Jump to content


Photo

prvič


  • Please log in to reply
273 replies to this topic

#41

  • Guests

Posted 09 May 2005 - 08:38 PM

Pri meni je bilo pa hecno to, da so se celo srednjo šolo smukali tipi okrog mene, jaz pa nič. Pol pa zagledam svojega bodočega tipa in si rečem - s tem bom pa prvič! Pa sploh še govorila nisva, nič ... Samo potem sem še kar nekaj časa čakala (pojma nimam zakaj) in se je pač en dan zgodilo. smile.gif
  • 0

#42 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 May 2005 - 09:49 AM

Jaz sem pa prvič pri osemnajstih, pa je blo po eni strani prou fajn twisted.gif
Zgodilo se pa pri njemu doma, on je bil star 21, skupaj sva bila pa sele kaksen teden. Je pa kar ornk bolelo, ampak sem ful vesela da sem to dala čez in da je zdej tok zeloooo boljs.

Sem imela pa na začetku en smesen problemcek oops.gif saj sploh nism vedla kako zgleda orgazem. Pol sem se pa sprasevala, a je to danes bilo to, ali to ni to oops.gif oops.gif oops.gif . No, zdej ze oba prou dobr veva kako to poteka in sem z najinim sexom zelo zadovolj(e)na twisted.gif .
  • 0

#43 Kate

Kate

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Domžale

Posted 11 May 2005 - 12:06 PM

Prvic pri 18, zgodilo se je s takratnim fantom, ki je cakal stiri mesece, da se je zgodila ta cudovita stvar. Bil je deset let starejsi in moja najvecja ljubezen. Bilo je nebesko, predvsem zelo nezno, brez bolecin, krvavljenja in drugih predsodkov.
Vedno mi bo ostalo v spominu. tongue.gif
  • 0
Don`t give up!

#44 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 14 May 2005 - 04:42 PM

biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#45 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 May 2005 - 05:23 PM

Ammm... Jaz 15, on 10let več, hodila sva pol leta, potem pa sva storila:) pri meni doma na sedežni. Bilo je veliko krvi, bolelo me je zelo, solzica ali pa dve sta tudi bile... Njegov "one" prvič ni šel v celoti noter(morda do polovice ali kaj? Ker vem da sva imela probleme s "prodiranjem" ampak kri je bila, moja tmala je pa tudi "drugačna" bila.) Kasneje sva se trudila, in ko je šel njegov one do polovice noter, je šel vedno. Am..dolgo zatem sem še vedno imela boleč spolni odnos. Da bi mi prišlo pa še sanjala nisem... Čez velikoooo časa sem spoznala, da se nisva stvari lotila prav. In da je bilo prekmalu, pa da on ni bil človek za to. Po dolgem prestanku sem dobila novega fanta, s katerim nisem imela v načrtu kakšne resne zveze...Ko sva z njim ene parkrat je bilo isto. Isto kot pri prvem. Potem pa sem spoznala, da me ima res rad, jz pa njega. Ko se mi je posvetil (oz ko sem jz to dojela) Je bila stvar 100% drugačna. No, tudi zdaj mi ne pride vsakič, ampak seem veliko bolj sproščena, boli me ne...super je:)
Pa mal sem se razpisala, vem;)
  • 0

#46 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 May 2005 - 12:15 PM

Jaz sem pri 18, par mescev nazaj. In res je, da je na začetku vse mal nerodno. Krvavela nism nič, ampak me je pa bolel. In glede na to kok se govori o nedolžnosti in prvemu sexu, sva se obadva vprašala a to je to? Pričakovala sem, da se bom pa zdej čisto drugačno počutla, pa sploh ni bilo tako. Se mi zdi, da prvi sex je glih zato da je, nerodn, smešen, včasih boleč, šele nato začneš uživati v njem.
  • 0

#47 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 May 2005 - 02:41 PM

[quote=mishka]Se mi zdi, da prvi sex je glih zato da je, nerodn, smešen, včasih boleč, šele nato začneš uživati v njem.

skos pravim, da vaja dela mojstra (če mojster vajo dela) .... biggrin.gif
  • 0

#48 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 May 2005 - 02:48 PM

[quote=Špela][quote=mishka]Se mi zdi, da prvi sex je glih zato da je, nerodn, smešen, včasih boleč, šele nato začneš uživati v njem.

skos pravim, da vaja dela mojstra (če mojster vajo dela) .... biggrin.gif

Točno tako! wink.gif
  • 0

#49 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 May 2005 - 03:52 PM

Sicer ne vem kako je bilo pri vas....ampak jaz skoraj eno leto nise štekala v čem je fora sexa oops.gif Pa mislim, da ni bil kriv smao moj mojster, enostavno se nisem mogla sprostit...
  • 0

#50 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 May 2005 - 11:26 AM

QUOTE(Nadi)
Sicer ne vem kako je bilo pri vas....ampak jaz skoraj eno leto nise štekala v čem je fora sexa oops.gif Pa mislim, da ni bil kriv smao moj mojster, enostavno se nisem mogla sprostit...


sej pr seksu ni ssmo on mojster, tut ti si mojškra, nadi .... mislm, vsaj pr men je tko, da je dober seks tisti, pri katerem oba karseda sodelujeva. biggrin.gif tisto o sproščenosti ti dam pa prav, pa to ni smao problem žensk, tut kakemu moškemu kdaj ne gre .... predvsem je bistvena medsebojna komunikacija, se mi zdi. ali vsaj nenormalna privlačnost, ki zasenči vse druge morebitne pomankljivosti. biggrin.gif
  • 0

#51 Julie

Julie

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:Celje

Posted 06 July 2005 - 10:35 AM

Jaz sem prvič po 3 mesecih dolge zveze biggrin.gif bolelo me ni nič, pa tudi krvavela nisem smile.gif bilo je pri njemu doma, ko so tastari šli na potovanje ;) in nasplošno sva bila malo živčna, ker jaz še nisem, on pa je že... ampak vseeno je bilo lepo laugh.gif
  • 0
Adore me!

