenju. Embalaža je tipična, količinsko krema zdrži zelo dolgo, ker je mazljiva in se je ne porabi veliko.

5/5

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#8 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10436 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 October 2007 - 06:17 PM

Tole kremico imam že dlje časa in mi je zaenkrat najljubša krema za telo. Vonj je krasen, naraven - za tiste črne delce v kremi bi pa rekla, da so to zdrobljeni vanilijevi stroki in ne bananina semena - ti črni koščki so zame nemoteči. S to kremo se vedno namažem po tuširanju, vpije se hitro, kljub temu pa na koži pusti en tak lep sijaj in mehkobo, da o vonju ne govorim. Za mojo kožo, ki je nagnjena k suhosti, je krema zakon. Lushevska embalaža mi prav tako odgovarja, kremo pa hranim v hladilniku, za vsak slučaj (izkušnje predhodnikov)...

Čista 5.
  • 0

#9 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 18 October 2007 - 09:06 PM

Tole kremo sem dobila lansko leto za božično darilo. Najprej sem malo čudno gledala, ko sem videla tiste črne pikice not (od banan), pa tud vonj me na začetku ni nekako prepričal (sem pač l'occitane fan in nič ne diši bolje kot njihove kreme tongue.gif ). Že po prvi uporabi pa sem videla, da gre za zelo dobro kremo za telo. Je lahka, zelo dobro mazljiva, in res nahrani kožo. V toplejših mesecih je sicer ne uporabljam, ker se mi ne vpije dovolj hitro, zato pa je toliko bolj aktualna sedaj, ko je že bolj hladno. Porabi se je tudi sorazmerno malo, tako da ti lonček z 240g lahko pomoje zadostuje za ene 4 mesece redne uporabe ali pa še več. Tudi cena se mi ne zdi napihnjena, 12.95€. Vem, da nekatere moti embalaža, vendar meni osebno se zdi simpatična. Torej, super krema, ki si jo bom definitivno še kupila.
5/5
  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.

#10 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 23 December 2007 - 11:03 AM

moja najnovejša pridobitev.kupila sem jo z velikimi pričakovanji, ki pa jih je krema 100% izpolnila.
po tuširanju sem jo nanesla, krema se je takoj vpila in pustila na koži noro dober vonj, ki pa je tudi zelo obstojen.neverjetno, ampak po preplesani noči sem se še vedno vohala kakav.krema je sestavinsko odlična in popolnoma odgovarja moji koži.
embalaža mi niti ni tako zelo napačna, cena pa je tudi primerna.
5/5
  • 0
mačka figa.

#11 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 13 January 2008 - 01:36 PM

Dobra kremica. Sicer nekoliko redke teksture, ampak se je prav zaradi tega manj porabi, ker je zelo mazljiva. Vpije se hitro, diši lepo in solidno ohrani vonj na koži. Embalaža me niti ne moti tako zelo, pač pa me motijo črni koščki! Po mazanju zgleda, kot da mam kako bolezen...namazala sem si jo enkrat pred večernim izhodom in s topom ni glih kul izpadlo, sem si mogla drgnit dol tele koščke vanilije. Tako da je pri meni ok samo pred spanjem ali pač za pod kompletno obleko brez razgaljenih delov.

Ampak na splošno je ok - 4/5.
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#12 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 21 January 2008 - 12:42 PM

To kremo, bolj losjon, zame odlikuje super vonj (neka mešanica vanilije in kakava, ne premočna, ravno fino obstojna, da bi si kar naprej tiščal roke pod nos), dobra mazljivost, malo se je porabi, kožo nahrani in neguje.

Nad njo so navdušeni celo fantovi sodelavci, ki sem jih takoj morala založiti z njo. Super se namreč obnese tudi za njih, ki so vsakodnevno izpostavljeni kloru v bazenu in zraku ter večkratnemu dnevnemu tuširanju.

