Jump to content


Photo

Podaljševanje trepalnic


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#21 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 September 2016 - 09:03 PM

Meni je ful smešno, ko ženske za te tretmaje zapravijo goro denarja vsak mesec, dobrih 30 € za najboljšo maskaro na tržišču jim je pa preveč. :lol: Jaz ne verjamem v to, podaljški trepalnic pa pač izgledajo umetno (= grdo).

Zadnjič pa sem eno slišala reči, da ima nikakve obrvi, če ne uporabi maskare, prav večkrat je ponovila. :butl:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#22 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 August 2017 - 01:22 PM

Jaz sem se odločila, da grem v kratkem na keratinsko vihanje trepalnic in barvanje. Všeč mi je, ker na ta način privihane trepalnice že same po sebi izgledajo veliko daljše, moje pa so poleg tega še svetle, tako da bo razlika očitna. Maskare mi v teh dveh mesecih, koliko traja učinek, ne bo treba uporabljati, kar je super, saj mi je ves MU odveč. Keratin pa naj bi po 2-3 tretmajih trepalnice tudi okrepil. Poročam.

Umetnih podaljškov še vedno ne maram in jih opazim na km, zdaj jih ima pa sploh že vsaka tretja v LJ. Same glam kraljice.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#23 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 02 August 2017 - 01:35 PM

Nimam pojma, kaj to sploh pomeni, cisto sem out :D Koliko casa pa se naj bi poznal efekt? Samo firbcam, meni je vse to znanstvena fantastika - se za maskaro ne pomnim, kdaj sem jo nazadnje nanesla. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#24 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 02 August 2017 - 01:37 PM

Sem videla tisti video, ki si ga prilepila na fb, res lepo zgleda. Porocaj.
  • 0

#25 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 August 2017 - 01:42 PM

Pomoje si me zamešala s kom, jaz sem samo komentirala ta video v kozmetični skupini, ker sem tam tudi našla kozmetičarko, h kateri grem. :) 

Efekt traja toliko časa, kolikor trepalnice rabijo za obnovo, v povprečju 8 tednov.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#26 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 August 2017 - 01:46 PM

Jaz sem bila izjemno razočarana.

 

Sama imam svetlo rjave, ne preveč goste in ne preveč dolge trepalnice. Bi rekla, da so srednja žalost. Najbrž je bil tudi zaradi tega efekt srednja žalost.

 

Ko sem si čez nanesla še maskaro so bile trepalnice res WAU WAU WAU, brez maskare pa komaj opazna razlika. 


  • 0
Viens, reste ici!

#27 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 August 2017 - 01:50 PM

Škoda. :/ Kam si pa šla in koliko si plačala pa koliko časa je pri tebi trajal efekt?

 

Jaz imam svetle, povprečno dolge, precej goste in skoraj čisto ravne. Preden si nanesem maskaro, moram obvezno uporabiti klešče.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#28 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2017 - 01:52 PM

Po maskari je bila vseeno razlika v primerjavi s prej?
Koliko pa stane tretma? Prijateljica si jih je sla pa podaljsat, sicer ne izgleda slabo, ampak za moj okus ze malo prevec umetno.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#29 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 August 2017 - 01:54 PM

Šla sem v en kozmetični salon tukaj v MB - Lepotilnica se reče. Dobila sem v nagradni igri, mislim pa da je cena okoli 70eur (za prvič, potem pa manj). 

Sem se čudila takrat, da je to res ogromno ogromno denarja za tak slab efekt. Se ne spomnim ful dobro, ampak mislim da se po 3t ni videlo več praktično nič.

 

Če imaš dolge in ravne, potem bo kar efekt. Ampak ta zadeva ti trepalnice samo pobarva, maskara pa tudi odebeli in podaljša. Tukaj sem jaz potem opazila razliko. Saj sem imela temnejše, pa zelo privihane trepalnice, ampak se skoraj nič ni videlo, ker niso bile tudi odebeljene in podaljšane - kar naredi maskara.

