Jump to content


Photo

Avene Clenance K


  • Please log in to reply
324 replies to this topic

#301 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 February 2012 - 12:47 AM


Meni je nova verzija Cleanance K zakon, veliko boljša od prejšnjega gela. Bolj učinkovita, manj peče (to mi sicer ni jasno, zakaj, ker ima več kislin), lepše se maže, ni lepljiva.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#302 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 08 February 2012 - 12:51 AM

Dobro, potem nisem zgrešila smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#303 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 February 2012 - 01:00 AM


Pomoje ne.
Jaz imam ekstremno občutljivo kožo in sem imela po Diacnealu obupno reakcijo, kot kuhan rak sem postala, takoj po nanosu. Še dobro, da sem imela samo tester.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#304 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 08 February 2012 - 09:33 AM

Imam v spominu, da ima CK 8% glikolne (ali pa je to skupek glikolne in mlečne), Diacneal (zdaj je Triacneal) pa 6. Torej za fleke bi bil v teoriji bolj primeren CK, zdaj, ko so popravili pH, pa je verjetno še bolj učinkovit.


Jaz imam novi Triacneal in je manj agresiven od prejšnjega. Ima tudi antiiritante. Maže se pa isto kot prejšnji, torej slabo. Ga manjšo količino zmešam s serumom. Rezultati so fantastični že po enem mesecu. Imam ful bolj gladko in sijočo kožo. Sicer mi je pa najbolj pomemben anti-aging efekt na dolgi rok biggrin.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#305 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2012 - 11:36 AM

QUOTE(Jinadaze @ 8. 2. 2012 - 0:47) View Post


Meni je nova verzija Cleanance K zakon, veliko boljša od prejšnjega gela. Bolj učinkovita, manj peče (to mi sicer ni jasno, zakaj, ker ima več kislin), lepše se maže, ni lepljiva.


yes.gif

Diacneal mi ni pomagal popolnoma nič, samo peklo me je ful, učinka pa nobenega. down.gif
  • 0

#306 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2012 - 07:55 PM

Koliko zdaj stane ta 'nova' formula CK? :)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#307 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10546 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 November 2012 - 07:55 PM

Skoraj 17€, sem danes preverila.
  • 0

#308 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2012 - 08:26 PM

Če ga katera rabi, ji ga podarim. Notri ga je še cca 40-50%.
  • 0

#309 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27037 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 November 2012 - 08:27 PM

JAAAAAA, jaz bi! Zakaj pa ga podarjaš?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#310 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2012 - 08:28 PM

Ne rabim ga več, sem si zrihtala kožo :) na zs mi sporoči naslov, ti ga pošljem..
  • 0

#311 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 January 2016 - 02:08 AM

Punce, a Avene Cleanance K je zdaj Avene Cleanance Expert? Baje so spet spreminjali ime pol leta nazaj...?

Danes sem v lekarni dobila tester Avene TriAcneal Expert. 

Katera krema je bolj proti flekom?


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#312 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10546 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 January 2016 - 03:03 PM

Če se ti da, preberi malo temo o mozoljih, tam je blo ful o tem govora.


  • 0

#313 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 January 2016 - 11:10 PM

Ja, sj sm že vedla, pa sem pozabla. Sem šla mal brat.

Ime Cleanance K Expert je bla prej samo Cleanance K, to sem mela, z glikolno pa silicilno, je kr fajn. Triacneal Expert je pa baje bolj močna, ampak manj učinkovita, ni mi čist jasno.


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#314 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 20 January 2016 - 08:52 AM

Jaz sem ravno par dni nazaj videla, da so spremenili. Na slabše. Cleanance nima nobene kisline zdaj, samo nek antibakterijski hokuspokus. Triacneal pa tudi nima več glikolne.

Z vitaminom C si že probala zdraviti? Kaj pa niacinamide?


