Jump to content


Photo

zaščita las pred soncem


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#21 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 August 2006 - 08:53 PM

men pa bo frizerka naročla tistega od Keune...za sončenje...ma ZF 15 smile.gif
  • 0

#22 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 13 August 2006 - 12:12 PM

QUOTE(*Tia*)
men pa bo frizerka naročla tistega od Keune...za sončenje...ma ZF 15 smile.gif


ja, jst sm si tud tega kupla, sam sm šele pol ugotovila, da ma alkohol denat na prvem mestu ermm.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#23 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 25 August 2006 - 12:31 AM

a je kera probala tega?

Revlon Equave 2 Phase Perfect blonde conditioner

IPB Image
  • 0

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 August 2006 - 12:44 AM

Nism sprobala ... to zdej kr tak pišem ker se mi še ne da it spat ... god have mercy on my soul ... se opravičujem za tole motnjo. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 August 2006 - 01:36 AM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

same here.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#26 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2006 - 07:26 AM

Subrina ma zdej svojo "kolekcijo". Moja mami jo je nabavla pri frizerki za nekaj več kot 3000. V lični torbici dobiš pa šampon, sprej in masko.
  • 0

#27 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 25 August 2006 - 08:12 AM

Men Subrina sucks rolleyes.gif

Sem zaspana in zarad tega tečna, ampak Subrine pa vseen ne maram biggrin.gif
  • 0

#28 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 25 August 2006 - 08:59 AM

evil.gif
  • 0

#29 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 21 June 2007 - 04:19 PM

Jas bi letos mogla nabavit kaki spray al pa olje sam nevem keri so kvalitetni .. mate kake izkušnje s temi izdelki.. pa če ste lani kai uporabljale ?

http://www.lepotainz...delki/nega-las/

Tukaj je nekaj izdelkov od keune.
  • 0
Memento mori.

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 June 2007 - 04:37 PM

Collistar ima eno olje za zaščito las pred morsko vodo oz. soljo, UV sevanjem in izsušitvijo. Je nek nov, imaš dve verziji, ena je tudi za barvane lase proti bledenju barve.

Pa Kerastase ima take spreje oz. olja, tudi Revlon ima novo poletno kolekcijo, uglavnem tega je ogromno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 21 June 2007 - 04:41 PM

Ja vem ful veliko je tega sej zato nevem kaj bi kupla kr nimam izkušnenj s temi izdelki zato me zanima kateri se je pri vas najboljše obnesel.
  • 0
Memento mori.

#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 June 2007 - 06:15 PM




Jaz mam en sprej - kao bolj olje na sprej od Kerastase za prav zaščito pred soncem in klorirano vodo. Ampak ga ne uporabljam kaj prida, ker kar zmasti lase.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 June 2007 - 06:29 PM

V te namene je dobro vsako naravno olje, torej olivno, sezamovo, avokadovo, arganovo pa sploh. Lahko tudi mešanica vseh teh, se da to doma narest, enkrat sem že pisala recept.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 21 June 2007 - 06:29 PM

Kaj pa drugače je vredu ? Jaz se glih nebom sekirala če mi bo zmastil lase kr na morju si bom takaltak mogla vsaki dan lase prat. Dilema ono kaj si ti prej naštevala si uporabljala kaj ?
  • 0
Memento mori.

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 June 2007 - 06:30 PM

Nisem uporabljala, Claudija. Tle je pa oni recept, o katerem sem govorila:

http://www2.lepa-si....h...4311&st=280
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 21 June 2007 - 07:21 PM

Prej sploh nisem vidla onega posta ko si ga pred mano napisala, kr sma ga očitno v isti minuti napisali sam ti si me prehitela vseeno. tongue.gif

Anyway, bom še sem prilepla ta recept če bi še koga zanimalo.

QUOTE(DiLeMa @ 11. 5. 2007 - 18:31) View Post

Na enem od hrvaških programov sem pravkar videla prispevek o negi las na morju. Nek strokovnjak za te zadeve je predlagal, da naredimo sami doma zaščitno masko za lase, ki jo dajemo vedno na suhe lase preden gremo na plažo, ker baje lase izredno dobro zaščiti in tudi nahrani. In sicer gre takole:

- 30g karite masla
- 30g kokosovega olja
- 30g sezamovega olja
- 30g avokadovega olja
- 10 kapljic eteričnega olja ylang ylang (nujno mora bit ta, noben drugi ne velja)

Baje vsa ta olja in masla odlično hranijo in globinsko negujejo lase, karite maslo in sezamovo olje pa sta tudi odlična naravna zaščita proti skodljivemu UV sevanju.

No, to potem damo vse v posodo in v vodni kopeli počasi stopimo (ker sta karite maslo in kokosovo olje pri sobni temperaturi v trdnem stanju), potem pa pač natočimo v željeno posodico, pustimo 30 minut na sobni temperaturi, da se ohladi, potem pa jo lahko zapremo.


No, a pol maš to masko samo za enx al za večx ?

Jaz sem si prepisala recept, samo pomojem bo prava umetnost vse sestavine najt. Dilema kaj ti si pol našla te zadevščine ? A si sprobala masko ?

Daj, lush bi lahko toto masko delau da bi lahko pol pr njih kupla oops.gif .
  • 0
Memento mori.

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 June 2007 - 07:51 PM

To ni maska, ampak tak oljni fluid za na konice, ki se ne izpira. Nisem še delala tega, ampak bom ko/če mi rata najt vse sestavine. Itak, da ni sam za enkrat, poglej količine sestavin. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 21 June 2007 - 08:12 PM

Aja, jaz sem misla da je maska. Lej jas sem na 2h straneh našla vse sestavine:

http://www.arstrade....cna_olja01.html

čist na koncu je ono olje ylang ylang, pol pa reš tam pod rastlinska olja in je tut vse ostalo.

http://www.gaja.si/m...p?lang=sl&cat=2

tu pa je potem karitejevo maslo.
  • 0
Memento mori.

#39 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2007 - 06:52 AM

A je kera letos videla kje od Keune izdelke za nego las na soncu? Imajo samo v tuševih drogerijah?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#40 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 09 July 2007 - 07:06 PM

Videla sem jih v Mullerju.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users