 

Bi ponovila tole za kako posebno priložnost - ampak obveeeezno rabim še maskaro. Potem je efekt res WOW!

 

No, sporoči kako boš zadovoljna.

 

Aja še to da dodam - podaljševanje, ko ti lepijo umetne zraven in tole barvanje in vihanje je nekaj čisto drugega. :)


  • 0
Viens, reste ici!

#30 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2017 - 02:06 PM

Tale videlo me je spomnil na mojo bivšo sošolko. Ona je imela tako dolge trepalnice, pa ravne očitne, da so jo očala motila, ker so se trepalnice zadevale v leče. Na njej bi ta tretma izpadel res vau.

 

Jaz si dam trepalnice le pobarvat. Ne verjamem, da ti barva na njih zdrži 3 mesece, ker meni le približno mesec. 70€ za 1 mesec pa ne bi dala.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#31 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 August 2017 - 02:15 PM

Lepotilnica je kar draga, sem preverila njihov cenik in z barvanjem vred pride 63 €. Jaz bom dala 35 ali 38, ne vem točno. Zaenkrat sem samo firbec in tudi če bom zadovoljna z rezultatom, verjetno ne bom hodila redno, ker raje porabim denar za kaj drugega. 

 

Take so moje trepalnice (z maskaro, seveda). So daleč od metlic, čista žalost pa tudi niso. Najbolj me moti to, da so tako svetle, da se konic sploh ne vidi in da so čisto neprivihane (tnx, foter).

 

lLsRPwH9.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#32 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 August 2017 - 03:28 PM

Jaz imam tudi približno take z maskaro. Brez pa dosti svetlejša in krajše...


  • 0
Viens, reste ici!

#33 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 August 2017 - 03:48 PM

Jaz v podaljsanje pri maskarah brez vlaken ne verjamem. Tisti drobec maskare na konicah trepalnic je pri podaljsanju zanemarljiv in tudi kmalu odpade, ce je maskara bolj suha. Iscem predvsem privihanosti in volumen. :)
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#34 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 August 2017 - 12:13 PM

Jinadaze, kam boš šla to naredit?


  • 0

#35 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 August 2017 - 12:40 PM

MG Design, Lepotni atelje. Na Kodeljevem je salon. :)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#36 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14918 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 03 August 2017 - 06:01 PM

Jaz tud te umetne vidim na km. Edino pri sosedi nisem vedela da ima umetne. Tkobda ta salon utegnem obiskati v kratkem :D
  • 0
 

#37 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 03 August 2017 - 06:06 PM

Jina, poročaj! Če bo za kaj učinek, potem je to ful zmerna cena. Jaz imam tudi bolj boge trepalnice brez maskare, ravne in čisto svetle, pa tudi niso baš goste ali dolge.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#38 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 August 2017 - 06:33 PM

Bom. :) Ne poznam naravne svetlolaske, ki bi imela zavidanja vredne trepalnice. Zoprno je edino, ker ne ves, v kateri fazi rasti so in ti lahko odpadejo v precej krajsem casu.
Umetnih si pa ne bi dala nikoli pa tudi mozu ful ni vsec to.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#39 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 August 2017 - 06:36 PM

No men se pa zdi, da nekatere kozmetičarke že kar lepo podaljšajo trepalnice, niso mi vse obupne. Sicer pa se vidi tudi to, če imaš maskaro ali ne, tako da se mi zdi izgovor, "da se vidi", malo smešen :-)
Jaz trenutno res razmišljam o podaljšanju.
  • 0

#40 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 August 2017 - 06:41 PM

Meni pa je ogromna razlika med umetnimi in z maskaro namazanimi trepalnicami. Meni se to zdi cisto pretirano in izumetniceno.
Mogoce za posebne priloznosti pa se to si jih jaz nisem/ne bi dala.
Se maskaro uporabim mogoce 2x na mesec, zanjo dam 35 €, posusi se mi pa skoraj istocasno, kot ce bi jo uporabljala vsakodnevno.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users