Jump to content


Photo

Vilinski simboli


  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#81 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 07 January 2007 - 09:39 PM

hotla sm sam povedat, da se mi zdi ze to, da se odlocis, da hoces nekej dosect pa za to nekej nardis (magar simbol narises al si pa pac oblubis al pa km cilje napises), da ze to vpliva na psiho in da nima veze, kam pa s cim je napisano wink.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#82 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 08 January 2007 - 01:03 AM

Ma pusti nam veselje no. Glavno je, da deluje, saj ni tolk važno zakaj. wink.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#83 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 January 2007 - 03:24 PM

QUOTE(Zlobica @ 7. 1. 2007 - 21:39) View Post

hotla sm sam povedat, da se mi zdi ze to, da se odlocis, da hoces nekej dosect pa za to nekej nardis (magar simbol narises al si pa pac oblubis al pa km cilje napises), da ze to vpliva na psiho in da nima veze, kam pa s cim je napisano wink.gif



Ampak potemtakem, bi tvoja psiha nekak dosegla to, da simbol ne bi deloval, ker bi se kar naprej spraševala : Kaj pa če ne deluje, ker sem ga s črno barvo narisala ? Ja ziher ne deluje zato. Vidiš to so potem taki ključi, ob katerih res lahko začneš razmišljat. Človeška psiha je bolj zanimiva stvar, kot si mislimo. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#84 monni

monni

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4072 posts
  • Interests:...zanimive stvari....

Posted 08 January 2007 - 08:30 PM

kaj pa pomenjo simboli naprimer: voda,zrak,duh,ogenj.....in podobni.?
  • 0
Kakršna sem pač sem. Tako sem narejena, to sem pač jaz. Kadar mi gre na smeh, smejem se na ves glas.
Ljubim tistega, ki me ljubi. Mar je to moja stvar, če res ni zmerom isti ta, ki me vzame za par.
Kakršna sem pač sem. Taka sem, to sem pač jaz.

Jacques Prévert ,Sem kakršna sem

#85 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 January 2007 - 09:00 PM



Nevem vseh na pamet ker jih je preveč. V Kandelarju je vse razloženo smile.gif !
  • 0
Viens, reste ici!

#86 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 11 January 2007 - 09:47 PM

QUOTE(*sarca* @ 6. 1. 2007 - 16:23) View Post

ja jst ubistvu vrjamem d to deluje sam men ne deluje=)


Mogoče samo ne deluje na način kot ti pričakuješ in točno takrat ko to pričakuješ smile.gif
Mislim da njihovo pojmovanje ''časa'' ne moreš enačiti z našim pojmovanjem le-tega. wink.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#87 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 January 2007 - 10:05 PM

QUOTE(Ana @ 8. 1. 2007 - 15:24) View Post

Ampak potemtakem, bi tvoja psiha nekak dosegla to, da simbol ne bi deloval, ker bi se kar naprej spraševala : Kaj pa če ne deluje, ker sem ga s črno barvo narisala ? Ja ziher ne deluje zato. Vidiš to so potem taki ključi, ob katerih res lahko začneš razmišljat. Človeška psiha je bolj zanimiva stvar, kot si mislimo. smile.gif


ok, to so pol uni nepotrebni 'haklci', k jih morjo h vsaki stvari obesit, da zgleda bolj prepricljiva pa kompleksna, pa da se da knjigo o tem napisat (pa prodajat) wink.gif napol hec, napol res.

mislim, ce bi ti pa en reku, da bo pa crna 100% bols delvala ... pac, si reces da bo simbol deloval (ceprav za ksno srecanje al pa kej tazga si nisem na jasnem, kako naj bi clovekova psiha na to vplivala - razen da bolj okoli sebe gledas wink.gif).

kar se pa tice 'omejitev' pri uporabi - kolicinsko, kok naenkrat se mi zdi pa skor logicno. se pac lazje osredotocis na par stvari, k da bi se mogel na 15 razlicnih.

evo, sm se izpricala laugh.gif

aja, pa velik uspeha s simboli, ce vam kej 'nucajo' - vsakemu svoje wink.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#88 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 11 January 2007 - 10:09 PM

