Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2075 replies to this topic

#1221 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 November 2018 - 11:23 AM

Kolegica mi je iz Portugalske prinesla ta tretinoin. Baje je ful poceni ta, da sploh ni mogla vrjet. 

86.jpg

 

Edit: Razmišljam kako pa je kombinacija tretinoina in Derma-e kreme? Lahko kombiniraš ali ne?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1222 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 10 November 2018 - 09:34 PM

Zakaj pa ne? A naj bi ta DermaE krema kaj takega vsebovala? Ker če je samo vlažilna/ hranilna krema potem je zakon za kombiniranje. :D

Kolikor vem se ga edino naj ne bi kombiniralo z drugimi zdravili za akne in pa kislinami. Če se motim me naj katera popravi, nočem podajati lažnih informacij.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1223 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 10 November 2018 - 10:39 PM

Jaz sem skoz kombinirala derma e in tretinoin. Mi je bila super kombinacija.
  • 0
 

#1224 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 November 2018 - 10:52 PM

Jaz pa z adapalenom, Dermo pa vsakodnevno uporabljam se zdaj. Ze vec kot 3 leta.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1225 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 12 November 2018 - 07:14 AM

V glavi sem imela, da ker Derma vsebuje vitamin A, ni dobro kombinirat z tretinoinom. :hmm: :)

 

Kako pa zdravite mozolje, ki se pojavijo med uporabo tretinoina? Trenutno imam peroksid, ki pa nista združljiva. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1226 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 13 November 2018 - 01:27 PM

Tule ga zdaj lahko narocite iz Bosne.

https://m.facebook.com/kremaretina/
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1227 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2018 - 06:58 PM

TO squalene mi gre počasi h koncu in ga ne bom ponovno kupila. Masten mi je in obsedi na koži. Za obvladovanje (izsušene) suhe povhrnjice bom raje imela šipkovo olje, ne vidim smisla imeti oboje.

 

Tašika, si še zadovoljna s Cadea serumom? Mene še vedno čaka na prvo uporabo, nočem načet, dokler ne porabim Derma E.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1228 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 November 2018 - 07:01 PM

TO ima zdaj novo verzijo squalena, manj hranilno. Pa stane drobiž, mislim da 3,5 €. :)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1229 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 27 November 2018 - 08:26 PM

Pošiljko od The Ordinary iz petka sem danes dobila, ekspresno :)


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#1230 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 November 2018 - 08:29 PM

Matilda se vedno mije vredu. Edino zdaj ko je hkadno obvezno rabim nekaj cez.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1231 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 November 2018 - 08:30 PM

Jaz pa narocila 19. pa se zdaj ni prislo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1232 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 02 December 2018 - 08:30 PM

Par dni uporabljam Buffet in se mi zdi da imam precej lepso kozo. Bolj enakomeren ten in nekako nolj sijoca se mi zdi.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1233 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 06 March 2019 - 10:19 AM

Tule lahko kupite tretinoin, Finaceo (15% azelaicna v gelu) itd. Postnina 12€.

https://farmacialoreto.it
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1234 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 March 2019 - 12:36 PM

Kaj priporocate za obraz z relativno visokim zascitnim faktorjem, da me poleti kaksni pigmentni fleki ne doletijo?


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1235 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 09 March 2019 - 12:42 PM

Cosrx Aloe Vera s SPF 50. V temi o soncnih je zihr kaj govora o tej na zadnjih straneh. Najlazje kupiti na lookfantastic.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1236 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 March 2019 - 12:49 PM

Jaz sem nabavila od The ordinary. Sicer imajo samo spf 15 in 30. Zaenkrat mi je super, pusti malo belega filma, a izgine po par minutah, ko se vpije.
  • 0

#1237 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 09 March 2019 - 12:59 PM

Kaj priporocate za obraz z relativno visokim zascitnim faktorjem, da me poleti kaksni pigmentni fleki ne doletijo?


Ali pa Klairs. Sicer je še nisem probala sama, a je zelo pohvaljena, pa ena redkih korejskih znamk, ki je čisto cruelty free.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1238 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 March 2019 - 01:02 PM

Hvala! :) 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1239 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 09 March 2019 - 01:14 PM

Klairs ima meni zelo dobro BB kremo :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1240 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 March 2019 - 01:17 PM

The Ordinary ima tudi vegansko SPF 30, medtem ko SPF 35 in 50 pricakujejo "kmalu". Kje pa Klairs kupujete? 

 

BTW, na lookfantastic je koda za popust (ne na vse izdelke) ob 8. marcu, ce kateri pride prav. Jaz imam do poletja se malo casa se razgledat in nekaj izbrat :)


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users