Jump to content


Photo

Tigi - Fashionista Smooth & Shine


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 12:09 AM

.
Spet eden izmed izdelkov od Tigija, ki me je popolnoma očaral in ki bo pri meni ostal vsekakor od zdaj naprej nepogrešljiv pri negi mojih las. Potrebovala sem dobro toplotno zaščito (si redno feniram lase, tudi likam..... prej je to nalogo opravljal Hot Glatt od L'Oreala, pa sem se ga naveličala) in uv zaščito. S&S je torej bil kot nalašč primeren za sprobat. Slišala sem tudi pohvale in torej me ni blo treba pretirano več prepričevat. S tem izdelkom sem zadela v polno. Nudi mi dobro zaščito, mi lase fino zgladi in odišavi ter mi jih popolnoma nič ne obteži ali zmasti. Vonj (ki mene spominja na vonj Self Absorbed linije, sploh šampona..... taki bonbončkasto, a rahlo citrusni vonj) bi za moje pojme lahko bil malo bolj obstojen, saj si las naslednji dan nisem več vohala po S&S kremi. Je pa res, da je zadosten že minimalen nanos, namreč krema je izredno zanimive konsistence..... svilena, redkejša..... za dolge in goste lase dovolj že za malo večji lešnik..... je namreč izredno, izredno mazljiva. Razmažem v dlani in potem nanašam na mokre lase (skoraj do lasišča). Naslednji dan sem si malo osvežila lase z kremo pred likanjem in je tudi v ta namen zadeva krasna..... res jih kar osveži, kot da bi si jih spet oprala in posušila. Tako fino mehki so, pa vseeno nekako res bolj kompaktni..... dovzetni za kakšno oblikovanje..... da se kam premaknejo. No, zame resnično super reč.
Embalaža je Tigijevsko lepa, temno vijolična (tudi krema je temno vijolične barve), 200ml, 2900sit v frizerskih salonih..... kjer držijo Tigi.

IPB Image


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 08:59 AM

Tole je zame že nekaj časa 'must have' zadeva. Kot je že v opisu navedeno, gre za kremo, ki vsebuje toplotno in UV zaščito in se jo nanaša na mokre lase kot zaščito pred vročino likalnika in fena, ali pa na suhe lase za osvežitev frizure. Krema mi neverjetno dobro diši, sploh ne znam opisat vonja, ampak je takšen, da te dobesedno zasvoji ... jaz kar naprej tiščim nos v flaško, tudi lasje mi tako dišijo, da jih neprestano ovohavam. Zadeva krasno zgladi lase, ki postanejo voljni in mehki, prav svilnati in se jih potem tudi lažje fena in lika. Las ne obteži ali zmasti, jih pa naredi bolj kompaktne. Je vijoličaste barve, čudovito mazljiva in zato zadostuje že zelo majhna količina. Je v klasično Tigijevski, torej zelo lepi in uporabi embalaži, za 200 ml izdelka pa boste odštele 2.800 tolarjev. Toplo priporočam vsem rednim uporabnicam fena in likalnika, ki želijo ohraniti lepoto svojih las in jih ob enem odišaviti s prečudovitim vonjem. Jaz uporabljam že drugo pakungo in nikakor ne mislim menjat.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 12 October 2006 - 09:00 PM

Tudi jaz sem že ene pol leta lastnica te kreme in sem izredno zadovoljna.

Nanesem si jo po pranju, na mokre lase in res, tako kot je Jenna povedala zadostuje zelo mala količina, pri meni v velikosti borovnice smile.gif . Tekstura kreme je tudi odlična, lahka mazljiva. Tudi barva kreme je zame privlačna, take svetlo vijolične barve.

Vonj je fantastičen, je pa res škoda da se nena dalj časa obdrži na laseh. Vonja preprosto ne znam opisati taki fuul sladki je.

Pri meni dobi velik plus zaradi tega ker las ne zmasti in niti obteži. Lasje so po uporabi mehki in svilnati.

ocena: 5
  • 0
Memento mori.

