Jump to content


Photo

Lek Kozmetika Fitoval Šampon


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka: (9 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (4 votes [44.44%])

    Percentage of vote: 44.44%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [22.22%])

    Percentage of vote: 22.22%

  3. 3 (dobro) (1 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

  4. 2 (slabo) (1 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 10:45 PM

Najboljši šampon-kar se negovanja tiče, no skoraj najboljši saj ima dobro konkurenco. Je blazno nežen-zato se je treba potruditi in dobro zmočiti lase nato pa nekaj časa masirati da nastane gosta pena-se poplača ja. Potem se po želji ta pena nekaj časa pusti na laseh, sama sem bila nekoliko skeptična glede puščanja čistilcev na laseh vendar je strah odveč, lasje bodo navlaženi, mehki, razčesljivi in bodo sijali od zdravja. Primeren še za tako suhe lase. Kar se tiče zgostitve las po tem šamponu moram reči oz. skoraj z zagotovostjo lahko trdim da je nemogoče, je pa res da posredno pa vpliva ker daje dobro nego.

Ocena: 5

IPB Image
  • 0

#2 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 01 September 2006 - 09:34 AM

meni je ta šampon naredil katastrofo na laseh!
lasje so bili slamnati, prav nič sijoči. dobila sem celo prhljaj blink.gif

1/5
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 September 2006 - 08:10 PM

Moje začetno navdušenje nad šamponom, ki je sestavinsko res med boljšimi, se je po nekajkratni uporabi spremenilo v razočaranje.
Šampon se mi na laseh zelo šibko peni, poleg tega imam občutek, da ga izpiram v nedogled.
Po sušenju so lasje videti motni, torej brez sijaja, brez volumna, kot da jih nisem dobro umila. Mene ni prepričal.
2/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 01 September 2006 - 08:19 PM

Jaz sem ga danes prvič uporabla in težav s penjenjem nisem mela. Pustila sem ga na laseh 10 minut (kot piše na embalaži) in potem normalno sprala dol. Šampon je prijetnega, nevsiljivega vonja. Kljub temu da nisem uporabila balzama ali maske, sem lase lahko normalno razčesala. Tako da moji prvi vtisi so dobri.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 September 2006 - 08:39 PM

.

Tale šampon sem uporabljala že pred leti, sedaj pa sem ga pred časom ponovno odkrila. Je sestavinsko kvaliteten, lase nežno umije, peni se ravno prav, vonj je res komaj zaznaven. Jaz ga pustim na laseh 5 minut (kar se na embalaži priporoča), nato ga sperem in po uporabi tega šampona sploh ne bi rabila uporabit balzama oz. maske, ker so res lasje po uporabi mehki. Embalaža (ki je sicer čist priročna) deluje nekoliko zastarela. Pa niti ne sama oblika, ampak bolj ta neprivlačna rjava barva. Cenovno je tudi ugoden.


Ocena: 5



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 September 2006 - 10:26 AM

Lase umije kar se da nežno, jih lepo navlaži in jim podari neverjeten lesk in voljnost. Je eden redkih šamponov, po katerih si lahko lase brez problema razčešem tudi brez uporabe balzama. Ima zelo nežen vonj (vsaj meni je ful prijeten) in se ne peni kaj dosti, kar je zame velik plus, saj mi gredo na živce šamponi, ki jih je treba zaradi preobilice pene spirat pol ure. Sicer šampon ni med najcenejšimi, vendar pa kvaliteta vsekakor upraviči ceno, ki je za tak izdelek več kot razumna. Embalaža mi je všeč, saj se mi zdi priročna in simpatična (kljub temu, da mogoče deluje nekoliko zastarelo).

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2006 - 10:51 PM

No Fitoval šampon je tudi pri meni brez konkurence... Kupila sem ga sicer zaradi problema z izpadanjem las, ampak mislim da se splača kupit tudi če nimaš nobenih problemov... Sicer me moti, da se ne peni kot bi se moral, zato moram kar nekaj časa masirati, da se naredi pena... Na laseh ga puščam cca. 10 minut, nato sperem... Lasje so potem zeloo gladki pa sijoči... In se strinjam da bi bila embalaža lahko estetsko boljša, ampak kvaliteta ima tu prednost..

5/5
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#8 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 08 March 2007 - 09:22 PM

Ni med mojimi ljubšimi šamponi, sem ga pa uporabila, ker se mi je zdelo, da mi izpada preveč las.
Neke razlike nisem opazila, mi je pa naredil čudne lase (suhe, nesijoče), ki so se s težavo razčesali.

3/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#9 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 16 March 2007 - 03:21 PM

Fitoval šampon sem redno uporabljala pred 3 leti in takrat sem bila z njim zadovoljna. Pred kakšnimi 14 dnevi sem ga ponovno začela uporabljati, pa me je razočaral na celi črti. Lase sem imela mastne že naslednji dan, česar sploh ne razumem (navadno si umivam lase na 3dni), brez leska, nekako ''oteženi'' so izgledali...prav nič vzpodbudno.

2/5
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users