Jump to content


Photo

Gloss - E.L.F. Mineral Lip Gloss


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 September 2010 - 08:24 PM



IPB Image

Sestavine: Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Polyisobutene, Mica Silica, Capryly Glycol,
Tocopherol (Vitamin E), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Titanium Dioxide, Iron Oxides (CI77491, CI77492,
CI77499), Manganese Violet (CI77742), Mica (CI77019), Red No.7 Lake (CI15850), Red No.27 Lake
(CI45410), Red No.6 Lake (CI15850), Blue No.1 Lake (CI42090), Yellow No.5 Lake (CI19140), Yellow No.6
Lake (CI15985).


Imam tri odtenke: Trendsetter, Trophy Wife in Pageant Princess. Najbolj mi je všeč slednji, ki je tudi najbolj
pigmentirani, ampak spet ne dovolj. Nanesti ga je treba kar obilno za opaznost. Trendsetterja se takorekoč
na ustnicah sploh ne opazi, Trophy Wife je pa popolnoma brezvezen. Ima zlat shimmer, ampak je tako
redek, da je komaj opazen. Spet si je treba izdelka napacati skoraj tono, da ustnice dobijo kaj shimmra
oziroma leska. Gloss ni nič negovalen, to me ne bi motilo, če ne bi šel v smer, kjer ustnice izsušuje! Tako
da je negovalni vazelin spodaj obvezen. Nadalje me moti to, da je količina zelo skromna, 6,5g. Tako da je
ekspresna poraba neizbežna, glede na to, da je za efekt treba izdelek nanašati kar obilno, pa še obstojen ni
kaj prida. Vonja tudi ni glih najbolj prijetnega, meni smrdi. Edino, kar dejansko lahko zaenkrat pohvalim, je
embalaža. Lepa in funkcionira, kar ni odlika ELFa, glede na to, da mi je kar nekaj embalaž od njihovih
izdelkov takorekoč razpadlo. Nekatere celo takoj, ko sem izdelek odvila in prvič preizkusila! Saj ne rečem,
izdelki so res zelo poceni. Ampak to pa še ne pomeni, da moramo pristati na razpadajoče embalaže, norca
se iz nas ne rabijo delati. Če povzamem: gre za slabe glosse, jih odsvetujem. Obrnite se raje na šminke iz
mineralne linije, ki so dejansko njihov najbolj posrečeni izdelek.

1/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users