Jump to content


Photo

Ščetkanje zob


  • Please log in to reply
164 replies to this topic

#101 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 November 2018 - 08:03 AM

Sem tudi jaz šla mal pogledat na mimovrste in je res poceni.
  • 0

#102 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 November 2018 - 08:05 AM

Interspar ima zdaj znizanje na vse Oral B. Vseeno dvomim, da so cenejse kot na netu, midva sva jo narocila na Amazonu.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#103 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 November 2018 - 08:17 AM

Katero, Oral B?
  • 0

#104 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 November 2018 - 08:29 AM

Ja, to: https://www.amazon.c...l b pro 2 2500n

Zdaj jo imava ze skoraj eno leto in je super.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#105 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 November 2018 - 08:33 AM

Hvala! Kako je pa s postnino od tukaj? Nisem nikoli narocala...
  • 0

#106 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 November 2018 - 08:45 AM

Na checkoutu se izpise. Vsaka trgovina na Amazonu ima svojo postnino.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#107 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 22 November 2018 - 09:20 AM

Ta je prava. Trenutno ni nobene v evropskem skladišču. Xiaomi ne poznate ali niste vedele, da delajo ščetke? :D

 

Če se vam odmikajo dlesni ali imate kje začetek paradontoze, Oral B ni primerna. Baje ultrazvočne pomagajo pri čiščenju žepkov.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#108 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 22 November 2018 - 09:35 AM

Kje pa vidiš, da ni v eu skladišču?
  • 0

#109 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 November 2018 - 09:39 AM

Jaz ne poznam tega proizvajalca nasploh.
  • 0

#110 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2018 - 09:59 AM

Jaz sem se zagrela zdaj za to Xiaomi :D Kje pa kupim, če na tej strani ni na zalogi?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#111 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 November 2018 - 10:36 AM

Aliexpress ima tudi se mi zdi, če sem gledala pravo
  • 0

#112 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2018 - 12:56 PM

A je to to?
https://m.aliexpress....7b6flQdjlQdjz9

Da ne bo jutri kaksen crash strani, unlol.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#113 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 22 November 2018 - 02:00 PM

Samo z alija je pa tudi s Kitajske. Na telefonu se vidi v katerem je, na rac. pa moras dati v kosarico se mi zdi. So pa samo kode, rabis se seznam skladisc :) Velikokrat je akcija. Mislim, da jih je brat za 35€ kupil.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#114 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 November 2018 - 02:02 PM

Od kje pa misliš, da pridejo v Evropo, ce ne s Kitajske :-)
  • 0

#115 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 22 November 2018 - 02:05 PM

Mislila sem na to iz kje posiljajo. Zaradi carin in to. Zato je recimo fino, da je ze na zalogi v Evropi, da ne placas davka. Valda je kitajsko, saj je kitajska firma :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#116 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2018 - 02:16 PM

Aja, na to bi morala se davek placat, ce narocim z Alija?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#117 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 21 December 2018 - 07:38 PM

Danes sem na posti prevzela to Soocas. Ker je prisla s Kitajske, sem morala placat se 18 eur. Resda bi se temu strosku lahko izognila, ce bi bila bolj potrpezljiva, a je se vedno precej ugodno vse skupaj.
Deluje pa noro :D Je "pametna" krtacka u bluetoothom in jo lahko sinhroniziras z aplikacijo na telefonu, kjer lahko dolocene stvari nastavis, pa vsako krtacenje ti belezi itd.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#118 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 July 2019 - 08:28 PM

Ne najdem objav, kjer ste pisale, kje si naročujete sensitive knock-off nastavke za Sonicare ščetke.. mi katera pomaga? Na amazonu/aliexpresu? To se mi zdi tako smešno poceni, so za kaj? 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#119 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 06 August 2019 - 05:50 PM

Enibadi? :lol: 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#120 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2019 - 08:09 PM

Jaz sem do zdaj vedno imela original. Sem pa na eni strani enkrat brala ful dobre reviewe za fejk varianto, tako da nekaj bo že na tem. Probaj, saj če je ful poceni, nimaš preveč za izgubiti. Važno, da se prav priklopi. Če pa bodo pregrobe, bedne in zanič kvalitete, jih porabiš za masažo komolcev ali čiščenje fug :)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users