Jump to content


Photo

PIZZA


  • Please log in to reply
231 replies to this topic

#41 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2006 - 09:26 AM

Jest dam pa gor zmeri: valfruto v koščkih, začimbe, kapre, koruzo, mčkeno sira, bučke, papriko, beluše, olive, šampinjončke, rukolo
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#42 Tiyana

Tiyana

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts

Posted 08 February 2006 - 07:11 PM

Kakšne se vam zdijo pice v Jurmanu?Men se zdijo ful velike pa fenomenalne...
  • 0

#43 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 17 February 2006 - 01:49 PM

grem raj ven na pico, kot pa da packam doma (bolj varno laugh.gif )
  • 0

#44 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 01:33 PM

mene bi prej lakota minila predn bi jst pico spekla biggrin.gif
  • 0

#45 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2006 - 03:33 PM

QUOTE(Tiyana)
Kakšne se vam zdijo pice v Jurmanu?Men se zdijo ful velike pa fenomenalne...

1. zanič - nekako so mi vedno brez okusa
2. ko se kelnarju pritožiš zaradi lasu, ki si ga dobil na pici, dobiš nazaj komentar, da je to od gobic blink.gif
3. pretanke
4. vedno zažgane
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#46 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2006 - 03:34 PM

QUOTE(Zasanjana)
grem raj ven na pico, kot pa da packam doma (bolj varno laugh.gif )

jest pa velik raj packam doma kot pa da ne vem kaj so mi v gostilni napackali v pico blink.gif !!!
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#47 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 February 2006 - 03:42 PM

QUOTE(URŠKA)
jest pa velik raj packam doma kot pa da ne vem kaj so mi v gostilni napackali v pico blink.gif !!!


isto. pa še tok sem zbirčna/razvajena ratala, odkar jo sama delam, da mi je res redkokatera iz picerije dobra.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#48 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2006 - 03:44 PM

[quote=Špela]isto. pa še tok sem zbirčna/razvajena ratala, odkar jo sama delam, da mi je res redkokatera iz picerije dobra.
exactly IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#49 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 22 February 2006 - 04:10 PM

moj lover naredi the best pizzo, se skoraj vsaka lahko skrije
  • 0

#50 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 05:26 PM

Mi testo kupimo od Pečjaka in je the best. Doma delamo vedno pizzo s tuno, meni in fantu je ful ful dobra s tuno.
  • 0

#51 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 26 February 2006 - 06:41 PM

js testo sama naredim,kr gre kr hiter.pol pa dam vse gor kar je dober in seveda po zelji moje druzine.drgac pa kupim tiste zmrzjene ko so n par tud ful dobre.v restavraciji jest je pa kr mal drag se mi zdi...
  • 0

#52 smarties

smarties

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:primorska

Posted 12 March 2006 - 12:26 PM

moja mama dela najbolse pice
  • 0

#53 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 March 2006 - 02:58 PM

Sprobajte kdaj pri domačem testu za pico namesto vode uporabit mešanco mleka in jogurta, lahko malo kisle smetane(v testo ja), mleko se prej malo pogreje, doda jogurt&kisla smetana po želji(malo žličko npr), da je zmes topla da ma kvasek še večji efekt, potem pa vzhajanje in kot delate ponavadi. Čist v izi, rezultat je pa zuuperca.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#54 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 March 2006 - 05:09 PM

QUOTE(cvetkolinka)
Sprobajte kdaj pri domačem testu za pico namesto vode uporabit mešanco mleka in jogurta, lahko malo kisle smetane(v testo ja), mleko se prej malo pogreje, doda jogurt&kisla smetana po želji(malo žličko npr), da je zmes topla da ma kvasek še večji efekt, potem pa vzhajanje in kot delate ponavadi. Čist v izi, rezultat je pa zuuperca.


jaz itak dajem mleko in ne vode - bom pa probala še z jogurtom in/ali smetano. hvala! wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2006 - 05:14 PM

