Jump to content


Photo

likalnik za lase


  • Please log in to reply
576 replies to this topic

#81 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 October 2005 - 06:53 PM

rea... na tisti skatlci pise da se ga das gor pac kapljic k si umijes lase, in to pol more drzt do ponovnega pranja pomojm. res, ce hoce met kera izrazito ravne al pa izrazito skordane, nej sproba to, k je res super! cena je 1100 SIT (tm nekje), skarlca je svetlo-zelena, gor pa pise serum concentrate STYLING (kozmetika Afrodita) wink.gif sej vem, da ful reklamo delam, sam sm tok navdusena nad tem biggrin.gif k mam ful rada da so moji lasje ravni in si jih speglam pa use, pol pa k pridem vn pa DEZUJE in se cist skravzlajo ua skrepajo na tej vlagi evil.gif mad.gif blink.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif evil.gif evil.gif mad.gif mad.gif blink.gif blink.gif evil.gif rolleyes.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#82 m-a-j-a

m-a-j-a

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 25 October 2005 - 07:18 PM

no a tale serum concentrate STYLING se dobi u galanterijah oz. se sam dobi r frizerjih!
  • 0

#83 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 October 2005 - 07:27 PM

Jaz sem si jih en čas likala vsak teden, brez zaščite. Ampak sem se odločla, da svojim laskom rajši pustim malo premora in si jih zdaj likam samo 1x na mesec. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#84 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 October 2005 - 08:16 PM

Pikica,ja saj to vem,da se ga da gor, ko si lase umiješ,samo ne vem a si daš na mokre/suhe lase? K jz si serum dajem na mokre in še na suhe. (prvo takoj po pranju,potem počakam da se mi posušijo,si jih zlikam in še 1 krat dam serum gor-ampak na suhe si dam,ko si jih že zlikam-ne pred likanjem.)
A ti si daš po celi dolžini,ne?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#85 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 October 2005 - 09:27 PM

m-a-j-a js sm ga kupila v mullerju, pomojm ga majo tut v ksnm dm

rea, js si ga dam sam na mokre lase, stisnem za eno rozino na roko, mal razmazem po roki kokr kremo in pol vtrem v lase biggrin.gif se mi zdi, da ce bi dala serum gor tut se na speglane lase bi ratal prevec mastni ermm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#86 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 29 October 2005 - 10:48 AM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Jaz sem si jih en čas likala vsak teden, brez zaščite. Ampak sem se odločla, da svojim laskom rajši pustim malo premora in si jih zdaj likam samo 1x na mesec. biggrin.gif


jz se pa strinjam z PunChko..k je tole napisala :thumright:
  • 0

#87 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 29 October 2005 - 11:20 AM

Jaz imam keramični likalnik (Remington) in je super. :thumleft:
  • 0

#88 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 29 October 2005 - 11:44 AM

QUOTE(pearl*bath)
Jaz imam keramični likalnik (Remington) in je super. :thumleft:


ja jz mam tud tega od remingtona... Isto je na tisto paro... Jaz sem si jih likala tud 2x tedensko pa mi ni las uniču sam dajala sem si na špičke olje za laske... Zdej se mi jih pa neda več tok likat tko da majo moji laski zdej mir... laugh.gif
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#89 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 29 October 2005 - 12:29 PM

ja keramicni likalniki so baje najboljsi...smile.gif... biggrin.gif
  • 0

#90 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 October 2005 - 06:03 PM

Neka novot pa so tudi stekleni likalniki, ki naj bi bili isto kvalitetni kot keramične če ne še bolj. Ve katera kaj več o tem?
  • 0
Viens, reste ici!

#91 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 31 October 2005 - 03:59 PM

škoda,k se ne da zlikat lase kr k so še mokri....mi ne bi blo treba čakat da se najprej posušijo in to.... biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#92 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2005 - 05:03 PM

QUOTE(rea)
škoda,k se ne da zlikat lase kr k so še mokri....mi ne bi blo treba čakat da se najprej posušijo in to.... biggrin.gif

ja itaq da se da... Remington ima takega... 2kratna zaščita(ioni, keramična plošča) omogoča likanje na mokre lase. je pa malo dražji od ostalih.
imam točno tega in je super. sicer jih ne likam pogosto, 1krat na mesec ali dva, ampak takrat ko si pa jih, pa ni problemov...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#93 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 October 2005 - 05:12 PM

URŠKA, js mam tud tega od remingtona, 2x protection (keramicna pa teflonska) pa pise se nek ionic steam straightener... sam v navodilih pise da morjo bit lasje suhi? a te nc elektrika ne strese, ce si na mokre lase likas hehe wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#94 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2005 - 05:31 PM

neeeee. jaz imam wet2straight. in nič me ne strese,hehe IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#95 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 October 2005 - 05:38 PM

aja pol pa kul smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#96 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 31 October 2005 - 05:53 PM

Jaz imam Babyliss pa si včasih likam na mokre lase pa ni nič narobe.
  • 0
Viens, reste ici!

#97 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 31 October 2005 - 06:11 PM

QUOTE(URŠKA)

ja itaq da se da... Remington ima takega... 2kratna zaščita(ioni, keramična plošča) omogoča likanje na mokre lase. je pa malo dražji od ostalih.
imam točno tega in je super. sicer jih ne likam pogosto, 1krat na mesec ali dva, ampak takrat ko si pa jih, pa ni problemov...

Ja,sj jz mam tud keramičnega in je profesionalni likalnik, kar se mi remington ne zdi
... in isto piše tko kt je *pikica* napisala( ioni)pa, da se ne sme mokrih likat zarad tega, da ne bi blo kej narobe ... pa tud pr frizerjih ... -če tko gledaš-bi te lah pol kr na mokre zlikal,pa te ne.
[quote=*pikica*]ionic steam straightener... sam v navodilih pise da morjo bit lasje suhi?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#98 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 31 October 2005 - 06:20 PM

[quote=*pikica*]reapa, da se ne sme mokrih likat zarad tega, da ne bi blo kej narobe ... pa tud pr frizerjih ... -če tko gledaš-bi te lah pol kr na mokre zlikal,pa te ne.
[quote="*pikica*"]ionic steam straightener... sam v navodilih pise da morjo bit lasje suhi?

Ja, pri frizerju te zlikajo na bl vlažne lase, k niso še čist suhi, sam sem zihr da majo tam dost bl kvalitetne likalnike, kt jih mamo me, pa tut navajeni so že hitrih potegov čez lase+ zaščita v sprayu...

jst se ekspedicije likanja mokrih las ne bi lotla :afro:
  • 0

#99 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 October 2005 - 11:22 PM

js tut ne mad.gif mam pa tut kodralnik doma biggrin.gif (k ga res tok velik uporabljam) pa se lahko na mokre oz. vlazne lase kodra...
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#100 Lana22

Lana22

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 01 November 2005 - 05:22 PM

Ja te stekleni so novi in baje so čist zanič! Je zanč frizer moji kolegici sprobu pa sta se po parih pramenih oba odločila, da jo bo rajš poliku s keramičnim! Ne vem sicer kako bi deloval na drugih laseh, ampak jst prisegam na keramične!

Lp, Lana!
  • 0
Potrpežljivost ima grenke korenine, a sladke sadove.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users