Jump to content


Photo

Deodorant/Antiperspirant - Dusch Das Deodorant


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (13 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (10 votes [76.92%])

    Percentage of vote: 76.92%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [7.69%])

    Percentage of vote: 7.69%

  3. 3 (povprečno) (1 votes [7.69%])

    Percentage of vote: 7.69%

  4. 2 (slabo) (1 votes [7.69%])

    Percentage of vote: 7.69%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 February 2007 - 03:32 PM

IPB Image

precej poceni deodorant (za 50 ml odštejete manj kot € 2), ki prijetno preseneti. obstaja precejšen arzenal vonjev, vendar so me, dokler nisem zapazila Pure&Clear, vsi skorajda odvrnili od nakupa. pri deodorantu ne maram sladkih/sadnih, nasploh močnih vonjev, razen omenjenega, ki mi diši skoraj tipično deodorantsko, pa še vedno dovolj sveže, da se mi je prikupil.

prikupil pa se mi je ta deodorant tudi z izjemnim delovanjem, saj zdrži tudi kak telesni napor in koža ne zasmrdi. preseneti tudi kroglica, s katero se sicer minimalno namatram, da jo obrnem, a to zanemarim ob dejstvu, da se ob obratu ravno prav navlaži in odvečni deodorant ne teče po kroglici in paca. zaenkrat tudi ne pušča prav nikakršnih madežev po oblačilih.

sestavinsko verjetno povprečen, ne vsebuje sicer alkohola, vendar se aluminijevem klorohidratu ni izognil - kože mi ne suši ali kako drugače draži, imam občutek, da jo tudi malce poneguje in ne samo ščiti pred neprijetnim vonjem.

embalaža zanimiva (ni pa blazno lepa, a sila uporabna), ker deo stoji na glavi, kar omogoča lažje in hitrejše vlaženje kroglice in verjetno tudi boljšo porabo, ki deota že zmanjkuje.

vsekakor priporočam, vsaj za en nakup. mene je prepričal, zato mu odmerim najvišjo oceno.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#2 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2007 - 02:21 PM

sprobala sem cel repertoar telih deodorantov in moarm rečt, da so super. res, da nimam problemov s prekomernim potenjem in zato opravijo svoje delo zelo dobro. najljubši mi je golden cashmere (ki ga imam tudi v spreju).
embalaža: domiselna, lepa, malo preveč plastična

ocena: 5/5
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2007 - 03:55 PM

Trenutno sem lastnica različice Golden Cashmere. Odličen je. Vonj ni sladek in ni močan, tako da ga nikoli ne občutim - tudi ko imam kratke rokave.
Nalogo opravi perfektno. Tudi pri večjih naporih se komaj kaj spotim.
Embalaža je OK - čeprav je malo mimo, ker so čisto vse v Mullerju že bile kdaj odprte - mrzim, ko morajo ljudje v trgovini odpirat vsako pizdarijo in špricat deote.
Cena okoli 2,5 €. Priporočam.
5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 sarchy_ka

sarchy_ka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 161 posts
  • Location:severno od Ljubljane

Posted 23 February 2007 - 02:02 PM

Še ena lastnica Golden Cashmere. smile.gif Vonj me je kar zasvojil! Diši ves dan, kar me je zelo pozitivno presenetilo. Zelo všeč mi je tudi oblika embalaže. V bistvu me je ravno embalaža pritegnila, da sem sploh stopila bližje in pogledala. smile.gif Cena je super ugodna. Zelo sm zadovoljna in ga bom uporabljala še naprej.

Ocena: 5/5
  • 0
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/

#5 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 02 March 2007 - 08:30 PM

QUOTE(sarchy_ka @ 23. 2. 2007 - 15:02) View Post

Še ena lastnica Golden Cashmere. smile.gif Vonj me je kar zasvojil! Diši ves dan, kar me je zelo pozitivno presenetilo. Zelo všeč mi je tudi oblika embalaže. V bistvu me je ravno embalaža pritegnila, da sem sploh stopila bližje in pogledala. smile.gif Cena je super ugodna. Zelo sm zadovoljna in ga bom uporabljala še naprej.

Ocena: 5/5


Se podpisem. thumbup.gif
  • 0

#6 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 07 March 2007 - 08:54 AM

IPB Image

No pa sem tudi jaz ponosna lastnica tegale deo roll on-a in sicer vijolične različice - Traumland (nekej tazga)! Izredno zadovoljna, ni pocast, hitro se posuši da se lahko potem oblečeš in prečudovito dišiiiiii (moj mi je danes prov reku mmmm tale deo pa super diši). Ima tak pudrast vonj, nežen, ampak ne preveč nežen, da se ne bi vonjal. Kako se bo obnesu tudi pripišem, nisem mogla počakat da komentar dodam kasneje, ker mi res lepo diškaaaa. Pa cena je čist smešno nizka!

