Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3381 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 October 2012 - 07:20 PM

Jaz bi si pustila rast franze potem pa vse skupaj "na ravno" postrigla. Ali pa že takoj, odvisno koliko dolge bi rada imela.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3382 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 October 2012 - 07:21 PM

Če hočem postrišt zdaj vse ravno, bom imela lase do ramen. :cry: Mi pa dolžina pozimi pride prav, greje.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3383 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 October 2012 - 07:25 PM

Ja vsega se ne da imeti :lol:
Tako kot imaš zdaj franze najbolj motijo, ali si narediš kratek frufru ali pustiš dolge.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3384 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 13 October 2012 - 12:22 PM

Pa sej zato sem v prvem postu rekla fru fru ja/ne! :lol:
Ne vem. če se mi ga bo dalo prat vsak dan in se zafrkavat s tem, pa mogoče ni kul zaradi mozoljev al neki, ampak bi po drugi strani probala nekaj novega.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3385 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 October 2012 - 09:05 PM

Toreeeej.. rabim nasvet! :D
Odločila sem se, da se spet pobarvam (narastka imam ene 10cm, sploh ne glejte). Trenutno imam na glavi en velik mess - špice imam svetlejše od ostankov prejšnje barve, ki je, potem ko sem jo dala čez blond barvo, prišla ven rdeča, itak. To kar je na "vrhu" lasišča je moja barva, torej nekako srednje rjava, bi rekla jaz.
Zdaj pa imam dilemo kako se pobarvat, nazaj na prejšnjo svetlo blond (kljub vztrajnemu fantovemu navijanju), ne bi šla, tako da se odločam med temno temno blond (ali svetlo rjavo, pač kakor za koga; najraje dark ash blonde) in pa med temno čoko rjavo. Neke vmesne različice rjave se mi ne dopadejo, oz ne bi. Barvala pa bi se zato, ker mi ful pomaga pri mastnih laseh.


That being said rabim samo nasvet, svetlejša ali temna?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3386 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82519 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 October 2012 - 09:14 PM

Svetlejša!
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3387 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 October 2012 - 09:16 PM

Ja, jaz bi tudi rekla .... svetlejša. :)

Lušna si. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#3388

  • Guests

Posted 18 October 2012 - 09:17 PM

Ja, jaz tudi navijam za svetlejšo!
  • 0

#3389 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25273 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 October 2012 - 11:10 PM

Tudi jaz!
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3390 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 October 2012 - 11:01 AM

Hvala Kinky!

Uuu, a vse ste za svetlejšo, super :) Jaz sem tudi k temu malenkost bolj nagibam :)

Sem si shranila nekaj meni všečnih odtenkov, bom kar nesla frizerki sliko, pa bo. Je za vas temno blond ali svetlo rjava, ali kaj tretjega? :)

Kaj se vam zdijo, bodo okej?


Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image ta bloggerka, Anna, mi ima zakon barve, najlepše vedno
Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3391 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2012 - 11:03 AM

Super, sploh zadnja. Pa še malo ti ej podobna :)
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#3392 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 October 2012 - 11:03 AM

Vse te barve so mi všeč in tudi jaz sem za svetlejšo. :)
  • 0
Viens, reste ici!

#3393 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 October 2012 - 11:04 AM

Super, sploh zadnja. Pa še malo ti ej podobna :)



Joj to je ogromen kompliment, ona je meni ful lepa punca, pa ubijala bi za njene lase, LOL.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3394 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2012 - 11:12 AM

Res sta si podobni, poteze obraza sploh :)
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#3395 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 October 2012 - 11:22 AM

Hvalaaa :)
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3396 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 November 2012 - 09:53 AM

Okej, v ponedeljek grem k frizerju.

Grem na ene -7 cm, ne več, manj pa tudi ne, da bo neka sprememba. Hočem to dolžino nazaj:
Posted Image



Ampak si želim več volumna, in bolj obvladljivega - prvi in drugi dan po pranju je frizura ok, potem je pa polizana, ker so lasje postriženi ravno.

Posted Image

Tako bi imela. A se da? :lol:
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3397 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 November 2012 - 10:03 AM

Hja ne vem, zase lahko rečem da mi ne bi nikoli tako stali :lol: Da se, če se ti da vsako jutro ukvajat s tono laka in krtačo, I guess :)
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3398 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82519 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 November 2012 - 02:39 PM

Če imaš zdaj brez izdelkov za volumen tako, bi imela z njimi brez problema. Ne rabiš niti laka, ampak bodo lasje vseeno trši, bolj kompaktni.
Ko se poležejo, si jih samo počešeš, z glavo obrnjeno navzdol.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3399 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 14 November 2012 - 06:46 PM

Okej, spet bom jaz malo težila.

Sita sem svojih las. Blazno mi gre na živce moja frizura, ker mam že odkar vem zase isto, zadnjih 6 let pa niti barve nisem spreminjala in mam dost. Strigla se ne bom, končno sem na eni spodobni dolžini, frfru tut odpade - sprobala, ni zame. Tko da mi ostane edin barvo zamenjat. In zdej ne vem kaj naj. Pustila bi naravno barvo, ampak ne želim hodit okrog s kilometrskim narastkom. Ful so mi všeč te ombre varjante, pa ne vem, kako do tega pridt. K frizerju bom itak mogla, ampak ne vem kaj naj mu naročim, da bo tko kot hočem. Nočem se več barvat, vseen pa ne želim bit čist temna v glavo. Moja naravna mi sicer ni preveč všeč, lepša mi je bila takrat, ko sem mela čist malo pramenov.

Sam joooooj, jaz sem en pussy glede las, kaj če mi bojo tut prameni uničil lase? :S Pa ne mi s tistimi "Saj so samo lasje, bodo že zrasli", čakala sem od 2. letnka srednje šole, da so končno na meni všečni dolžini. Pa po drugi strani se bojim, da mi ne bo všeč in se bom nazaj na blond pobarvala in bo spet štala. :down: A se da naredit par pramenov samo po zgornji polovici glave, da narastek ni očiten, konic ce pa ne barva? :S BLEEEEEH.


Trenutni lasje, naravna barva, tko bi mela:

Posted Image

Posted ImagePosted Image

Posted Image

:wallbash:
  • 0

After all this time?

Always.


#3400 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82519 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 November 2012 - 07:06 PM

Meni je tvoja naravna barva 500x lepša od te belo-blond.

Na tvojem mestu si ne bi več sproti barvala narastka (ker vem, da po dolžini si jih ne), ampak nekaj časa samo pramene (ne bi jih rabila po celi dolžini, ampak samo po narastku), bi prišla do ombre efekta.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users