Jump to content


Photo

operacija povečanja prsi


  • Please log in to reply
141 replies to this topic

#101 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 25 December 2006 - 07:22 PM

Moje prsi so za mojo starost kar velike biggrin.gif in nimam nič proti njihovi velikosti. Sicer pa imamo to v družini. Imam pa jih rada, take kakršne so in se z njimi ne obremenjujem.
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#102 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2009 - 09:01 PM

QUOTE(sade @ 8. 9. 2006 - 22:10) View Post

rajši malo počakaj, da te (mogoče) mine tako razmišljanje in malo odrasteš, kot pa da takoj po osemnajstki letiš h kirurgu.


LOL mal sm brala to temo za nazaj laugh.gif

In ja, še vedno si mejčkn želim povečat joške. Ampak pol k bom že mela otroke. smile.gif me je pa sram to komu povedat tongue.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#103 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 03 October 2009 - 11:21 PM

Jaz si jih tud želim malo povečati :-) Ni zdaj to, da bi bla neke obremenjena z njimi (obliko mam ful lepo), ampak ko bom imela možnost, bi si jih mejbi povečala na kakšen polni C. Dokler so umetne prsi lepo narejene in pašejo na postavo punci, nimam nič proti povečanju.
  • 0

#104 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18167 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 03 October 2009 - 11:25 PM

Jaz mam tut prebliske, ko bi si jih ful dala povečat, pa isto ne ful, jst samo da mam polno B pa sem super vesela, čeprav po eni strani pravim boljš mejhne pa naravne kot velike pa umetne, ampak se strinjam, če je lepo narejen, pa ne forsirat enih ogromnih balonov nekam kamor ne gre, potem lahko izpade res dobr. Čeprav zdej si jih zihr ne bom šla, če že, po porodu, ko bodo postale povešene pa mlahave laugh.gif In če so mejhne pa povešene je še 100x hujš kot če so velike pa povešene laugh.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#105 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82353 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 October 2009 - 12:17 AM



Jaz si jih že nekje od 17ega leta želim malo povečat. Če bi mela majhne, bi bla super zadovoljna, tko mam pa mini A, pa še to je modrc zame dobit ful težko, večina najmanjših mi ni prav. Glede na to, da mami dela na plastiki v KC, je možnost, da bi šla na operacijo na napotnico. Sploh glede na mojo višino (OK, na postavo niti ne) ni sorazmerno. Hočem povedat, da v mojem primeru to ni preseravanje, ampak sem zaradi tega že več let zakompleksana, in si nenormalno želim večjih. V bližnji prihodnosti mam namen it na "pregled" k Planinšku, pa bom vidla, kako bo.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#106 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 04 October 2009 - 08:25 AM

Moje so pa lih glede na postavo fulll mejhne down.gif biggrin.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#107 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 04 October 2009 - 11:13 AM

Enako je z mano. Mam res majhne, sploh ni tko oblika dojke, ampak glih tok da je. A of course. Pa nism suha, da bi mogoče bilo tudi to 'krivo'... sploh ne paše telesu.
Tud jst si ne mislim met drastično velikih-polna B je kul. Ne bi pa delala tega zaradi drugih, ampak zgolj zaradi sebe.
Fantu zaenkrat ta domislica ni všeč, starši bi itak skp padl 'od navdušenja'. Ampak sej-enkrat okol 30.leta bom sama svoj gospodar.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#108 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 04 October 2009 - 03:47 PM

Isto k da bi sebe opisovala. Pa sploh ne bi mela C ali naprej, samo ta bogi B noo verymad.gif biggrin.gif . Pa ja, če bi bla jst suha, bi mi ble zdejšne joške čist ok za zraven. Sam lih o operaciji ne razmišljam. Mal mi je bedn s temi operacijami ... pa kr vse bi si skor povečale, grozn, če tko pomislš.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#109 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 04 October 2009 - 03:54 PM

Jaz si pa ne predstavljam, da bi se šla zavedno rezat in delat take operacije po telesu. Še prekmalu lahko pride do za zdravju nujnih rezanj-operacij, ne razumem, zakaj bi si človek potemtakem hotel kaj takega zavedno narediti pri zdravem telesu.
  • 0

#110 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 October 2009 - 04:13 PM

Se podpišem pod Sinnaio.
  • 0

#111 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 October 2009 - 04:32 PM

Ziher imata vidve lepe joške in primerne velikosti. smile.gif

Jaz sem za umetne joške določenih primerih, vsekakor pa ne v namen preserancije. Lahko pa punci zelo spremenijo življenje, če so ji joške prej bile velik kompleks, oz. popolnoma neskadne s postavo. Ena zdrava pamet pa je. wink.gif

Pa še: jaz si jih ne bi dala povečat, ker večjih ne potrbujem, na mojo postavo pašejo ravno takšne kot jih imam. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#112 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 04 October 2009 - 06:09 PM

QUOTE(Sinnaia @ 4. 10. 2009 - 16:54) View Post

Jaz si pa ne predstavljam, da bi se šla zavedno rezat in delat take operacije po telesu. Še prekmalu lahko pride do za zdravju nujnih rezanj-operacij, ne razumem, zakaj bi si človek potemtakem hotel kaj takega zavedno narediti pri zdravem telesu.


