Jump to content


Photo

Geli / kreme za prhanje


  • Please log in to reply
297 replies to this topic

#241 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 March 2019 - 08:23 PM

Meni je od vanilijevih najboljsi od TBS Vanilla pumpkin, res bozansko disi.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#242 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30675 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 March 2019 - 08:25 PM

Oh, v TBS trgovino pa še nisem uspela it. Naslednjič, ko bom v Supernovi, moram obvezno vstopit.
  • 0

#243 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17785 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 17 March 2019 - 08:57 PM

Zadnjič sem bila in so imeli ravno to linijo 50% znižano.
  • 0

#244 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 March 2019 - 09:18 PM

Jaz sem nazadnje kupila Fa Bali Kiss in mi je ful brezvezen. Vonj je ful medel, konsistenca ful tekoča. Ni mi všeč.  :down:

fa-bali-kiss-duschcreme-1.jpg


  • 0

#245 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 18 March 2019 - 06:25 AM

Meni so pa TBS povprecni geli za tusiranje glede na ceno. Sem se odlocila, da me ne bo vec premamilo. Saj vonji so kaksni res posebni, ampak all in all so brezvezni geli. Ali sem pa imela nesreco z zadnjo bozicno kolekcijo, ker se vonj ne obdrzi in sploh ni na kozi kot v flasi, peni se ne pa tudi izsusuje.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#246 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 March 2019 - 06:31 AM

Ta je ful gost in kremast, ga imas za res dolgo. Pa se znizan je bil, ko sem ga drugic kupila. Njihovi BB so mi pa res precenjeni, kreme za roke tudi.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#247 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22325 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2019 - 12:25 PM

Super, bom probala Le Petite Marseillais gel ob priliki.

Jaz imam pa zdaj tega, sem ga dobila za darilo. Diši super.

 

m_5b0ef169739d4864fcc52904.jpg

 

Ampak vedno znova ugotovim, da pri meni ni neke razlike, ali uporabljam drag gel od L`occitane ali pa enega poceni Balea. Kakšnega dražjega zato kupim občasno bolj za razvajanje, zaradi posebnega vonja, pa da si "malo privoščim". TBS Vanilla pumpkin je tudi mene mikal, ker sem pred leti imela eno njihovo praznično vanilija linijo in je krasno dišala, ampak sem se uprla, ker se mi ni dalo naročat preko spleta in plačevat poštnino.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#248 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 18 March 2019 - 12:56 PM

Saj teji Le Petit so vsi isti pomojem, samo malo jih je treba prevohati. Meni so nadpovrecne disave za ugoden trgovinski gel. Vrtnica tudi zelo lepo disi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#249 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30675 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 March 2019 - 01:02 PM

Jaz bi najraje vedno imela doma mandljevo olje od L'Occitana, meni je to res naj naj. Sam je mal predrago...


  • 0

#250 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2019 - 01:46 PM

Mandljevo olje od L'Occitana je res super, ampak jaz si ga tudi samo na vsake toliko privoščim.

 

Sem podobnega mnenja kot ti Marmelada in mi je več kot 2 ali 3€ za tuš gel že neumnost, ker sama osebno ne opazim dostikrat razlike, sploh The Body Shop so mi res precenjeni. Fa se pa izogibam, ker mi vonji ne ležijo pa kakšen Palmolive mi tudi ni več tako všeč. Nazadnje sem si vzela kar tega klasičnega od Dove pa zdaj je ta nova verzija brez parabenov in sulfatov. Ta vonj mi vedno paše. Me pa mika zdaj probat tudi tega, ki ga je Podgana pohvalila.

 

8710447169186_pc-scl-dove-reichhaltige-p


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#251 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 March 2019 - 01:58 PM

Meni so TBS geli za tusiranje vsec, ampak ne vsi. Satsuma in jagoda sta mi npr. super, imata tak res intenziven vonj, medtem ko so drugi (npr. lanska božična LE ali malina) precej manj intenzivni. Cene so pa res pretirane. Jaz jih sicer kupujem v akcijah, ponavadi maxi embalaze, ki trajajo celo vecnost. V redni ceni mi je skoda dat toliko za gel. Je na trgu dovolj primerljivih cenejsih alternativ.
  • 0

#252 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 March 2019 - 04:26 PM

Meni se 6,5 res ne zdi veliko za gel za tuširanje, ker ga ne porabim veliko. L'Occitane je pa čisto druga kategorija, toliko mi je že greh dat.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#253 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26223 posts

Posted 18 March 2019 - 04:30 PM

Mjdva sva trenutno z enim afroditinim ful zadovoljna, ta orto pakunga, pa nic ne izsusi koze. Bom pa poskusila se petit.
  • 0

#254 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 March 2019 - 05:10 PM

Meni se 6,5 res ne zdi veliko za gel za tuširanje, ker ga ne porabim veliko. L'Occitane je pa čisto druga kategorija, toliko mi je že greh dat.

A toliko stanejo TBS geli v Sloveniji? V Švici so dražji. V redni ceni so normalne embalaže 12 chf (=cc. 10 eur), maxi pa skoraj 30 chf (= cc. 26 eur). 


  • 0

#255 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30675 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 March 2019 - 05:19 PM

Evo, jst sm ravno tega vanilija od Le petit dobila v prvem Mercatorju, v akciji je 2€. Drugega pa niso imeli nobenega od te znamke, hehe.
  • 0

#256 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2019 - 05:42 PM

Meni TBS do sedaj ni bil noben presežek. Tudi parfumska vodica se mi ni zdela baš obstojna.
Jaz pa navadnih gelov za tuširanje nočem več kupit in uporabljat. Imam že tako ful suho kožo in keratosis pilaris. Zdaj uporabljam Biobazo micelarnega, ima olja noter.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#257 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 March 2019 - 05:49 PM

A toliko stanejo TBS geli v Sloveniji? V Švici so dražji. V redni ceni so normalne embalaže 12 chf (=cc. 10 eur), maxi pa skoraj 30 chf (= cc. 26 eur).


Ja, ze v AU so cene precej visje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#258 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2019 - 10:06 PM

Meni se 6,5 res ne zdi veliko za gel za tuširanje, ker ga ne porabim veliko. 

 

Saj ni in tudi že več kot 6€ sem že dala za gel za tuširanje, ampak se mi mora zdet vredno. Če pa ne vidim zadostne razlike kot pri tistem za 2€ potem pa mi je res brezveze. In za zdaj takega, da bi se mi zdel vreden večjih zneskov še nisem našla. :D

 

Tukaj je tudi dražje, za cca 50 centov na izdelek. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#259 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25828 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2019 - 10:26 PM

Imam že tako ful suho kožo in keratosis pilaris. Zdaj uporabljam Biobazo micelarnega, ima olja noter.


Enako. Si zadovoljna z Biobazo?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#260 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2019 - 12:00 AM

Ja, kar okej. Ne izsušuje. 🙂
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users