Jump to content


Photo

glivice in vnetja


  • Please log in to reply
254 replies to this topic

#181 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2010 - 08:46 AM

ok, hvala, bom šla v lekarno po tiste tablete za katere je ginekologinja nazadnje rekla da naj jih uporabim če canesten ne zaleže.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#182 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26246 posts

Posted 09 August 2010 - 08:59 AM

Katere so to?
  • 0

#183 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2010 - 09:01 AM

gynophilus
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#184 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26246 posts

Posted 09 August 2010 - 09:02 AM

Jaz grem jutri spet do ginekologinje. Srbi me še vedno za crknit.
  • 0

#185 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14780 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 August 2010 - 11:21 AM

Mene pa samo včasih srbi, me pa precej peče, ko se grema s pobom party-time. N vem, a naj grem vzet Cnesten v lekarno ali naj grem raje do ginekologinje?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#186 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2010 - 11:50 AM

Mu pride vate? bi znal biti tuki vzrok
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#187 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14780 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 August 2010 - 12:14 PM

Ma klinc. Pride, ja, možno da je tud od tega, sam ko mene začne včasih pečt še pred tem. Se bom šla h ginekologinji naročit.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#188 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26246 posts

Posted 03 September 2010 - 09:57 AM

Evo me, zdej se javljam, ke po vsem tem še nisem ok in sm bla danes spet pri ginekologinji. Naredila mi je UZ iz je drgače vse ok, tudi izcedek je normalen tako, da mi je zdaj ukinila kontracepcijske tablete, ker mi očitno to dela škodo. Tako, da se je nakak za to odločila kot zadnjo šanso, ker mi res nič več ne pomaga, pa ful let sm jih jemala.
  • 0

#189 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2010 - 10:14 AM

Jaz pa javljam da so mi te tebalte gynophilus zaenkrat pomagale smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#190 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 03 September 2010 - 10:19 AM

kar se vnetij tiče: jaz bi izpostavla svojo občutljivost na ta drek od vložkov po imenu allways.
Ko jih nosim, me spodaj vse boli, vse je razdraženo, od tiste njihove silikonske prevleke, ki jo imajo čez vložek.

Najdla sem odlično alternativo, ki pa ne vem koliko je primerna za punce, ki imajo ZELO ZELO močne menstruacije. Jaz imam tako srednjo, prvi dan precej, potem pa ne pretirano.
v glavnem vložki se imenjujejo natural care in so iz bombaža...nič ne dražjo, naravni (vsaj tako piše) in moja koža je čist pomirjena...Imajo krilca.
Dobila sem jih v drogeriji tuš.


  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#191 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 September 2010 - 10:25 AM

Sej katerikoli bombažni vložki brez plastike so dobri. wink.gif Jaz imam ene Vir s krilci, pa so mi zelo všeč.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#192 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 03 September 2010 - 10:35 AM

Jaz mam pa dnevne od Vir-a smile.gif Dobri so ja.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#193 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 03 September 2010 - 11:55 AM

jaz sm tut ze probala te naravne ampak sm mela cel dan občutek da mam mokro spodi, od vira so se mi čist zmečkal pa je vse mim teklo, pa slabo se se zalepli, zdej mam pa že dolg časa od libresse natural in so mi kr najbolši do zdej.
Za always sm pa hvalabogu ze takoj ugotovila da mi ne pašejo, ke tko k je rekla sally, vse me je bolel, vnet sm mela spodi, čist razdraženo kožo, groza.
  • 0

#194 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26246 posts

Posted 04 September 2010 - 09:34 AM

Men so tud librese ok:)
  • 0

#195 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 04 September 2010 - 01:41 PM

jaz sem se čist znebila vnetij odkar uporabljam ono pumpico za izpiranje biggrin.gif
zdaj jo uporabim le še 1krat tedensko
  • 0

#196 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 12 October 2010 - 11:33 PM

Mene zanima par stvari. Včasih me spodaj rahlo peče, niti ne čez cel dan in naslednji dan ponavadi mine. A je to lahko kakšno vnetje ali je to samo tko. A če imaš vnetje peče dalj časa?

Če imaš bradavice na rokah, lahko od tega dobiš z dotikanjem tudi genitalne bradavice, ali so genitalne bradavice čisto drug tip kot tiste na rokah?

Zanima pa me še, kje se izvajajo testiranja za spolno prenosljive bolezni za moške?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#197 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25699 posts
  • Gender:Female

Posted 13 October 2010 - 05:36 AM

1. ja, lahko je vnetje
2. ne, to so drug tip
3. na infekcijski kliniki
  • 0

#198 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26246 posts

Posted 13 October 2010 - 08:43 AM

3. na dermatovenerološki tudi smile.gif, prej kot na infekcijski.
  • 0

#199 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 13 October 2010 - 10:56 AM

Hvala za odgovore! smile.gif
A pri urologih se ne opravljajo testiranja?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#200 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26246 posts

Posted 13 October 2010 - 11:17 AM



Pomojem samo, če obstaja utemeljen sum, pa še to potem pošljejo na infekcijsko ali na dermo na testiranja. To, če je tam hospitaliziran, če pa ni, pa niti to ne pomojem.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users