Z navadnim jogurtom je the best! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 April 2006 - 09:21 PM

a ma kera še kak freaky recept za pico? testo, omako, kaj gor naložit, način pečenja? js bi mal eksperimentirala jutr v kuhni .... (no, sej internet pa striček goole itak delata takorekoč čudeže, sam bi vseen še kej od vas rada slišala, k ste tko fejst! biggrin.gif)

prejšnjo nedeljo sem jo sam mal drugač spekla, pa je bla fenomenalna.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#57 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 April 2006 - 11:14 PM

[quote=Špela]a ma kera še kak freaky recept za pico? testo, omako, kaj gor naložit, način pečenja? js bi mal eksperimentirala jutr v kuhni .... (no, sej internet pa striček goole itak delata takorekoč čudeže, sam bi vseen še kej od vas rada slišala, k ste tko fejst! biggrin.gif)

prejšnjo nedeljo sem jo sam mal drugač spekla, pa je bla fenomenalna.


Probi še v testo fuknt origano. Pa en tak praktiš nasvet. Paradajzovo đorbo pripravi že zjutrej, da se fajn napoji začimb. Pa za đorbo najprej prepraži čebulo, česen, vrž gor pelate, začini (timijan, origano, sol,...). Zdej pa, če si zelenjavni frik - na paradjz dej prepražene malancane al pa papriko. Pa čez različne sire (dimlen je najboljši). Pa jst nikol ne dam salame, dam rajš tuno al pa slane ribice (slanike). Lahk tud tržaško omako nardiš (haha, sam pazi se pol, če bo mela dejt s tipom).

Ti samo eksperimentirej - devej gor, kar maš rada. biggrin.gif

Pa dober tek! wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#58 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 April 2006 - 11:22 PM

QUOTE(miss*sixty)


Probi še v testo fuknt origano. Pa en tak praktiš nasvet. Paradajzovo đorbo pripravi že zjutrej, da se fajn napoji začimb. Pa za đorbo najprej prepraži čebulo, česen, vrž gor pelate, začini (timijan, origano, sol,...). Zdej pa, če si zelenjavni frik - na paradjz dej prepražene malancane al pa papriko. Pa čez različne sire (dimlen je najboljši). Pa jst nikol ne dam salame, dam rajš tuno al pa slane ribice (slanike). Lahk tud tržaško omako nardiš (haha, sam pazi se pol, če bo mela dejt s tipom).

Ti samo eksperimentirej - devej gor, kar maš rada. biggrin.gif

Pa dober tek! wink.gif


tomideli, miss*sixty! biggrin.gif js tut nikol ne dajem salame gor, ko je že pečena, dam včasih bratu še pršut gor. jutr bom nardila z inčuni pa s tuno. bom upoštevala nasvet glede đorbe (ker hud izraz! biggrin.gif) in jo bom že dopoldne nardila. čeprav zanč je nisem kuhala, sem sam v zmiksane pelate vrgla česen in začimbe, pa je blo tut kul. (za dejtanje se ni za bat. wink.gif)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#59 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 April 2006 - 12:12 AM

.
Jaz tudi dam vse sorte. One posušene raznorazne gobe (šitake, ostrigarji, fungus), jih prej namočim in pol gor potrosim. Pa inčune. Mocarelo. Med pelate dam ful origana in rožmarina. In to najprej seveda dam na testo. Ko je pica pečena, pa dam še velikokrat gor malo rukole in radiča - sploh to dvoje je njami. Pa dober je tudi kak jajček gor. Pa korenček, ko rata taki sladek, mljask. Bučke v kombinaciji s pršutom in tržaško tudi znajo biti fantastične.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#60 Kyara

Kyara

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 100 posts
  • Location:SV
  • Interests:razno

Posted 24 April 2006 - 08:02 AM

Se podpišem pod Jenno, samo olive s česnom še dodam, pa dober tek! laugh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users