5/5 in dobi še oceno za obstojnost (se pravi ostane ista ali se zniža - upam da ne)

Pripisano: ocena ostaja ista, ker je ta deodorant naravnost fantastičen!! Eden in edini, ki me je do zdaj res prepričal! Tud če telovadim, da mi vse dol teče, me tale moj novi prjatu nikoli ni razočaral. Sproži tisti svoj pudrast vonj in mmmmmm.
  • 0

#7 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 28 June 2007 - 08:37 AM



Tudi jaz sem si v Müllerju vzela enako različico kot Lany, torej Traumland, k nakupu me je pritegnila lepa nežno vijolična barva flaške ter dobre ocene tukaj. :-)
Deo-Roll On ima zelo zanimivo in posebno embalažo, tako sem prvič zapazila, žal pa ni hudo priročna za v torbico ali za na polico v trgovini - ker to lahko odpre vsak, ki gre mimo. Spodnji del deota (tisti, ki je prelepljen z nalepko) je kot "stojalo" in je narejen tako, da se lahko drugi del vstavi noter.
Zadeva krasno diši, pudrasto, ne osladno in nevsiljivo. Kroglica se na začetku noče kaj preveč vrtet, ampak zato je potreben res minimalen trud. Kožo po uporabi rahlo poneguje (moja različica vsebuje tudi izvleček biserov), sicer pa je ne draži, ne povzroča alergičnih reakcij in ne peče - niti takoj po britju - kljub aluminijevemu klorohidratu. Zdrži cel dan, sicer se ne potim veliko niti ni deodorant šel čez kakšen res hud testni poskus. ;-) Ampak je vseeno učinkovit, sploh glede na ugodno ceno okoli 2 €.

Priporočam!

Ocena: 5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#8 amikadeja

amikadeja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 271 posts

Posted 08 July 2007 - 08:21 PM

Nič novega ne bom odkrila, ampak še vseeno moje kratko mnenje...sama redno uporabljam deodorante Dusch Das, ker so mi eni najboljših. Dobro opravljajo svojo funkcijo, poleg tega pa še tako omamno dišijo. Vedno se hitro naveličam vonja, sedaj pa sem že kar dolgo "zvesta" Traumlandu, ker res božansko diši.

Embalaža se mi zdi dobro naštudirana - za spremembo mi tega deodoranta ni potrebno "prislanjati" s pokrovčkom navzdol na različne predmete, da se vsebina nateče h kuglici, ker je pri tem problem rešen že s samo embalažo. Pohvalno za domislico pri izdelovanju embalaže thumbup.gif .

Poleg vonja in embalaže sem pa zelo zadovoljna tudi s ceno.

Ocena:5/5
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 July 2007 - 11:23 PM



Pred časom sem tudi jaz imela tale deo, verzijo Silk Moments. Kupila sem ga bolj kot ne za popestritev, sicer sem čisto zadovoljna s tistim od Vichy-ja, za občutljivo in (d)epilirano kožo. Svojo nalogo je vredu opravljal, zelo lepo a nevsiljivo diši. Ker je brez alkohola, je primeren tudi za nanos takoj po epilaciji in nič ne peče/draži. Žal je ovojnina meni precej neposrečena - sicer inovativna, obrnjena navdzol (kar omogoča lahko uporabo in kasneje tudi temeljito porabo), kar pa ima tudi slabo stran - tam pri kroglici se nekako zapacka oz. posuši. To mi deluje precej grdo. Povprečen, dober deo, a mene ni očaral. Ostajam pri Vichy-ju.

Ocena: 4

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 28 August 2007 - 10:48 PM

tale deo uporabljam kak mesec in sm nekje srednje zadovoljna. imam golden cashmere varjanto, ki sicer lepo diši, ni pa ne vem kako obstojna, kakšnih hujših športno-hribovskih naporov sploh ne zdrži. za običajen, mirujoč dan je pa še kr ok.
kože mi ne iritira, občutek po nanosu je že kar malo kremast in negovalen, kar mu štejem v plus.
kroglica se mi na začetku sploh ni hotela nikakor zavrtet, zdej gre lažje, vendar še vedno težko. embalaža ni ne vem kako lepa, so pa fino rešil vprašanje namočenosti kugle.
mogoče bom v prihodnosti poskusla še kako drugo različico, zaenkrat ostajam pri iskanju boljše alternative

3/5
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#11 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 25 January 2008 - 02:42 PM


Hm, meni pa tale deo sploh ne odgovarja. Kot prvo je embalaža sicer zelo inovativna in praktična, a kaj ko se kroglica zmeraj zapaca in zasuši. Kot drugo, na meni nima nekega učinka, imela pa sem tega clear varianto. Sicer je cenovno ugoden, a ko sem natančno preučila sestavine sem med njimi zapazila tudi talc, tako da je romal v koš. Ne bom ga več kupila, ker mi ne odgovarja.
2/5 (ne dobi 1, zaradi posrečene embalaže, ki je edini plus)
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#12 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 25 January 2008 - 06:03 PM

Jaz sicer ne maram deodoratnov na rolico, ampak po vsem hvalospevu, ki ga je bil tale deležen, se mi je zdej skoraj greh da ga ne bi sprobala, še posebej glede na več kot ugodno ceno. Žal pa mene ni tako očaral. Embalaža je res inovativna, a kaj, ko se kroglica tako nerada vrti, če en bi stal na glavi, ne bi ven prišlo verjetno nič. Ko mi končno uspe se namazat, traja potem seveda približno dvesto let, da se posši, zaradi česar že a priori preziram vse deodorante na kuglo. Drži nekaj srednjega in v mojih očeh je v vseh pogledih povprečen. Kupla ga seveda ne bom več.

3
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#13 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 January 2008 - 04:05 PM

Po vsem hvaljenju sem ga seveda morala sprobati. Vzela sem Pure in clear različico saj so mi vse ostale obupno smrdele.
Izvirna embalaža. Vse so pisale o zapacanju in slabem vrtenju kuglice. Pri meni tega ni bilo. Kuglica se je lepo vrtela, vpil pa se je po približno enakem času kot ostali roll-oni.
Cena pa je več kot ugodna.
Na začetku mi je super držal, kasneje pa kakšnih večjih telesnih naporov ni več tako dobro zdržal.


4/5 (odvzemam točko, ker ni zdržal vseh naporov)
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users