Jump to content


Photo

prvič


  • Please log in to reply
273 replies to this topic

#21 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 03 April 2005 - 08:43 PM

Se zgodi Mayckica tud jst v prve nism mogla počakat in sm kr brez tablekt čeprav sm trdila brez tablet nikoli. Ampak kot sem rekla, se zgodi. Sam pr men je ta problem, da sm jst vedno vsa panična, da ne bi slučajno zanosila. Kljub temu, da nikoli ne grem brez kondoma.
Ja zdej ti moram priznat, da mene skoraj vedno zaboli, ko prvič prodre vame, kljub temu da zdaj nism več virgin. Ne vem morda, smo nekatere bolj občutljive kot druge. ermm.gif: Glede tega, ali si se virgin ali ne, pa bi jst rekla welcome to the club. biggrin.gif
  • 0

#22 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 April 2005 - 08:47 PM

mogoče nisi bila dost vlažna al pa kej, če te je bolelo ... ne vem, nimam takih izkušenj ... če me pa slučajno kaj zaboli kdaj, pa to povem in potem pač ... spremeniva položaj .... laugh.gif
  • 0

#23 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 04 April 2005 - 07:47 AM

jst sem cist prekmal sla v to pa se to z zeloooo napacnim tipom ermm.gif in na to nimam lepih spominov,tko da uzivam sele sedaj ko sem ze nekaj let s svojim dragim smile.gif
  • 0

#24 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 April 2005 - 10:10 AM

QUOTE(katya)
tko da uzivam sele sedaj ko sem ze nekaj let s svojim dragim smile.gif


ne pravim zaman, da se z leti učimo ... meni je itak najboljši seks takrat, ko me ne 'omejujejo' ljubezenska čustva, ko enostavno ni 'čustvene navlake' in nekih blaznih pričakovanj ... po pravic povedano, ponavad 'jebači' dobijo najbolš od mene glede seksa ... oops.gif čeprav morm rečt, da moj sedanji tut dobiva nekaj v tem smislu ... (kakšna sreča zanj, hehe) laugh.gif
  • 0

#25 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 04 April 2005 - 05:08 PM

Imela sem 16,5 let, zgodilo se je na dopustu v kamp prikolici s tipom ki sem ga poznala le nekaj ur in je bolelo. Bil je eno leto mlajši.
Moja prva izkušnja je bila GRDA.
Sploh pa vsi tipi s katerimi sem šla so bili bolj slabi kot ne, razen sedanji s katerim sem šest let je takoj ugotovil, da samo z not pa ven meni ne bo prišlo, je edini s ki se potrudi in me zadovolji.


lp, tinca
  • 0

#26 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 April 2005 - 08:20 PM

jz pa prvič pr 19 s fantom,s kerim sm še zdj...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#27 CEBELCA

CEBELCA

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 14 April 2005 - 07:43 AM

Jaz sem prvič pri 20 in je bila zame lepa izkušnja. smile.gif
Malo me je bolelo, ko je 'prodiral' vame, potem pa nič več. Sej to me še vedno, ko začneva sexat. oops.gif
Drugače sva pa še vedno skupaj in upam, da bova še dolgo.
  • 0

#28 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 April 2005 - 07:55 AM

QUOTE(_Mayckica_)
...in mene je tko zabolel na eni točki da sm rekla da nj plis neha pa kr solze so mi začele lit, bolečina je bla nepopisljiva. Seveda je on koj nehal pa vse... A se je to že kateri naredl?

PS: A sm zj še jumfr a nism več?? oops.gif oops.gif


Nisi bila dovolj vlažna. Ali pa strah pred prvim seksom. In ker nisi sproščena, potem pride do takih stvari. Kasneje ne bo problemov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#29 tanjaa

tanjaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts
  • Location:Bled

Posted 14 April 2005 - 11:58 AM

Prvič pri 17 in 3/4. Blo je pri fantu doma, pa če odkrito priznam, nič posebnega. Bolelo ni, pa tod nobene kaplce krvo ni blo, ampak vseeno so ble uverture in manufakture boljše od prvega sexa! 8) Vaja dela mojstra... wink.gif
  • 0