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#315 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 January 2016 - 04:47 PM

Jaz sem ravno par dni nazaj videla, da so spremenili. Na slabše. Cleanance nima nobene kisline zdaj, samo nek antibakterijski hokuspokus. Triacneal pa tudi nima več glikolne.

Z vitaminom C si že probala zdraviti? Kaj pa niacinamide?

 

Kaaj? Ne me j. Še dobr, da nisem kupla, sem bla včeri v lekarni že na blagajni, potem mi je pa dala od teh dveh krem tester.
Triacneal je mal obarvana in, če ne pomaga jo takoj kenslam. Wtf. 

Cleanance K Expert pa sem skor vzela, ker prej, ko je bil Cleanance K samo, je imela glikolno + salicilno in mi je pomagala! 

No, v lekarni pa mi je gdč. rekla, da ima Cleanance K Expert še vedno salicilno in glikolno! Jao... A si ziher?

 

Nisem, ne. Imam od 100% Pure (Orca) tist kemični piling v prahu, z naravnimi aha kislinami (ananas, papaja se mi zdi) ki se ga da gor 1x /2x na teden za 5 minut... 

Jaz bi pa raj kremo za vsak dan. Podgana, jaz rabim nekaj za fleke, ne za mozolje, kero kremo priporočaš kaj, ki bi bla cenovno kot ta bivša krema od Avene al pa katera druga s kombinacijo kislin?


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#316 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 20 January 2016 - 05:08 PM

Jaz gledam zdaj sicer dvoje rahlo različne sestavine pa ni nikjer nobenih kislin notri. Poglej sem. Prej so bile pa res dobre sestavine. Triacneal sicer še ima retinol, ampak prej je bila res idealna kombinacija za fleke.

Prav kisline ima pri nas samo Paula's Choice (pa ti bi bolj rabila AHA - glikolno, mlečno, mandelično...). Jaz se nič drugega zdaj ne spomnim. Edino, če ti zdravnica predpiše Skinoren z azelaično kislino.

Kdo drug ve za kakšne kisline? Razen Effaclar, samo to je salicilna.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#317 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2016 - 05:18 PM

A Belakne pa ni proti flekom? Meni se zdi, da mi ful hitro izginejo, ampak gre za manjse. Pa poenoten ten je.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#318 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 20 January 2016 - 05:19 PM

Imaš prav. Sem pozabila.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#319 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 January 2016 - 05:42 PM

Jaz gledam zdaj sicer dvoje rahlo različne sestavine pa ni nikjer nobenih kislin notri. Poglej sem. Prej so bile pa res dobre sestavine. Triacneal sicer še ima retinol, ampak prej je bila res idealna kombinacija za fleke.

Prav kisline ima pri nas samo Paula's Choice (pa ti bi bolj rabila AHA - glikolno, mlečno, mandelično...). Jaz se nič drugega zdaj ne spomnim. Edino, če ti zdravnica predpiše Skinoren z azelaično kislino.

Kdo drug ve za kakšne kisline? Razen Effaclar, samo to je salicilna.

 

Ni šans, da si mažem skinoren, ne maram ga.

Hvala, no.

 

A drugač se je Cleanance K preimovala v Cleanance K Expert, a ne? Ker,  ko sem mela Cleanance K, je imela kombinaicjo glikolne in salicilne! Mam prou, da je takrat še bla kombicanija kislin?

Ja, no kaj pa pol kreme samo z glikolno, kere so kej? Tud samo od Paule?


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#320 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 20 January 2016 - 06:34 PM

Ja, imaš prav. In to naj bi bilo zdaj to. Brez vsega. Triacneal pa je imel glikolno in retinol.

To sem mislila za katerekoli kisline. Drugega kot od Paule pri nas bolj ni (Derma E ima mogoče pa je zelo drago). Iz tujine pa bi se kaj dobilo. Lahko si pa od Paule naročiš testerje za medtem, ko iz tujine čakaš (recimo ta dupe od Paule). Če rabiš takoj :)

 

Mogoče bi ti vitamin C pomagal.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users