Jump to content


Photo

Stili slavnih


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#61 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2005 - 07:30 PM

QUOTE(Jenna)
Z malimi zobki ne more delovat kot morski pes, no. :clown:IPB Image


A nimajo ravno morski psi v ustih neverjetno število majhnih zob, ki spominjajo na iglice? Hm, hm ...

No pa pustimo to, ne spada več pod to temo. biggrin.gif
  • 0

#62 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2005 - 07:37 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Jenna)
Z malimi zobki ne more delovat kot morski pes, no. :clown:IPB Image
A nimajo ravno morski psi v ustih neverjetno število majhnih zob, ki spominjajo na iglice? Hm, hm ...

Zobje, ki spominjajo na cirkularko, niso ravno za moje pojme majhni. IPB Image
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#63 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2005 - 07:43 PM

Ja pa joj, no ... haha ... pravijo da ima glede na svojo velikost precej majhne špičaste zobe ... to sm ravno zadnjič gledala na Discovery-ju. biggrin.gif
  • 0

#64 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 June 2005 - 09:10 PM

QUOTE(Jenna)
Meg Ryan je pa itak kot ena posušena mamca.


Nje nisem komentirala kot "lusne", "dobr oblecene", "fukabilne" al karkol podobnega... ampak da ima "cute cupco" (beri:fajn frizuro) in cist nc druzga :tongue3:
  • 0
Posted Image

#65 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2005 - 09:23 PM

[quote=Tanjci][quote=Jenna]Meg Ryan je pa itak kot ena posušena mamca.[/quote]Nje nisem komentirala kot "lusne", "dobr oblecene", "fukabilne" al karkol podobnega... ampak da ima "cute cupco" (beri:fajn frizuro) in cist nc druzga :tongue3:
Aha, ok... jaz, ko jo pogledam, se težko usmerim na kaj specifičnega, ker vidim samo eno posušeno mamco, ki še vedno hoče dajat vtis neke razkuštrane najstnice in se hitro obrnem stran. Sicer mi pa tudi njena frizura ni všeč.

Ok, move on... biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#66 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 June 2005 - 09:40 PM

Jenna,
evo me prov zanima kaksna se ti zdi pa Monica Bellucci
IPB Image
IPB Image
IPB Image

ceprav sumim, da bo itak neki narobe zanjo (ker sem jo jst gor prlepla)... men ima ona res karizmo in men se zdi ona seksapilna thumbup.gif teb bo pa najmanj prestara
wink.gif
  • 0
Posted Image

#67 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2005 - 09:49 PM

Tanjci, kot prvo, slikce limamo pod lj&sp, kjer je prav za to že odprta tema... nas je že malo zaneslo. Kot drugo, ne vem, zakaj mi ne bi bila všeč, ker si jo TI nalimala... slik, ki se limajo, pa res ne povezujem z avtorjem in se mi zdi glupo, da avtor kritiko slike, ki jo je prilimal, jemlje kot osebno kritiko/žalitev (saj o tem smo se že enkrat počile tukaj na forumu).
Kar se pa Monike Beluči tiče... ja, prav si imela. Izrazito mi ni všeč. Postarana mi deluje, postave mi nima dobre, v faco mi je malodane grda. Ne vem no... zame niti ene stvari ni na njej, ki mi bi bila všečna.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#68 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 15 June 2005 - 09:54 PM

pač ti je všeč, alpa ti ni.
meni se zdi kr dobra.
je pa res, da mi ni njen stil lih neki ekstra pritegnu. v filmih, pa to mi deluje kul, pač prava prasica, sam o njenem stilu nimam nekega ekstra dobrega mnenja, o filmskih kostumih pa nima lih smisla razglabljat.
kaj je kao narobe z njeno postavo?

meni je drugače ful boljša (v tej kategoriji) Catherine Zeta Jones
  • 0

#69 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2005 - 10:04 PM

Joške ima katastrofalno povešene, pa ni mi všeč njena rit. Pa tudi sicer hm... pa ne vem, ni mi všeč, pa konec. End of story.
Catherine je tudi meni všeč. Takšna res naravna lepotica.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#70 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 June 2005 - 10:24 PM

QUOTE(Jenna)
Kot drugo, ne vem, zakaj mi ne bi bila všeč, ker si jo TI nalimala... slik, ki se limajo, pa res ne povezujem z avtorjem in se mi zdi glupo, da avtor kritiko slike, ki jo je prilimal, jemlje kot osebno kritiko/žalitev


ne jemljem to kot kakrsnokol zalitev... :laughing1:
moja izjava izhaja iz ugotovitve, da sta najina okusa totalno razlicna, zato ce je ona men kul :arrow: pol teb sigurno ni biggrin.gif That's it!

  • 0
Posted Image

#71 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2005 - 10:33 PM

Aha, sem se samo vnaprej zazihrala. Ker smo se že pričkale enkrat glede tega, ker mi pač ni bilo všeč vse, kar je ena uporabnica limala in ker sem si drznila pokomentirati... krneki.
Okus pa imava očitno res drugačen, ja. laugh.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#72 Julie

Julie

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:Celje

Posted 24 August 2005 - 11:20 PM

Definitivno Cameron Diaz laugh.gif
  • 0
Adore me!

#73 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 24 August 2005 - 11:41 PM

joj, tezk je rect, kira ma ql stil...ashlee simpson na trenutke..najbolj sprosceno mi pa deluje drew barrymore..ceprav ma vcasih res kj obupnega na seb.. smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#74 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 August 2005 - 11:22 AM

Nobena pa ni omenila Gwen Stefani ki ima za moje pojme res hud hud in še enkrat hud stil!
  • 0
Viens, reste ici!

#75 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 25 August 2005 - 02:15 PM

Aha. smile.gif
  • 0

#76 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 25 August 2005 - 03:48 PM

se strinjam smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users