Jump to content


Photo

prvič


  • Please log in to reply
273 replies to this topic

#261 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2008 - 09:10 AM

Jst sm še v časih nedolžnosti uporabljala tampone, me je pa prvi sex ful bolel in nekaj je blo tudi krvi. Ni bil glih fairytale first sex, samo je šlo hitro na boljše biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#262 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25257 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 June 2008 - 09:12 AM

js sem uporabljala tampone že takrat, pa mi nikol ni bil problem ... tud nisem krvavela prvič, ampak je pa ful bolelo (in še parkrat po tem). nimam glih najlepših spominov na prvič. če bi šla še enkrat nazaj, bi počakala še kšno leto.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#263 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25694 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2008 - 09:18 AM

Mene ni pa niti bolelo niti krvavela nisem. Ne vem zakaj...mogoče sem bila res ful sproščena. Sem pa takrat že uporabljala tampone - rumene OB.
  • 0

#264 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 20 June 2008 - 02:55 PM

Jaz nisem uporabljala tamponov pred prvim seksom in tudi di nisem nič drugega not tiščala laugh.gif. Me je pa malenkost bolelo, krvi pa se ne spomnim hmm.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#265 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18171 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 20 June 2008 - 03:20 PM

Pri meni tudi ni bilo nič krvi in res čiist nič me ni bolel. Sem pa prej uporabljala tampone (sicer najmanjše, roza).
  • 0

After all this time?

Always.


#266 bela

bela

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 377 posts

Posted 20 June 2008 - 03:43 PM

ja jaz se tudi ne spomnem krvi, in bolelo je malo tamponi so neredili svoje verjetno.
  • 0

#267 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2008 - 04:05 PM

.
  • 0

#268 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 June 2008 - 04:15 PM

Se strinjam. Tampona in lulčka jaz nikakor ne bi primerjala, sploh pa v primeru, da fant nima lulčka, ampak kar konkretnega luleka. laugh.gif tongue.gif Fantov štilček je občutno večji, debelejši in trši zalogaj, kot pa tampon.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#269 bela

bela

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 377 posts

Posted 20 June 2008 - 04:18 PM

smile.gif smile.gif vsekakor smile.gif
  • 0

#270 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 June 2008 - 04:35 PM

Jst sem pred prvim sexom imela notr prstke (njegove), med prvim sexom nisem nič krvavela. Spomnim pa se tist prvi filing, ko ga je notr dal, joj kot bi mi en bejzbolsk kij notr porinu, totaln šok. Sem mela to "srečo" ( biggrin.gif ), da je mel prvi tip reees komadino. No, ampak potem se je zadeva znormalizirala in me ni preveč bolel več.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#271 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 20 June 2008 - 06:59 PM

jz sm prej tut neki tampone uporabljala, pa tut sva neki s prsti bluzila, sam me je vseen ful bolel, pa poj še parkrat pa krvi je blo tut mal. sam možno da me je zato bolel ker sm bla kr dost mlada pa možno da nism bla preveč sproščena, kaj pa vem.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#272 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 06 August 2008 - 07:26 PM

Ve k pravte, da vas ni nč bolel, ste mele po mojm pač dost široko lukno oops.gif
Mene je bolel k svina - po milimetr pa milimetr se je premikal.. in bolel me je še kkšnih 5x-10x ko sva seksala za tem.. Krvavela pa nism nč.
Aja pa vem, da sem še isti dan, ko sem izgubila nedolžnost šla prevert, če lahko končno tampon uporabljam: kaj sem bla vesela ko sem vidla da ga lahko! K prej ga nism mogla nikakor not vtaknt oops.gif Očitno sm rabila sam nekoga da mi mal razšir vse skup twisted.gif Sm se počutila k otroček k se nauči na kahlco lulat in mu ni treba več plenic uporablat tongue.gif

Pa še neki je blo smešno-dan za tem, ko sem izgubila nedolžnost sem se čisto ponosno sprehajala po Ljubljani, imela sem občutek kot da me vsi obravnavajo za 5 let starejšo, kot da se mi vidi da sem prestopila prag devičnosti laugh.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#273 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6520 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2008 - 08:17 PM

Mene pa prvič ni čisto nič bolelo in mi je u bistvu blo tako zelo lepo, da kar nism mogla verjet smile.gif (čeprow mi pač ni pršlo)
Sva pa poskušala prej kar neki časa in ni in ni šlo, tako da sva bla že prow mal žiučna zarad vsega skupi...ampak ko je uspelo, je bil pa trud poplačan smile.gif
  • 0

#274 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 06 August 2008 - 08:52 PM

QUOTE(*simoncy* @ 6. 8. 2008 - 20:26) View Post

Ve k pravte, da vas ni nč bolel, ste mele po mojm pač dost široko lukno oops.gif
Mene je bolel k svina - po milimetr pa milimetr se je premikal.. in bolel me je še kkšnih 5x-10x ko sva seksala za tem.. Krvavela pa nism nč.
Aja pa vem, da sem še isti dan, ko sem izgubila nedolžnost šla prevert, če lahko končno tampon uporabljam: kaj sem bla vesela ko sem vidla da ga lahko! K prej ga nism mogla nikakor not vtaknt oops.gif Očitno sm rabila sam nekoga da mi mal razšir vse skup twisted.gif Sm se počutila k otroček k se nauči na kahlco lulat in mu ni treba več plenic uporablat tongue.gif

Pa še neki je blo smešno-dan za tem, ko sem izgubila nedolžnost sem se čisto ponosno sprehajala po Ljubljani, imela sem občutek kot da me vsi obravnavajo za 5 let starejšo, kot da se mi vidi da sem prestopila prag devičnosti laugh.gif


Lahko je bila široka lula kriva, ali pa praksa že pred izgubo devičnost z velikimi (drugimi pripomočki) laugh.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users