#52 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 06 July 2005 - 09:19 PM

Imela sem 18 let, teden po svojem rojstnem dnevu. So mi rekle sošolke, da ga bom izgubila, pa sem šla potem. Čeprav, se mi zdi da sploh nisem bila pripravljena. Hodila sva skupaj eno leto in pol, od mene je bil starejši 8 let. Kasneje sem se poročila z njim.
Vem, da sem bila mičkeno okajena, dosti je bilo en mali "štamperl" maraskina, da sem bila sploh sproščena. Je bil nežen, a me je vseeno bolelo. Tudi malce sem krvavela. Čudni občutki so bili, in sem dolgo rabila, da sem sploh razmislila, da sem sedaj ženska.

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#53 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 07 July 2005 - 04:24 PM

tudi jaz sem pri 17-tih še nedolžna in me ni sram tega priznat. čeprav skoraj vsi okoli mene že redno seksajo, mene to še nič ne mika - pravzaprav me mika, ampak ne s komerkoli. ko bom našla takega, ki mi bo dovolj všeč, bo pa to to smile.gif
  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...

#54 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 07 July 2005 - 05:34 PM

Robidnica, ne bi se mogla bolj strinjat s tabo. jst sm tut stara 17, zj spetembra bom 18 pa sm se nedolžna pa se mi cist nkamr ne mudi biggrin.gif
  • 0

#55 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 07 July 2005 - 06:18 PM

No js sm pa že tri tedne med polnoletnimi in sm istega mnenja- rada bi ampak ne s komerkoli! 8)
  • 0

#56 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 July 2005 - 07:20 PM

QUOTE(Ninchy)
Pa se je še ena našla, ki je svojo nedolžnost izgubila pri svojih 20letih oops.gif v tipa sem bila res zaljubljena. Mislila sem, da je pravi in da bo trajalo večno. No pa sem se motila. cry.gif Ampak kar sva storila mi ni žal. Aja mogoče me je malo bolelo, drugače pa niti ni bilo tako slabo. Seveda pa vaja dela mojstra wink.gif


hvala, ker si mi prisparala tipkanje, se kar podpisem pod tale post biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#57 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 July 2005 - 07:37 PM

QUOTE(Robidnica)
tudi jaz sem pri 17-tih še nedolžna in me ni sram tega priznat. čeprav skoraj vsi okoli mene že redno seksajo, mene to še nič ne mika - pravzaprav me mika, ampak ne s komerkoli. ko bom našla takega, ki mi bo dovolj všeč, bo pa to to smile.gif


mal preber tole za nazaj (kdaj so eni prvic), pa bos videla kolk SKOR VSI redno seksajo. Velik od teh samo govori, ker tud oni mislijo, da bi bili izjema, ce priznajo, da se niso. Jst sem tud mislila, da sem zadnja, pol ko smo se pa na obletnici dobil, pa se tko mal pogovarjal, sem pa zvedla, kolk mal jih je zares v sr.soli sploh imelo spolne odnose (niti polovica ne wink.gif ) ampak takrat jih je blo sram priznat...
  • 0
Posted Image

#58 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 08 July 2005 - 07:36 PM

Tanjci: vem da nis(m)o vsi taki, ampak med vrstniki, ki jih poznam je res skoraj 3/4 "aktivnih" in tega sploh ne skrivajo
  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...

#59 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 10 July 2005 - 01:37 PM

QUOTE(Robidnica)
Tanjci: vem da nis(m)o vsi taki, ampak med vrstniki, ki jih poznam je res skoraj 3/4 \"aktivnih\" in tega sploh ne skrivajo


Pri 17-ih je to kr velik... sam je pa verjetno odvisno v kaksni druzbi se druzis. Pri nas v rezredu (gimnazija) jih pri 17-ih se ni polovica, kaj sele da bi govorili o "aktivnem". A ves, eno je ce izgubis devistvo, drugo pa ce pol to skoz delas - ce mas partnerja pol pac ja, sam kolk dolg pa trajajo srednjesolske veze. Par mescev je ze uspeh wink.gif pol si pa ne gres enga najdet, sam zato, da bos se naprej "aktivno" seksal.

Al sem pa jst pri 25-ih ze "zastarela", pa me je cajt povozu kar se tega tice biggrin.gif

Sam kakorkol obrnes, v klasu so vedno "ta popularni" in ce se druzis s taksnimi, tud iz parelelke in gledas njih, pol se ne cudim. Sem mela sosolke, ki so pri 16 mele 30 ali 35-letne tipe ipd. pa jih menjale kot spodnje perilo. Smo pac razlicni.

  • 0
Posted Image

#60 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 July 2005 - 07:40 PM

[quote=Tanjci]sam kolk dolg pa trajajo srednjesolske veze. Par mescev je ze uspeh

tri moje ti. srednješolske zveze so trajale (vsaka zase, seveda! wink.gif ) približno eno leto, par tednov gor ali dol, sošolka iz gimnazije pa je še zdej s tipom, s katerim sta začela, ko jih je mela ona rosnih 16 in živita skupaj, ipd ... niso vse zveze, ki se oblikujejo v času pubertete, kratke in mimobežne. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users