#4 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 12 October 2006 - 11:05 PM




Izdelek za katerega se splaca dati vec denarja.Imam ga ze kr nekaj casa namrec zelo malo se ga uporabi ker je zelo gost.Disi po hmm sadni okus je bil.Trenutno nisem doma:)
ne obtezi in zmasti lase in se fino razporedi.


Za fenanje ali likanje je super enostavno.


DiLeMa je napisala njegovo ceno.Tigi se dobi samo v frizerskih salonih.



5/5
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#5 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 October 2006 - 11:31 AM

Kremo uporabljam za zaščito pred feniranjem, oz. občasno pred likanjem. Je redkejša super viola barve, malo nadležnega vonja (meni včasih potegne prav na tisti zatohel vonj po vlagi huh.gif , mogoče pač ne razvije svojega pravega vonja v vlažni zarošeni kopalnici), ki pa ni obstojen. Lase dobro zaščiti pred visokimi temperaturami, koliko pa je ta izdelek boljši od drugih ne morem reči, saj je moj prvi za take reči.
Definitivno bom sprobala še kak drug uzdelek namenjen zaščiti, a šele ko porabim S&S, ki kar traja in traja. Dober nakup.

5/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#6 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 14 October 2006 - 07:45 PM

Ocenjujem na podlagi nekajkratnih poskusov, ker mi je kremo posodila sestra. In sem tudi jaz čisto navdušena nad njo. Po laseh se res neverjetno razporedi, sploh nisem mogla verjet, saj sem si na prstek stisnila samo mini kapljico, pa sem v trenutku namazala celoten pramen. blink.gif Sicer je krema preveč parfumirana, ampak ravno vonj je enkraten. Diši mi po SVEŽE STISNJENEM POMARANČNEM SOKU. laugh.gif Embalaža tudi prekrasna temno vijolična plastenka, pa tudi vsebina je vijolično obarvana. Glede na vse kvalitete in dejstvo, da traja verjetno res dolgo, se mi cena niti ne zdi previsoka.

5/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#7 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 16 October 2006 - 05:41 PM

Zelo zadovoljna s tem izdelkom. Kupila sem jo ker sem potrebovala zaščito pred fenanjem in pogostim likanjem las. Lase ne zmasti, ta izdelek uporabljaš res dolgo časa saj za eno uporabo porabiš res čisto majhno količino, ki se nanese lepo na vse lase. Super diši (obstojen vonj). Zdi se mi, da so lasje bolj mehki in prožni.

Ocena: 5
  • 0
"Nič ni tako slabo, da ne bi vsebovalo nečesa koristnega."
Latinski pregovor


#8 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 26 October 2006 - 09:21 AM

odlična krema za ravnanje. lasje so res zaščiteni, vendar lepo zravnani, mehki in sijoči. ima tudi malo anti vlažnega učinka oz. frizura se mi na vlagi ne skrepa. diši fenomenalno, porabi se je minimalno, zato je tudi cena upravičena. mislim, da jo bom imela za dolgo časa, definitivno bo moj naslednji nakup!

Ocena: čista 5/5
  • 0

#9 Invisible

Invisible

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 05 January 2007 - 05:53 PM

ta izdelek je pa itak fenomenalen biggrin.gif tisti ki ga je izumil bi mogel dobit nobelovo nagrado wink.gif
krema naredi res božansko mehke lase, voljne in lepo dišijo smile.gif
nepogrešljiv pri uporabi likalnika, saj likalnik ne črpa iz las lasnega olja, ampak kremo smile.gif po uporabi ni vonja po zažganem, kot je ponavadi biggrin.gif lasje so primerno oteženi, tako da lepo padajo..poleg tega vlaga prav nič ne vpliva na lase biggrin.gif
skratka, obvezno ima svoje mesto v moji omari in to že kar nekaj let biggrin.gif

ocena: 5 (premajhna ocena za tako dober izdelek wink.gif )
  • 0

#10 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 11:20 AM

Kadar si uredim kodrasto pričesko ali zravnane/polikane lase, potem vskoči Tigi - Fashionista Smooth & Shine na pomoč. In nikoli ne zataji. Dejstvo je, da se ga porabi malo, glede vonja si pa nisem na jasnem (nekje med pomarančo, limono in pralnim detergentom =)).




5/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users