Hranljivosti navkljub, je krema zelo lahka, zaradi česar jo uporabljam tudi med posameznimi odhodi v savno. Kože namreč ne obda z neprijetnim filtrom, temveč ji lepo pusti dihati in se potiti.

Cena okoli 13€ se mi zdi nadvse primerna. Će se ne naveličam vonja, bo pri meni stalnica.
Embalaža me ne moti, saj vem, da z njo pripomorejo k varovanju okolja. Prav tako sem vsaj sigurna, da plačujem le za proizvod in ne poleg še za fensi šmensi lonček, ki mi prav nič ne pomaga k negi kože.

5
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 April 2008 - 11:50 AM

Tole je pa zame verjetno odkritje leta 2008, pa čeprav je komaj april. worship.gif

Za tole kremo sami plusi - edini minus je to, da jo rekordno hitro porabim, ker jo delim s fantom in tako nama bo lonček zdržal kakšnih 14 dni - vsak večer jo uporabljam za mazanje celotnega telesa, čez dan pa pogosto za mazanje rok, fant pa prav tako za roke in občasno za telo in celo za obraz. Krema deluje v lončku zelo kompaktna in kremozna, mene spominja na gosto mešanico stračatelinega sladoleda in kremnega jogurta, tudi vonj se mi zdi zelo nežen, kremasto-vanilijast z eno tako zemeljsko konponento, niti slučajno pa ne vonjam banan. Potem, ko jo zajamem iz lončka in jo začnem mazat, postane kar nekako vodena in z minimalnim razmazovanjem dobesedno ponikne v kožo, za sabo pa pusti krasno mehko kožo. Miniaturne črne pikice, ki jih vsebuje, sicer ostanejo na koži, a jih je malo in čez čas kar nekako izginejo - verjetno odpadejo s telesa, ko se krema popolnoma vpije. Jaz imam po telesu normalno kožo, edino po nogah je suha in me zna zato tudi precej srbet in zategovat. Torej jo po nogah kombiniram s katero od Lushevih masažk, ki so izjemno hranljive. Ponavadi najprej uporabim SFTS, ki ima tudi to prijetno lastnosti, da je zeeelo osvežilna in hladna (pa je nimam v hladilniku) in mi takoj pomiri srbečico in zategovanje, potem ko se popolnoma vpije, pa kožo na nogah še konkretno nahranim z masažko - to mi je zmagovalna kombinacija, kar se kaže tudi v zelo zadovoljni in ponegovani koži. Po preostalem telesu mi je SFTS popolnoma dovolj, zelo lepo navlaži in naredi kožo svileno gladko in mehko ter ji doda lep, zdrav lesk. Vonj je dokaj obstojen, na koži je zelo nežen in tak čisto specialen, neopisljiv. Si pa predstavljam, da komu ne bo všeč, meni k sreči je, ker imam rada take malo posebne vonjave. Krema je res izredno prijetna za uporabo, mene dobesedno osveži, razmazuje se praktično sama in mi je zato negovanje z njo kot kakšen mali ritual pred spanjem, ki ga opravljam z velikim užitkom. Kot že rečeno, jo ima fant občasno celo za obraz in tudi tu se odlično izkaže, njegovo normalno do rahlo suho kožo obraza krasno navlaži in ji podari zdravi lesk, tudi ne maši por. Kremo toplo priporočam vsem z normalno do zmerno suho kožo, za kakšno zelo izsušeno pa verjetno ne bo, razen če jo kombinirate s čim hranljivejšim. Zanimivo mi je, da zadovolji tudi potreben Fluffy-jine izredno suhe kože, meni se namreč ne zdi zelo hranljiva, ampak bolj vlažilna.

Pakunga mi je čudovita, naravnost obožujem Lusheve črne lončke s pokrovom na navoj, ki izredno dobro tesni. Vidim, da je Bikini napisala, da je pakunga mehka in upogljiva, zato sumim, da so pakunge vmes kaj menjali - moj lonček je izredno trd in kvaliteten.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users