Glede teh barv...je Ana lepo povedala, da se energija lepše pretaka čez svetle barve thumbup.gif
Probajte se zapret v črno, temačno sobo, pa tam nekaj časa preždite, pol pa se zakamuflirajte v neko prijetno svetlo sobo, pa pol primerjajte kje ste se ''lažje'' počutili tongue.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#89 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 January 2007 - 10:32 PM

QUOTE(Zlobica @ 7. 1. 2007 - 20:39) View Post

ok, js ze tko nism privrzenec temnih barv - ampak ce se nekdo boljs pocuti v temnih barvah pa to, ne vidim problema. vsakemu svoje :/



zastopim ja, da se vecina boljs pocuti ob svetlih barvah - sej pravim, so pac ksne izjeme. sej valda da ce ti ena barva ne dopade, da se ne bos pa zdej nekej silil. mislim, ksn k je anti-roza-frik ne bo zdej sel pa glih simbolov z roza risat (cist intuitivno), ce mu prej ne bo noben izjavil, da mu bo pa glih roza barva spremenila zivljenje v oh in sploh.

no, moje mnenje pac - bi zaklucla tole diskusijo, pa da se vrnemo/te nazaj na temo wink.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#90 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 January 2007 - 02:29 PM


Saj spada k temi. Tak da kr kr. tongue.gif

Samo to bi pokomentirala smile.gif :

QUOTE("zlobica")
da mu bo pa glih roza barva spremenila zivljenje v oh in sploh.


Saj vilinci ti ne spremenijo življena v oh in sploh hehe. Če bi blo tak, vrjemi, da bi bla jaz zdaj že polna denarja, mela bi najboljšega fanta na svetu, bla bi najlepša in najbolj uspešna v šoli .. da se o zdravju in sreči sploh ne pogovarjamo. Vilnci ti pač pomagajo pri malih stvarih in ti nudijo male radosti v življenju, ki mogoče pomenijo več, kot tista "popolnost". Jaz bi bla ful vesela, če bi skeptiki (zlobica biggrin.gif ) mogoče probali kak simbol .. ne silim pa nič, ampak tak spontano .. mogoče bi pa deloval. :=)

wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#91 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 12 January 2007 - 02:31 PM

če verjameš deluje, če ne verjameš ne deluje. preprosto kot pasulj
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#92 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 January 2007 - 02:41 PM



Se stoprocentno strinjam ! Ampak je fora tut v tem, da so pol tu še npr. angelske karte ( en primer ) tut ista fora - če vrjameš v njih delujejo res delujejo če ne vrjameš so krnekaj. Mam tu sama izkušnje. Bolj "poduhovljenim" osebam kaže res točne odgovore (ko jim berem karte) tistim, ki pa niso tolko poduhovljene osebe, da se pokaže krnekaj. Res je fuul v psihi in v tvojem prepričanju ! smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#93 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 January 2007 - 05:26 PM

hehe, jah, mal sm skleptika ... ves kaj use hocjo ljudje prodat pa kaj use eni 'kupjo'. treba bit mal kriticen, ane wink.gif

gre se za to, da ce se bos preprical, da ti bo pa glih ena barva pomagala, da verjetno ti bo - ampak zarad psihe, ne zarad barve.

aja, pa glede sprobavanja simbolov - pomoje so fajn, ce si psihicno s cim ful obremenjen - recimo, da si zivcn, pa da se samo spomnis da se mores zbrat pa umirit pa da bo use ok, valda da se pozna. sam eni se lahko v to prepricajo brez risanja na listke, drugi pa ne (seveda pa ne pravim, da je s katerim koli nacinom kej narobe).

mislim, sej pravim - ce komu nuca, pol super, ane wink.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#94 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 January 2007 - 09:02 PM



Maš čisto prav. smile.gif Ful smo si rezlični ne in za vsakega je nekaj dobro. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#95 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 November 2008 - 02:15 PM

A se v tej smeri še kaj dogaja? Kakšne so kaj izkušnje?
Aja, še to. Kam pa potem s temi listki, ko jih ne uporabljaš več?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#96 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 November 2008 - 12:24 AM

Jaz angelske karte še vedno uporabljam, ko mi je hudo, ko mam kaka vprašanja in vedno najdem kako oporo.
Glede vilinskih simbolov pa ja - imam jih pod pojštrom za sanje in boljši spanec, imam jih v zvezkih za zbranost itd.. če deluje? Rekla bom, da pač deluje na psiho, ker v to verjamem.
  • 0
Viens, reste ici!




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users