#30 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 14 April 2005 - 08:56 PM

prvič že pri 13-ih oops.gif .pa je blo vse skupi ful smešn
  • 0

#31 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25268 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 May 2005 - 04:56 PM

kako nej bi blo to - 'smesn'?
  • 0

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 May 2005 - 05:00 PM

Po moje je mislila to, da ko si tako mlad, ne veš kako in kaj pri seksu. In ponavadi je malo nerodno vse skupaj. wink.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 09 May 2005 - 05:22 PM

smešn je blo to, da sploh nisva vedla kako pa kaj. niti ni šu notr, niti nisva vedla kakšen položaj izbrat, k sva hotla kr takoj neko kamasutro izvajat, pa še čist premal prostora sva mela. tko da men je blo ful smešn, njemu pa tud in sva se še velikrat na ta račun smejala
  • 0
lp, Martina

#34 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 09 May 2005 - 06:07 PM

Imam 17 let in sem še nedolžna. šele pred kratkim sem se prav poljubila s fantom, ker sem tak tip, da mi ni do "sranja". kje je point? sam zmedeš se! pa zakaj bi bila z nekim tipom, samo zato, da bi bila z njim, kao za številko??? Ko pa sem začela brat to temo, sem bila zelo presenečena...Veliko vas je, katere ste pri 19h, 20h. Zdi se mi to full super, da vsaj približno veš v kaj se spučaša! Mam kolegico, ki je stara 16 let, pa je mela že 4 "spolne "prijatelje"". to pa je mal too much! Ali pač? Prav zadovoljna sem, da sem še devica. naj bo tudi ta prvič tako lep in fajn, kot je bil prvič pri poljubljanju. LP
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#35

  • Guests

Posted 09 May 2005 - 06:49 PM

Prvič pri 19-ih. Nič krvi, nič bolečin, na koncu pa tipično neumno vprašanje - a to je to? oops.gif smile.gif
Skratka, prvič nič posebnega, sem pa vesela, da se je to zgodilo s fantom, ki sem ga imela res rada (samo škoda, ker takrat še ni imel dosti pojma ermm.gif smile.gif).
  • 0

#36 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 09 May 2005 - 06:52 PM

Kaj to je res, da na koncu pravzaprav ni nič posebnega? to sem že parkrat slišala...Ali morda postane to zabano, ko maš resnega partnerja?
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#37 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 May 2005 - 06:55 PM

draga teja,

jaz pravim, da se z leti in z veliko vaje pač učimo .... smile.gif sicer mi je všeč tvoje razmišljanje in ga spoštujem, ampak nekaj idealizirati se mi zdi tu ne gre. mislim, da pri prvič niti sama še ne veš dobro, kako in kaj naj bi stvar sploh zgledala. teorija je eno, praksa drugo. večinoma je tko, da se po prvem spolnem odnosu vpraša: 'a je to res to? zakaj pa pol tak cirkus okoli tega?', ampak, kot že omenjeno: z leti in vajo se marsičesa naučimo. tko, da le pogumno!!!!!!! smile.gif


  • 0

#38 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 May 2005 - 06:59 PM

aja, še opazka o resnem partnerstvu in zabavi pri seksu: mislim, da ni štos v resnem partnerstvu, da ti seks postane zabaven, sama bi prej rekla obratno. smile.gif meni se zdi predvsem komunikacija ključnega pomena in ni važno, ali sta dva, ki se spravita seksat, resen par ali ne. važno je, da te ni strah povedat, kaj ti paše, da pač odkrito komuniciraš s človekom, s katerim seksaš. sicer pa kot že rečeno: vaja dela mojstra (če mojster vajo dela) .... biggrin.gif
  • 0

#39 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 09 May 2005 - 07:00 PM

hvala Špela!
Sej, kaj si napisala je popolnom,a res...toliko se govori okoli tega PRVIČ, da pol začneš razmišljat, joj jaz tud morem to poizkusit...ampak ne...še bo čas za to...smile.gif
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#40 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 May 2005 - 08:32 PM

jz se nism nč sekirala da sm ''tko pozn'' 1 sexala,celo srednjo sm poslušala kako so se dol dajale sam men je dol visel...tud nobene potrebe po tem,ko je kšn hotu,sm sam glavo naprej,in si rekla ne še.In kt da bi vedla sm čakala na svojga fanta tongue.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users