Jump to content


Photo

Extravaganja Hair Balsam


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 January 2007 - 06:07 PM

Pozabite na suhe, mastne ali poškodovane lase. Nenasičene maščobne kisline olja konoplje lase ščitijo pred stresnim življenjem in onesnaženim okoljem, moč grenivke pa neguje in razvaja vaše lase.

Tale balzam sem kupila predvsem zaradi meni naravnost božanskega vonja, ki je tak zelo poseben in res čudovit, kot nekakšna sveža mešanica cimeta in vanilije, svežino k vonju verjetno doda izvleček grenivke. Vonj se tudi kar nekaj časa obdrži na laseh, kar je še dodaten plus. Balzam je nekje srednje gost in kremast, bele barve in je tudi sestavinsko precej kvaliteten - vsebuje metasulfate, vlažilce, hladno stiskano olje konoplje ter izvlečke grenivke, vanilije in cimeta. Zatakne se pri nanosu, namreč balzam kar nekako obsedi na laseh, ko si ga dam na roke in poskušam iti z njimi skozi lase, se mi zelo zatika, medtem ko pri večini drugih balzamov prsti kar zdrsijo skozi. Na laseh sem ga pustila pol ure in ko sem lase sprala, niso bili kaj dosti mehki, ampak nekoliko bolj trdi (ne ravno slamnati). Moram dodat, da pa so bili lasje po sušenju s fenom izjemno volumnasti (pravi koš sem imela na glavi) in so se tudi zelo lepo svetili. Volumen je bil res zelo opazen, verjetno zato, ker je balzam bolj naraven in ne vsebuje raznih silikonov in tudi nima toliko balzama, pa las zato niti malo ne obteži. Težko napišem splošno oceno, ker sem nekoliko zmedena ... namreč možno je, da ob dolgoročni uporabi lase zelo lepo neguje, vendar sama pogrešam mehkobo, ker sem pristaš svilnato mehkih las, volumna pa ne potrebujem, ker imam že itak ogromno las in so naravno volumnasti. Kupila ga več ne bom, saj se mi zdi predrag za to, kar ponuja (za 200 ml boste odštele okoli 1000 naših starih tolarjev). Poleg tega se ga zaradi oteženega razporejanja po laseh zelo veliko porabi in je cena torej še toliko bolj neupravičena. Jaz bi ga sicer priporočala dekletom s tankimi in bolj redkimi lasmi, ker las res niti malo ne obteži. Se mi zdi pa neprimeren za bolj slamnate, trde in zelo goste lase, ker jih ne bo zadovoljivo omehčal in tudi česanja ne olajšuje.

3/5 (previsoka cena in nezadovoljiva mehkoba las)

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 February 2007 - 08:00 PM

Kaj naj sploh rečem.
Dotični balzam se mi zdi nekje na meji med dobrim in slabim, glede na njegovo ceno pa vsekakor precenjen.
Balzam se sprva jako težko stisne ven iz embalaže, meni je flaška enkrat celo odfrčala čez celo kopalnico, sama vsebina se še težje razporedi po laseh, kot da bi si nanje mazala neko lepljivo zmes. huh.gif
Med izpiranjem nimam občutka mehkih las, lasje se mičken težje razčešejo, so pa posušeni brez volumna, le mičkeno sršeči.
Kljub temu mi nekoliko zmasti lase - morda zato, ker lase težje razčešem in je treba nonstop nekaj česat.

Vonj je sicer v redu, sam balzam pa nekje za dvojko.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#3

  • Guests

Posted 11 March 2007 - 02:29 PM

Kupila sem ga že pred časom in vse, kar mi je naredil, je bil prhljaj. biggrin.gif
Skratka, podeljujem mu oceno 2, zaradi vonja, ki je še kar všečen. Možno je seveda, da je samo moje lasišče tako odreagiralo, kaj drugega o njem pa ne znam več povedat. down.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users