se strinjam, je pa res, da nikoli nisem imela kšnih kompleksov v zvezi s tem. sem s svojimi čisto zadovoljna wink.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#113 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 04 October 2009 - 06:32 PM

A ni to tako, da je treba te "popravke" potem redno obnavljat? Hint, hint, hint: poglejte sedaj Urša ex-Čepin kako zgleda, ko se ji je pipica zaprla. smile.gif
  • 0

#114 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82353 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 October 2009 - 06:32 PM



Sinnaia in Kalypso, če bi meli zarad tega komplekse, bi bli drugačnega mnenja, brez skrbi. Sploh glede na to, da imata obe velike, se mi ta izjava ne zdi na mestu. Kot da je pa zdaj vsaka lepotna operacija preseravanje in doseganje nekega ideala. rolleyes.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#115 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18167 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 04 October 2009 - 06:48 PM

Saj, današnje vsadke je treba menjavat na 20 let, če se ne motim. In tut ko jih menjajo, pomojem zarežejo na istem mestu kjer so prejšnjič. Problem je z botoxom in kolagenom, ki popustita po parih mesecih, in jih je treba ves čas obnavljati. In tisto se potem tut ful bolj opaz, verjemi da na Čepinki niso samo joške tiste, ki so umetne laugh.gif Se pa tut men zdi, da punce ki nimajo kompleksov zarad prsi tega pač ne morjo razumet pa ocenjevat pa sodit a je primerno al ne. Če bi mela ena gigatsko kumaro namest nosa, in bi mela komplekse zarad tega odkar se je zavedala zase, je verjetno nihče ne bi obsojal, če bi šla h kirurgu. Glede jošk se mi pa zdi, da vsi takoj majo en negativen odnos pa pristop h temu. Pač lahko človeka velik stvari obremenjuje. Ene stvari se da popravt, npr. debela stegna, v joške se pa na žalost ne morš "odebelit".
  • 0

After all this time?

Always.


#116 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 04 October 2009 - 06:55 PM


Ja Jina, če te to tolko obremenjuje pa da veš ti, da ni sam kaprica...
Če si nekaj resnično in močno želiš...
Jaz te razumem.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#117 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 04 October 2009 - 08:04 PM

Mogoče res ne razumem kompleksov glede jošk, definitivno pa razumem, da operacija ni tko simpl zadeva kot se sliši. Mogoče imam tako mnenje zarad operacije, ki sem jo imela pred leti, ampak jaz mislim, da taka "pomanjkljivost" (itak vsi vemo, da je lepota telesnih mer subjektivna) ni vredna tega, da te razrežejo čez prsni koš.
  • 0

#118 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 04 October 2009 - 08:16 PM

Jaz ne bi nikoli povečala.

Imam male, res, 70A oziroma med a pa b nekje. Samo meni je zakon tako, res. Niti malo nisem zakompleksana in všeč mi je...Malenkost večjih se ne bi branla ampak vseeno...Meni je ok biggrin.gif BP nosim odprte majčke, skačem okrog brez modrca in tud okrog fantov sm samozavestna in se nikol nism mela problema slečt.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#119 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 October 2009 - 05:26 PM

QUOTE(Jinadaze @ 4. 10. 2009 - 19:32) View Post

Sinnaia in Kalypso, če bi meli zarad tega komplekse, bi bli drugačnega mnenja, brez skrbi. Sploh glede na to, da imata obe velike, se mi ta izjava ne zdi na mestu. Kot da je pa zdaj vsaka lepotna operacija preseravanje in doseganje nekega ideala. rolleyes.gif
Nobena izmed naju ni trdila tega, da je to preseravanje. Če je punca zakompleksana zaradi svojih prsi in če ji bo to pomagalo to popravit samozavest, naj to naredi. Nimam nič proti. Saj navsezadnje je njeno telo, bo ona trpela. Jaz sem sicer s svojimi prsmi res zadovoljna, me pa motijo drugi deli telesa in sem bila v preteklosti konkretno zakompleksana zaradi njih. Kljub temu se ne bi odločila za operativen poseg, da bi te moje pomanjkljivosti odpravila. Saj nihče ni popoln. Vidla sem kako dolgo je po operaciji okrevala mama. Sicer je bila operacija zaradi bolezni, ampak bilo je dovolj jo videt trpet bolečine zaradi šivov. Tudi glede tega je Sinnaia lepo povzela moje mnenje. Ni vredno, da te režejo, če si popolnoma zdrav. Tako bodo zdravstveni problemi še prehitro prišli s starostjo... Sicer pa naj vsak dela kakor želi, saj je njegovo telo.
  • 0

#120 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15442 posts
  • Gender:Female

Posted 05 October 2009 - 08:45 PM

QUOTE(Nincha @ 4. 10. 2009 - 19:48) View Post

Saj, današnje vsadke je treba menjavat na 20 let, če se ne motim.


Sem lih zadnič gledala oddajo o tem. Redkokatere zdržijo 10 let. Ponavadi se menja na 5 do 7 let. Men se zdi tut to grozen poseg v telo.


Sej ne, da zdej težim, sam če prebereš ta članek si po moje ne morš več želet povečat no.

http://vizita.si/cla...vanju-prsi.html
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users