Jump to content


Photo

Hidro Fugal - Pump Spray


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 05:42 PM

.

Tale anti-transpirant sem si kupila pred enim potovanjem, ko sem vedela, da bo ogromno pešačenja (in posledično potenja). V svoji vlogi se je odlično odrezal, potila se nisem takorekoč nič, torej je izjemno učinkovit. Pri sestavinah so navedene zgolj 4: aqua, aluminum chlorohydrate, aluminum chloride in parfum. Je na šprico, poraba minimalna, nekega posebnega vonja nima (jaz ga komaj zaznam), embalaža kar všečna - prozorna, 30ml. Problem je pri meni nastal, ko sem si ga nespametno nanesla takoj na depilirano kožo, katera se mi je zategadelj čisto vnela. Jaz trapa si takoj, ko me je začelo pečt, nisem sprala ampak se ga imela na sebi skozi cel dan. Zvečer pa čisto rdeče pazduhe. Zadeva se mi še dolgo ni umirila. Sem takoj prešaltala na Vichy roll on za občutljivo in depilirano kožo, kateremu nekako nisem zaupala za bolj švicne podvige, čeprav najbrž čisto neupravičeno. Jaz ga kupila ne bom več, ker je zame premalo nežen in torej zelo agresiven (svoj namen, torej preprečevanje potenja, pa izredno dobro opravi). Cena okoli tisoč sit v Muellerju.


IPB Image


Ocena: 3 (odvzem pik zaradi agresivnosti)


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 August 2006 - 09:24 PM

Jaz mam full težave s potenjem. Uporabljala sem ga približno dva meseca. Je izjemno agresivn in čeprav nimam občutljive kože pod pazduhami in si ga nisem nanašala po depilaciji me je vse ful peklo in srbelo ampak sem nekak potrpela, zaradi njegovega učinka. Učinkuje res ful ! Jaz sem ga popolnoma nehala uporabljati - uporabim ga samo enkrat na mesec, mogoče dva. Potim se za 60% manj ! Zdaj lahko brez skrbi oblečem barvno oprijetno majico, s tem, da me ni sram dvigniti roke.

5/4 - odvzemam eno oceno zaradi agresivnosti !
  • 0
Viens, reste ici!

#3 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 09:56 PM

jaz imam tudi na žalost težave z potenjem in tale sprej jih kar super zablokira vsaj pod pazduhami, saj bi ga uporabila tudi kje drugje npr po hrbtu občasno, ampak je zelo agresiven ampak res zelo, po prvi uporabi me je pod pazduhami zelo peklo in ščemelo, potem pa seveda jaz ki ne pazim in ko hitim sem se enga prelepega dne našpricala po zdepilirani koži-aaauuč..naslednji dan sem imela tako suho kožo da sem si jo mogla namazati večkrat z hranljivo kremo. vsekakor me to ne moti ker sem sedaj pazljivejša, niti ga ne uporabljam vsak dan in me več nič ne pače-očitno se je koža privadila, problemi z potenjem so pa postali čisto znosni. učinkovito in ugodno-okrog 1000-vendar je flaška za kar nekaj časa.
ocena:4
  • 0

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 November 2006 - 03:28 PM

Hidrofugal sem kupila potem, ko je bilo na forumu kar nekaj govora o neverjetnem učinku (le kam so se potuhnile vse navdušene uporabnice?).
Neverjetni učinek dokazan smile.gif. Sicer težav s (pretiranim) potenjem nimam, se pa neredko gibam v zakajenih vlažnih prostorih (koncertne dvorane, plesna prizorišča), dobro zaščito prav tako potrebujem med eno ali dvodnevnimi izleti, ko je vmes veliko vožnje, hoje in tuš ni zmeraj na voljo, kot tudi med terenskim delom (faks, denarci). Hidrofugal pomete s konkurenco, zanj sem navdušila celo svojo okolico smile.gif.

Cena dostopna, vonj nezaznaven, izdelka kar noče zmanjkati - 5/5.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#5 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 November 2006 - 03:55 PM

Nekaj časa po začetku uporabe bi ga tudi jaz zelo pohvalila, vendar je vse moje navdušenje nad Hidrofugalom v momentu izginilo, ko me je na vsem lepem začela tako grozno srbeti podpazduha po nanosu tega spreja. Pa ni bilo po britju, ampak čist različno, na frišno obrito kožo pa prav nikoli.
Sem mislila, da bo samo enkrat, vendar je bilo isto še nekajkrat potem, tako da ni šans, da bi ga še kdaj uporabila.
Kupila sem si sicer še blažjo varianto v roll-onu Sensitiv, vendar pa se mi zdi, da učinek ni tak.
Sedaj sem zadovoljna s čist enim drugim deotom.

A vas nič ne peče in ne srbi pod pazduho?

Pri meni v glavnem grozna srbečica in draženje kože ne odtehta zaščite pred potenjem. down.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users