Jump to content


Photo

Vprašanja (make-up)


  • Please log in to reply
158 replies to this topic

#121 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 January 2018 - 06:23 PM

Imajo v DM ali Mullerju klesce za trepalnice? Tiste, ki jih uporabljate, iz kje jih imate?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#122 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 January 2018 - 07:53 PM

To imajo povsod, se v vecjih trgovinah. Moje so od Mr Mascara, imam jih ze leta in so super. Zraven sem dobila se cel kup rezervnih gumic, narocila sem jih pa na Feelunique.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#123 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 January 2018 - 08:01 PM

Hvala. Jaz imam ene ze celo vecnost, moram menjat. Oziroma, najbrz se da samo gumice kupit?

Jaz v Mullerju in DM nikoli nisem videla, je pa res da nikoli nisem tega iskala. Bom sla pogledat, ne bi pa dajala 20€+ za razne Shiseido klesce.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#124 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 January 2018 - 08:09 PM

Ja, ali pa Shu Uemura. :D Mislim, da se da, ampak so po mojih izkusnjah dobre tudi klesce za 5, 6 €. Bistvene razlike med njimi itak ne more biti. So se pa meni pri dostih klescah gumice hitro unicile, pri teh zdaj so pa res ekstra kompaktne in trpezne.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#125 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 22 January 2018 - 06:54 PM

Jaz sem kupila v mullerju za par evrov, tako da imajo
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#126 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16077 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 August 2018 - 05:51 PM

Je katera pri nas zasledila Loreal True Match odtenek C1-ivory rose? Sem ga ze veckrat iskala ps imajo ponavadi samo C2 rose vanilla, ki pa mi je cisto pretemen in nekam na rumeno mi vlece.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#127 tasya

tasya

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 30 September 2018 - 07:07 AM

Odločam se za nakup primerja, pa mi ni čisto jasno uporaba...

Torej, najprej, tako kot ponavadi, očistiš obraz, uporabiš tonik, vlažilno kremo, nato primer in šele nato tekoči puder? 

 

Ali primer resnično pripomore k daljši obstojnosti pudra? Da se ne začneš tako hitro svetiti?


  • 0

#128 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2018 - 11:25 AM

Ja primer vedno pred tekočim pudrom. 

 

Odvisno od primerja, nekateri matirajo, nekateri so za daljšo obstojnost, nekateri ti zapolnijo pore....


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#129 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 13 January 2019 - 07:15 AM

Ali priporočate kakšno fajn paletko oz posamezno senčko za oči? Včeraj mi je prekipelo ko sem uporabila ene senčke (ki jih imam sicer pomojem že ene 10 let :P ), da mi je kljub primerju ful šlo v gubo in pol zbledelo

 

Imam dve mini paletki od Catrice s katerima sem sicer zadovoljna, ostalo moram samo pometat, iščem pa kakšno bolj shimmer belo/srebrno/bež varianto pa da so res lepo pigmentirane in obstojne


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#130 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2019 - 05:49 PM

Ima Feelunique kdaj kakšno kodo za zastonj poštnino/druge popuste? Ker drugače je treba zapraviti 30 gbp, da je zastonj.

Predvsem me zanimajo E.L.F. izdelki, ker z njihove uradne US in UK strani ne pošiljajo več v EU.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#131 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 12 February 2019 - 06:17 PM

Zelo redko pa se te nad dolocenim zneskom. Vcasih so bili bolj radodarni. Mogoce bi te na iherb prislo ceneje, ker so tudi cene nizje za US.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#132 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 February 2019 - 06:28 PM

Na FU imajo dostikrat “razprodaje”, pa se Platinum Rewards. Jaz se najvec tukaj narocam.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#133 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2019 - 06:32 PM

Na iHerb sem nekaj že, ampak žal tam nimajo vsega, kar bi rada (niti na FU, a je vseeno malo boljša izbira, cene pa kar višje).


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#134 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 November 2019 - 05:11 PM

Kako zagotovite obstojnost senčil? S primerjem al kako se že reče? Meni dobesedno izgine senčilo z veke pol ure po nanosu in mi gre to ful na živce.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#135 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 19 November 2019 - 07:49 PM

Ja primer, jaz imam od art deco-ja in je super
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#136 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 19 November 2019 - 09:49 PM

Primer ja. Tudi meni je od Artdeco všeč. Imela sem navadnega, ne mineralne verzije. Ali pa Urban Decay Primer Potion, vijolična tuba.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#137 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2019 - 07:58 AM

Urban decay je super. Od artdeco se mi je v tistem lončku izsušil.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#138 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16077 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 October 2021 - 12:06 PM

Od Artdeco imam en soft kajal, ki se bil sicer ok za mazat, za šilit pa je groza. Sploh ga ne morem ošilit, ker je tako mehek, da se mi samo spaca in zadela vse skupaj v šilčku, ošiljeno pa tudi ni nič. Poskusila sem ga dati tudi v hladilnik in potem šilit pa ni šlo. Še kakšna ideja?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#139 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 October 2021 - 12:23 PM

Kaj pa v zamrzovalnik?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#140 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 22 October 2021 - 09:20 AM

A uporablja katea kakšne te setting spreje za utrjevanje make-upa, ki se pošpricajo po koncu ličenja? Vem, da je vsaj včasih bil zelo popularen Urban Decay All nighter sprej.

 

Jaz imam en NYX puder v kamnu za matiranje, ampak mi včasih ni všeč končni efekt, ker je pač tak malo belkast, prašen videz na začetku. Pa ne ta, ne kateri drug puder za matiranje, ki sem jih imela, mi ne zdrži več kot par ur. Po nekaj urah se mi že začne svetit koža in se moram popivnat z robčkom, pri nekaterih izdelkih se mi začne puder tudi v gubah nabirat.

 

Me zanima, če so ti spreji res to, kar obljubljajo in fiksirajo podlago. Ne pričakujem, da bi mi puder/BB krema na moji koži zdržal 12+ ur, ampak če bi bilo nekje 6 do 8 ur, bi bila že fuuul zadovoljna. :D


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users