Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
1345 replies to this topic

#1 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 28 May 2005 - 04:50 PM

Tiste ki uporabljate kozmetiko Avon, bi vas rada vprašala kje se da dobiti katalog od avona? a njihove izdelke se da naročati samo preko posrednika na domu? čist po naključju mi je v roke prišel katalog od avona,( pa ga morm vrniti), pa sm vidla da majo not kr zanimive stvari...
  • 0

#2 Jota

Jota

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 28 May 2005 - 04:58 PM

Sem ti odgovorila na ZS!
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 May 2005 - 04:59 PM

Jota, kaj pa če bi odgovorila še tu (ali pa še meni preko zs)? Mene namreč tudi zanima!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Jota

Jota

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 28 May 2005 - 05:05 PM

OK, bom napisala približno tako kot sem Asji
Lahko si najdeš predstavnico ali pa se sama včlaniš, kar ti je bolj všeč. Če si iz Ljubljane ali pa iz bližnje okolice, ti lahko pošljem katalog, pa lahko tudi preko mene naročiš (če pa nisi iz Ljubljane pa lahko povprašam za kako predstavnico, ki je bližje tebi). V petek se oddaja naročila, stvari dobiš v sredo ali četrtek in plačaš, ko jo dobiš.
čE TE še kaj zanima, kar prašaj!
LP
  • 0

#5

  • Guests

Posted 28 May 2005 - 05:08 PM

Kot je meni znano, ponekod delijo kataloge za tekoči mesec, potem pa gor napišejo svoje ime in telefonsko, da potem preko njih naročaš (da pač zaslužijo in imajo določene ugodnosti).

Lahko pa si ogledaš njihovo spletno stran, mislim, da tam vse piše. Precej pa iščejo novih punc, ki bi prodajale to kozmetiko. Mene so enkrat videli nekje, potem so me povabili na sestanek, ampak se nekako nisem našla v tem, so me pa kljub temu še ene štirikrat klicali, če sem si morda premislila.

Jaz sama kdaj kaj kupim prek mamine sodelavke, je fajn, če človeka vsaj malo poznaš, mu lažje zaupaš, ti pametno svetuje itd.

No zdaj sem opazila, da sva z Joto istočasno pisali. smile.gif Ma, ste pa še enkrat brali podobno vsebino ... 8)
  • 0

#6 Jota

Jota

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 28 May 2005 - 05:16 PM

Jaz to delam bolj zaradi lastnega veselja, ker je pač v zvezi s kozmetiko, kot pa zaradi denarja. Če bi hotla res kaj zaslužit s to prodajo, bi mogla nonstop vsiljevat te kataloge okrog, met veliko mrežo strank in letat po terenu 8 ur na dan. Tako pa je zaenkrat moj profit okrog 2000 sit smile.gif , toliko, da lahko kupim nove kataloge, plačam poštnino, kupim testerčke in si častim eno kavico smile.gif
  • 0

#7

  • Guests

Posted 28 May 2005 - 05:25 PM

Ja, verjamem, saj mamina sodelavka tudi bolj zaradi lastnega veselja to počne kot zaradi česa drugega ...
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 May 2005 - 02:29 PM

Tko je.... sama se trudim, da bi koga dobila, pa nimam uspeha, ker mi enostavno ni za težiti ljudem. Kdor hoče, bo kupil, kdor ne pa ne. Tako da sama večinoma kupujem zase.
Samo moraš imeti nakup nad 5-6 tisočakov, da se ti sploh splača naročati.

Drugače se ti pa splača najti kakšnega člana, ki kupuje za tebe.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 02 June 2005 - 07:54 AM

Jota: hvala za ponudbo, sedaj sm pa že naročila prek mami (je ona prek neke sodelavke).

Kakšni so pa kaj njihovi parfumi? Gledala sm jih v katalogu, pa se mi cene zdijo kr primerne, samo kaj pa vonji?

Kakšen je pa kaj tisti laserski pripomoček, ki ga bodo prodajali v naslednjem katalogu? Se splača to kupovati?
  • 0

#10 pupika

pupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 02 June 2005 - 08:01 AM

Asja glede parfumov, je najboljše, da si naročiš testerje. Meni je všeč vonj Far Away in pa Serrender for Her.

Kakšen laser bodo prodajali v naslednji kampanji?
  • 0
user posted image

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 June 2005 - 09:20 AM

Parfumi so zelo neobstojni. Meni prav zaradi tega niso všeč. Da pa pogruntaš vonj, je pa najbolje naročiti testerje.
V naslednji kampanji pride ven en kao laser (pa ni, ima samo paličasto obliko) proti pegam. Proti lisam na obrazu. Je pa alkoholna bomba.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 marta

marta

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 17 June 2005 - 08:43 PM

jaz sem naročila dišave že nekajkrat, pa mi niso všeč. Takoj se razdišijo. cry.gif
  • 0
iskrenost je lepa čednost.

#13 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2005 - 01:22 PM

Kadar naročam,sem vedno zadovoljna. Meseca marca sem za roj.dan dobila en parfum za darilo(passionate purple,30 ml)-super diši in tudi obstojen je.

Drugače se pa tudi kremcam težko odpovem,pa za tušat tut zmeri vse tko diši,...mmmmmmm biggrin.gif

Pa lani mi je mami kupila tak luškan vijolčno rdeč šal z rokavičkami za zimo,pa je bil preveč lep laugh.gif ,pa so mi ga ukradli cry.gif
Všeč so mi izdelki za nohte, laki in podobno
  • 0

#14 Lary

Lary

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:obala
  • Interests:kozmetika

Posted 24 June 2005 - 02:15 PM

meni pa je zelo všeč Avonova negovalna kozmetika.
losjoni in geli za prhanje noro dišijo wink.gif
  • 0
LP,
Lary

#15 leni

leni

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 25 June 2005 - 10:08 AM

Avonov katalog si lahko ogledate na strani www.avon.si.

Po želji se lahko vsaka včlani, članarine je, je pa pogoj, da se naroči vsaj enkrat v vsaki kapanji.
  • 0
Pozdravček, leni

#16 leni

leni

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 25 June 2005 - 10:09 AM

Sorči, članarine NI. Sem se zatipkala oops.gif
  • 0
Pozdravček, leni

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 June 2005 - 10:09 AM

Ni nujno, da se naroča v vsaki kampanji. Kje pa si slišala to?? Jaz tu in tam kakšno spustim, pa mi vedno pošljejo nov katalog.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 Lary

Lary

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:obala
  • Interests:kozmetika

Posted 25 June 2005 - 10:38 AM

če katera želi aktualni katalog, ji lahko jaz pošljem wink.gif
  • 0
LP,
Lary

#19 leni

leni

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 25 June 2005 - 07:31 PM

Meni so tako rekli na Avonu, bo pa verjetno držala tvoja, da te ne izločijo ravno, če kakšno kampanjo izpustiš.
  • 0
Pozdravček, leni

#20 Lee Lee

Lee Lee

    sramežljivec

  • Člani
  • 68 posts
  • Location:iz pekla do raja ...

Posted 27 June 2005 - 04:42 PM

Ali je katera probala SPA izdelke in kako so vam kaj všeč? Mene zelo mika kolekcija iz OLIVNEGA OLJA ...
  • 0
Dej dol pokrov, ko končaš ...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users