Jump to content


Photo

Potrebujem/iščem...


  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#101 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 June 2009 - 06:40 PM

Pazi da neboš oranžna Dilema biggrin.gif
  • 0

#102 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2009 - 08:51 PM

Še nikol nisem bla. wink.gif Jaz se namažem približno 1x na teden, nič več, ravno toliko da je mejčken barve. Nimam namena izgledat čist skurjena v faco.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2009 - 09:20 PM


Saj vem, samo malo te dražim... ;P

Odgovor na tvoj odgovor od prej, hehe.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 15 June 2009 - 09:44 PM

Jaz sem pa ponosno bela. biggrin.gif
  • 0

#105 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2009 - 10:04 PM



Tudi jaz, tudi jaz.
Pa če nekdo misli (in vem, da si), da sem zaradi tega bolno bleda (čeprav meni se zdi, da nisem) ... potem ... ne bom rajši pisala naprej. kaj si mislim o takem človeku. ;-)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#106 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 15 June 2009 - 10:07 PM

Indeed.
  • 0

#107 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 June 2009 - 10:23 PM

2X.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 June 2009 - 12:18 PM

Eh, mal pretiravate. Eno je, da te človek skos neki sili in teži, drugo pa je osebni okus. Pač če se jaz nekomu zdim preveč bleda, zato o tem človeku ne mislim nič slabega. Men je to že večkrat rekel kdo, pa nisem bla jezna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 June 2009 - 01:25 PM



Mene pa razjezi, da ljudje očitajo še marsikaj na podlagi tega, res mi je retarded. Al pa: "Daj pojej kaj, sej si čisto bleda".

sniper.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 June 2009 - 08:30 PM

Ja no dobr, to so pač ekstremni primeri retardiranih osebkov.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2010 - 07:28 PM

Iscem sestavine Cosmerbinega tonika za obraz:


IPB Image



Zaenkrat sem nasla samo tole: "Vsebuje rožno vodo, vodo iz koprive, zlate melise in kaktusovih cvetov ter gel iz aloe vere." Enako pise tudi na plastenki. Nisem prepricana, da je seznam popoln.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#112 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 June 2010 - 05:33 PM

Kje naj najdem sestavine za tole :

Lancome Absolue Soleil Absolute Replenishing Sun Protection Face Cream SPF15 50ml

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#113 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 June 2010 - 07:42 PM



^ Sem malo pobrskala in niti jaz ne najdem na nobeni spletni strani.
Sicer je VSE drugo, samo sestavin ni nikjer.

Cosmerba tonik 30€, pošteno. Seznama sestavin prav tako ne najdem, unlol.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#114 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 June 2010 - 10:39 PM

Ja vem FTSE, sem tudi sama iskala kot norec.
Me prav zanima, če je za kaj, glede na to da je Lancome, pričakujem kvaliteto. Mogoče bom šla v kakšno drogerijo in si izpisala prvih nekaj sestavin al pa kaj, ker jo na FeelUnique prodajajo za 17 eur!
  • 0
Viens, reste ici!

#115 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2011 - 12:54 PM

Zanima me, kje bi našla sestavine od Darphin izdelkov?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#116 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 November 2011 - 09:57 PM

Če ima katera sestavine od Himalaya šamponov (kateregakoli), se priporočam. Jaz na Googlu ne uspem najt. Rada bi preverila informacijo da so brez SLS.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#117 tyna

tyna

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 17 November 2011 - 08:55 AM

Himalaya Herbals Protein Shampoo Dry/ Damaged Hair

Ingredients: (Each ml contains):Exts.: Small Caltrops (Tribulus terrestris) 13.5 mg, Sesame (Sesamum indicum) 13.5 mg, Chickpea (Cicer arietinum) 12 mg, Lemon (Citrus limon) 10 mg, Paddy (Oryza sativa) 9 mg."
Other ingredients: Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocoamidopropyl betaine, Cocomonoethanolamide, Propylene glycol, Sodium chloride, Bis (C13-15 alkoxy) PG amodimethicone, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Formaldehyde, Sodium hydroxide, Fragrance, Orthophosphoric acid, CI No.: 15985.

  • 0
Solo l'obbedienza dà il diritto a governare.

#118 tyna

tyna

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 17 November 2011 - 09:05 AM

Darphin:

Probaj tukaj ( stran dailymed ):
http://dailymed.nlm....77-7ab9d1c2f578



  • 0
Solo l'obbedienza dà il diritto a governare.

#119 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 November 2011 - 09:46 AM

Tyna, hvala. Eh. sad.gif

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#120 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2011 - 11:52 AM

Jaz bi pa rada dala ocenit tole kremo od Afrodite, ker sem slišala da je pač dobra. tongue.gif
IPB Image
Če ve katera, kje bi lahko dobila sestavine...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users