Jump to content


Photo

Mini krila


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#21 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 17 March 2005 - 05:50 PM

Jaz sem si na zadnje zelo lepe minice kupila v Italiji.Pa tud v CP sem jih videla,Zari... biggrin.gif

pupa lepo si napisala! :thumleft:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#22 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 March 2005 - 07:53 PM

Meni minice ne pašejo, pa tudi ne znam jih nosit. Enostavno imam preveč dela z njimi oz. s sabo. Kako hodit, kako se vsest....ne gre mi oops.gif

Rada nosim dolga, športna krila.

LP N
  • 0

#23 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 17 March 2005 - 09:02 PM

moja izjava:

nisem debela nisem suha...stega ce bi blo pomoje bi mela manjse vendar minic ne nosim ...mogoce kiklice ki so do kolen..manj ne...razen doma zase =) Saj bi oblekla vendar na meni meni osebno to ni vsec, ceprav mi prodajalke svetuejjo da mi pristoji...nevem

mogoce ce oseba ki je zelo mocna...zelo...bi malo postrani pgoledala a bi se obrnila in sla naprej
ce pa si le malo mocnjesi..pac obleces bosi to kar si in samozavesten 100% wink.gif
  • 0
user posted image

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 11:55 AM

Meni so všeč srednje postave v minikah. Niso mi všeč prekle v minikah. Bejba mora imet malo zalite noge... takšne, da je kaj za prijet in seveda videt.
Sama imam minike ful rada... moja fejvorit je usnjena.

Aja, klko se da razbrat iz slik tam zgoraj - bejba ima za moje pojme nikakvo postavo. Noge presuhe, neženstvene. Ma, cela je neženstvena.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 31 March 2005 - 04:17 PM

se čist strinjam s tabo Nikita :thumleft:
  • 0

#26 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 March 2005 - 08:37 PM

men je predvsem važn, da znajo ženske nosit, kar majo pač oblečeno. mal močnejše noge v miniču me recimo pol tok ne motijo (sploh me ne, v bistvu smile.gif ) kot recimo ženske, obute v iber pete pa ne znajo hodit v tem ...
  • 0

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 10:20 PM

[quote=Špela]kot recimo ženske, obute v iber pete pa ne znajo hodit v tem ...
Ne pomnim, kdaj sem nazadnje vidla žensko v visokih petah, ki bi vsaj normalno hodila v njih... kamoli elegantno in prefinjeno. Ponavadi hodijo kot krampi in kar pokajo od samozavesti. Ko bi vedle, kako komično izpadejo...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 matejika

matejika

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 01 April 2005 - 11:27 AM

[quote=Nikita007][quote=Špela]kot recimo ženske, obute v iber pete pa ne znajo hodit v tem ...
Ne pomnim, kdaj sem nazadnje vidla žensko v visokih petah, ki bi vsaj normalno hodila v njih... kamoli elegantno in prefinjeno. Ponavadi hodijo kot krampi in kar pokajo od samozavesti. Ko bi vedle, kako komično izpadejo...[/quote]

se strinjam s tabo Nikita07 wink.gif
  • 0
LP matejika
(s)mejte se =)

#29 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 23 August 2006 - 08:53 AM

Jst sm tut pr tasuhih in velikrat oblečem kkšno minico ampak ne tok oprijetih ampak take lahkotne poletne. (mal ohlapne, na zvonc...) in se mi zdi da tut če si mal "debelejši" da ni nč kj tko. Sam če si pa res.... pol pa po mojem mnenju raj nos hlače al pa dalše kikle. Sam če se pa u minikah fajn počutš, pol pa tut prv laugh.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#30 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 23 August 2006 - 09:50 AM

jst tut ful rada minike nosim... smile.gif kr ma douge pa suhe noge(sam ne preveč)...pa mam minik skor več ko hlač laugh.gif smile.gif
  • 0

#31 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 23 August 2006 - 10:01 AM

Jst mam bl močne noge, ampak poleti vseen minike nosim.In se prov fajn počutim.
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#32 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 23 August 2006 - 05:57 PM

jz jih tut nosm, sam take bl frfraste, na zvonc...nevem ko nej se izrazm. une poletne (itak jih mama sam polet). itak se mi zdi, da mi druga dolžina krila ne paše, ker mam dost široke boke, kiklca na vn pa še bl kratka pa to skrije oops.gif
  • 0

#33 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 24 August 2006 - 07:13 AM

Isto k sahara biggrin.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#34 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 August 2006 - 09:51 AM

Jaz pa kr minice nosim. Poleti sploh, mam skoz minico na sebi skoraj .. pozimi pa sicer bolj poredko ampak vseeno oblečem. Zdi se mi, da minice niso samo za punce z ful dolgimi nogami in ful lepo postavo. Če punca minico ZNA nosit, potem ni ovire, če je malo bolj buckasta. smile.gif

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#35 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 24 August 2006 - 06:33 PM

IPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB Image IPB Image biggrin.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#36 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45438 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 October 2006 - 10:38 AM

IPB ImageIPB Image

IPB Image
  • 0

#37 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 03 October 2006 - 02:58 PM

taprva mi je ful huda... drigače sm se pa jaz čez poletje kar fajn potegnla, nehala sem z odbojko (zdj treniram ples) in so se mi mišice mal potegnle in noge zožale tk da sm to poletje z veseljem furala ene dve minici pa morm rečt da ni blo kkšnih slabih odzivov, kvečjemu dobri cool.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#38 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 03 October 2006 - 03:44 PM

ma jz pa kiklce polet kr rada nosm, čeprou mam, tko k je ena prej rekla
QUOTE
une podhranjena dekleta k majo "lukno" med stegni, ko dajo noge skupi.

nism podhranjena sam pač.. namorm pomagat ne ermm.gif
ja no, ne nosm čiz minic ampak tko recmo nad koleni...če je pa tok fajn polet no oops.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#39 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 04 October 2006 - 08:19 PM

IPB Image
IPB Image
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#40 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 19 October 2006 - 06:32 PM

QUOTE(Anaa @ 24. 8. 2006 - 10:51) View Post

Jaz pa kr minice nosim. Poleti sploh, mam skoz minico na sebi skoraj .. pozimi pa sicer bolj poredko ampak vseeno oblečem. Zdi se mi, da minice niso samo za punce z ful dolgimi nogami in ful lepo postavo. Če punca minico ZNA nosit, potem ni ovire, če je malo bolj buckasta. smile.gif
IPB Image



Anna točno tako mam jas..istoo blink.gif smile.gif thumbup.gif zdej pozimi jo bom nosla smile.gif smile.gif poleti pa itaq...VEDNO minike thumbup.gif thumbup.gif pa pozibi jih tut full rada oblečem smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users