Jump to content


Make up - tutorials


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#21 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2008 - 10:14 PM

Kaj takega laugh.gif . Grem jutri v DM pa se na poti zaustavim še v lekarni. Je tam en novi pa nima velik pojma kaj sploh majo/prodajajo. Sem ga jaz enkrat podučila, da je treba paziti na uv zaščito pri uporabi Skinorena =). Kolko ml pa je v flaški? Se to kaj zgosti? Pa daš samo kapljico a ne?

IPB Image kabum
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#22

  • Guests

Posted 27 March 2008 - 11:28 PM

To ti bojo tam namešali. Boš povedala, koliko rabiš, pa ti bo naredil točno tolko. Joj, jaz se ne spomnem, koliko sem rekla, da bi rada mela...sam vem, da je blo še preveč. Pol deci maš čist dovolj za nekaj časa.
Ne daš glih samo kapljice. Daš 3 enote vode, pa eno enoto glicerina. Jaz po štoflcih to delam (enkrat sem naredila, no...ker imam še kar...to kar traja pa traja), potem sem pa to mešanico shranila v eno flaško od tonika. To je to. Aja, ne zgosti se nič. Zgleda itak ko voda navadna, sam malo bolj gosto je. Čist mejčkeno bolj.
Je pa boljše kot sama voda, ker je tko mal sirupasta stvar, pa glicerin vlago veže (neki takega no). Itak je v vsaki kremi noter.

  • 0

#23 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2008 - 11:35 PM

Pa potem vso to mešanico porabiš za nanos senčke? ne, a ne, čisto malo tega kar si naredila. če sem prav zastopla. Nisem vedela, da naredijo to po naročilu. A je treba kak dan počakat pa potem prideš iskat?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#24

  • Guests

Posted 28 March 2008 - 07:53 AM

Ne, ne...5 minutk počakaš recimo. Odvisno, kolko so hitri.
Ne porabiš vse mešanice. Lahko si delaš sproti, sam za nanos se tolk malo porabi, da ne boš mogla tolk malo mešanice naredit (razen, če bi dala 3 kapljice vode, pa kapljico glicerina...pa še to bi blo preveč).
Po štoflcih mešanica kar traja neki časa. Čopič potem samo navlažiš z mešanico pred nanosom
.
  • 0

#25 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2008 - 08:56 AM

idea.gif Ahaaaaa, potem, ko imaš enkrat mešanico narejeno, jo daš v kak mali lonček in nucaš dokler je ne zmanjka. Hvala. Sprva sem mislila, da narediš res tolko malo, kar pa ostane pa stran. Da si vsakič posebej mešaš. Še dobro, da si me razsvetlila. =)
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#26

  • Guests

Posted 28 March 2008 - 09:14 AM

Točno tako je smile.gif Jaz sem dala mešanico v flaško od tonika. Pa nabavi si gobico za tekoči puder, ker je res lažje, da na njo namakaš čopič. Je potem res samo navlažen.

Še kak klip, ker smo totalno OT. oops.gif

Purple & Silver


Tale look je meni res gorđs. Eden najlepših make upov, kar sem jih vidla sploh kdaj. Vse je popolno. Oblika, barve senčk, nanos, zblendano...VSE!!! wub.gif

Itak mi ne bo nikoli poratalo tko namazat, ker ma punca že obliko oči fenomenalno in še tolk bolše zgleda.
  • 0

#27

  • Guests

Posted 01 April 2008 - 08:57 AM

Nobeni drugi ni ta MU totalno prečudovit???? oops.gif


Kaj pa mislite o telem klipu oz. MU-ju?


Sweetscents pink and grey make up look


A se samo meni zdi, da je vse neki razmazano, brez ene lepe oblike? Sploh ne znam točno določit, kaj je narobe.
  • 0

#28 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 01 April 2008 - 09:05 AM

In končno smo še dočakale enega od slovenke biggrin.gif


  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#29

  • Guests

Posted 01 April 2008 - 09:08 AM

O, a res??? Vem drugače za eno makedonsko, ki je že nekaj časa....sam tole pa prvič slišim za slovenko. Grem gledat!!! Hvala Eli. smile.gif
  • 0

#30 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 05 April 2008 - 05:02 PM

Night time purple look

Všeč mi je ideja kako narediti lepo obliko v zunanjem kotičku oči, mogoče v tem posnetku izpade malo preostro ampak nebi bilo problema rahlo zabrisati linijo smile.gif

Jaz imam vedno probleme in mi ne uspe narediti lepe linije tako da bom naslednjič preizkusila ta način biggrin.gif
  • 0
We must let go to live on.

#31

  • Guests

Posted 05 April 2008 - 05:53 PM

Rahel OT: ciara, na zgornjem posnetku lahko vidiš enega od mojih novih čopičev (tisti belo-črni, bolj debeli - blush). smile.gif Čopičev nikoli nimam pri fantu, tako da jih ne morem slikat. rolleyes.gif
  • 0

#32

  • Guests

Posted 05 April 2008 - 06:29 PM

Bom pozorna, Nila smile.gif


Je res dobra ideja, aha. Sem že enkrat prej gledala ta posnetek, pa tudi punca je drugače kar dobra. Nisem pa še probala te fore.
  • 0

#33 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 10 May 2008 - 08:36 PM

Cute Pink Tutorial Part 1

Cute Pink Tutorial Part 2
  • 0

#34 LaMula

LaMula

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:MB

Posted 02 July 2008 - 11:51 AM

Sweetscents look-i:

http://www.youtube.c...amp;oq=sweetsce
  • 0

#35 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2008 - 08:26 PM

A obstaja kakšen klip kako lepo naneseš puder? Pa nimam veliko pripomočkov, tole troje v bistvu:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0

#36

  • Guests

Posted 27 October 2008 - 07:49 PM

Novoletno ličenje
http://www.youtube.c...feature=related

Valentinovo ličenje
http://www.youtube.c...feature=related
  • 0

#37 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 29 October 2008 - 11:59 PM

Meni so pa tile posnetki všeč: Smashbox Insider Secrets Videos
  • 0

#38 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2008 - 07:25 AM

U ja Goddess, teli so res dobri, všeč mi je, ker je simpl prikazano, razločno povedano in hitro učljivo.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#39 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 30 October 2008 - 11:05 AM

Meni je drugi ful všeč Contouring & Highlighting. Sem sama probala tole z bronzerjem in highlighterjem, pa lepo pride. Samo čopičev nimam dost dobrih. Pa boljši bronzer in highlighter rabim biggrin.gif .
  • 0

#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2008 - 01:02 AM



MAC trojček Danger Zone (ta bo kmalu moj!): KLIK

MAC trojček Outspoken: KLIK

MAC trojček Inter-view: KLIK
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users